Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

mam JUŻ zmarszczki POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny mam 23 lata i mam zmarszczki.... OKROPNE... Na czole są najgorsze i wokół ust... Macie jakieś sposoby na to? To chyba za wcześnie :( Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedłem w temat przypadkowo i jako facet powiem Ci, że takie zmarszczki są bardzo sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba żartujesz haha... Jak rano patrzę w lustro to mi sie płakać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nad tym ubolewam, ale ja mam już 42 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ja mam 43 i tez mam zmarszczki :-) Ale cos ci powiem, to nie zmarszczki cie postarzaja, bo zmarszczki maja nawet nastolatki. Miałam koleżankę w liceum, która miała zmarszczki wokół oczu. I tak było widać ze ma 17 lat. I znam osobe po 60tce, ani jednej zmarszczki, gęba myślą nie skalana i tak widać ze ma tyle lat ile ma. Postarzaja inne aspekty, czyli obwisla skóra, zniszczone matowe włosy obcięte na krótko, otyłość, przestarzałe zbyt formalne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie wyglądam staro mimo tych zmarszczek. W sklepie mnie proszą o dowód jak chcę kupić alkohol. Po prostu moja cera nie jest ładna tylko "wygnieciona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w czym problem? Zmarszczki u ciebie są pewnie mimiczne. Z zupełnie bez zmarszczek to tylko wszystkie zdjęcia w czasopismach po Photoshopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem... I może stąd te kompleksy jak się naoglądam tych idealnych buziek i tak, to z pewnością zmarszczki mimiczne, ale naprawdę na czole są ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia mięśni twarzy (na forum Laboratorium Urody jest cały duży wątek o tym). Obejrzyj też ostatni filmik Azjatyckiego Cukru na youtubie, jest właśnie na temat zmarch na czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz odwodnioną skórę więc powinnaś pić wodę mineralną i łykać kapsułki z wiesiołkiem albo Capivit a+e do tego jakiś krem nawilżający z kwasem hialuronowym unikaj kawy i toników do twarzy z alkoholem (np. takie na trądzik robią masakrę ze skórą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czole są najgorsze i WOKÓŁ UST... - To przestań palić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woka
Już po 19 roku życia zanikają włókna kolagenowe. Także nie ma co się denerwować. Ja mam 45 lat i moje zmarszczki zaczęły mi przeszkadzać. Zaczęłam używać kremu pod oczy bee pure. Jestem ciekawa jakie efekty przyniesie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, myślę, że Twój przypadek nie jest odosobniony. Ja sama dość wcześnie zaczęłam zauważać u siebie zmarszczki (przed 25. rokiem życia) i zaczęłam działać. Pomogło mi: 1. Woda, woda i jeszcze raz woda, co najmniej 8 szklanek dziennie. Zauważyłam różnicę już po tygodniu ;) 2. Więcej warzyw i soki świeżo wyciskane (witamina C i beta-karoten) 3. Definitywny koniec z solarium! Zamiast tego działanie zupełnie odwrotne - filtr przeciwsłoneczny, który nakładam ZAWSZE, pomiędzy kremem nawilżającym a makijażem, nawet jesienią czy zimą. Najlepsze są takie nieobciążające, przezroczyste. 4. Nie pić, nie palić :) 5. Ćwiczyć! 6. Dobry krem nawilżający, rano i wieczorem. Oczywiście miałam problem z dopasowanie dobrej kuracji na zmarszczki. Przecież jestem młoda, a kremy przeciwzmarszczkowe dedykowane są osobom po 30. roku życia. Dlatego polecam produkty, które redukują zmarszczki, ale są robione z myślą o młodszych osobach, oczyszczają (przecież po 20. dalej ma się problemy z wypryskami, a krem na zmarszczki ich nie zlikwiduje). Z moich różnych doświadczeń (mieszkałam trochę w Stanach, gdzie generalnie kosmetyki tego typu są bardzo popularne) polecam system marki Obagi: Obagi360. Składa się z żelu oczyszczającego, kremu i właśnie filtra. Efekty są świetne - zero wyprysków, mniej zmarszczek, rozświetlona skóra bez przebarwień. Teraz żałuję, że nie zaczęłam się interesować swoją skórą wcześniej ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przecież jestem młoda, a kremy przeciwzmarszczkowe dedykowane są osobom po 30. roku życia. " BZDURA. Kremy przeciwzmarszczkowe mają SPOWALNIAĆ starzenie się skóry i pojawianie się zmarszczek, i im wcześniej się je stosuje, tym dłużej skóra będzie młoda. Istniejących zmarszczek nic już nie naprawi, a "po 30" jest dużo za późno na początek prewencji. A to obagi to nie jest nic specjalnego, zwykła seria ze słabiutkim retinolem. Już lepsze produkty, bo z retinaldehydem, ma np. Avene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z moją przedmówczynią. Mam 27 lat i od 2 lat stosuję krem przeciw zmarszczkowy. Moja skóra nie jest juz taka jak bym chciała ale teraz opózniam jej starzenie. Dlugo szukałam odpowiedniego kremu, wydałam na to sporo pieniedzy a przeważnie efekty były znikome. Od jakiegoś miesiąca stosuję ten krem: https://e-kosmeo.pl/pl/p/Organic-Ocean-Anti-Aging-Serum-30-ml/192 i zostane juz przy nim. Zauwazyłam jego pozytywny wpływ na moją skórę: uelastycznia ją, wzmacnia. Słyszałam też że im więcej jest organicznych składników w kremie tym lepiej a ten właśnie krem ma ich aż 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś_M
mmm, spróbuj bee pure. Ale sam krem nic nie zdziała jeśli np. palisz papierosów i ogólnie źle traktujesz skórę od środka. Jesteś tym co jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe, bo Obagi ma od 0,5% do 1,0% retinolu i nie słyszałam, żeby Avene miało produkty z większym stężeniem tego składnika :-) i proszę też o czytanie ze zrozumieniem. Napisałam, że większość kremów przeciwzmarszczkowych jest adresowana do osób po 30. roku życia i faktycznie lepiej ich nie stosować po 20-tce, bo skóra za szybko się przyzwyczaja i paradoksalnie starzeje szybciej. W końcu po coś robi się te kremy dla jednak "starszych" kobiet. A Obagi ma m.in. serię dla osób po 20-tym roku życia, dlatego wybrałam ją jako jeszcze studentka, ale już z widocznymi zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli już masz ten problem to stosuj kremy przeciwzmarszczkowe aby nie bylo ich więcej. Tutaj znajdziesz tanie kremy www.razem.net/p/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:41 Nie ma czegos takiego jak przyzwyczajenie skóry do kremu i w dodatku w związku z tym szybsze starzenie. Kosmetolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Obagi ma od 0,5% do 1,0% retinolu i nie słyszałam, żeby Avene miało produkty z większym stężeniem tego składnika " Avene nie ma retinolu. Avene ma retinaldehyd, silniejszą od retinolu pochodną wit. A. Czytaj ze zrozumieniem i się doucz, jeśli nie widzisz różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W końcu po coś robi się te kremy dla jednak "starszych" kobiet." Tak. Dla reklamy. Takie podziały są sztuczne. Kremy dobiera się do potrzeb skóry i celu, jakiemu ich składniki mają służyć. Jeśli krem ma być przeciwzmarszczkowy czyli spowalniać starzenie to jaki jest sens jego używania, jak zmarszczki już są? Istniejących nie usunie (na takie mogą ewentualnie lekko podziałać bardzo silne retinoidy, jak tretinoina, ale to będzie okupione masą efektów ubocznych w postaci przesuszenia skóry, podrażnienia, ciągłego i znacznego łuszczenia się naskórka...). Prawda jest taka, że i 20 latka, i 40-latka mogą i powinny używać tych samych substancji. Tylko po menopauzie należy dodać fitoestrogeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim istotne jest jej odpowiednie nawilżenie. Dodatkowo na naszą skórę niekorzystnie działa stres, smog, złe odżywianie. Ja używam kosmetyków z apn cosmetics, które dogłębnie odżywiają moją skórę i cerę, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki, obojętnie w jakim wieku polecam zabiegi mezoterapii mikroigłowej francyjnej derma penem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arisha
A nie myślałaś o tym by iść na jakiś zabieg? Np http://estiyoclinique.pl/kwas-hialuronowy/hydrolift-nici-kwasu-hialuronowego-efekt-liftingu-twarzy Podobno kwas hialuronowy jest naprawdę skuteczny na zmarszczki i warto go stosować. Ja czasami kupuję kremy z tym kwasem w składnie. póki co nie mogę narzekać na zmarszczki ale u mnie w rodzinie raczej kobiety zmarszczek nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz zmarszczki, powinnaś zacząć stosować kremy przeciwzmarszczkowe . To nie prawda, że dopiero po skończeniu iluś tam lat można je stosować. Wiek podany na kosmetykach jest tylko wiekiem orientacyjnym. Tymczasem wiek biologiczny naszej skóry może być zupełnie inny niż ten, na który wskazuje nasza data urodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, specjalista pomoże :) W moim przypadku to była mezoterapia z kwasem hialuronowym, a potem botox. Mogę Ci polecić świetnego lekarza w Wawie, dr Migała, przyjmuje w Sferze, tu masz namiar na stronę http://www.klinikasfera.pl, gdzie znajdziesz cennik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O botoksie warto poczytać http://www.klinikasfera.pl/botox - moim zdaniem jest demonizowany i wiele osób uważa, że będzie potem wyglądać jak obśmiewane celebrytki. Ale dobry lekarz z doświadczeniem wykona zabieg tak, że efekt będzie subtelny i naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullla
Na zmarszczki świetnie sprawdzają się zabiegi transdermalporacji, wykonywane z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Polegają one na tym, że głowica urządzenia tworzy w skórze dodatkowe tzw. kanały wodne, którymi następnie wprowadza się w głąb skóry substancje aktywne. Jest to świetna alternatywa dla zabiegów ostrzykiwania, gdyż te zabiegi są zupełnie bezbolesne i nie pozostawiają siniaków. Błyskawicznie odżywiają i ujędrniają skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×