Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

mam JUŻ zmarszczki POMOCY

Polecane posty

Gość kimsa

a moze coś bardziej delikatnego. ja osobiście stosuję wypełniacz Restylane i bardzo delikatny i trwały efekt daje. Fajnie bo skóra jest odświeżona i delikatna i na prawdę to widać. Także jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 40 lat i ani jednej ale pracuje w szpitalu i są lekarki co niemaja zmarszczek w wieku 50 i takie które mają w wieku 27 więc się nie przejmuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja także już mam skórę dojrzałą ale mój lekarz zaproponował mi wlasnie Restylane Skinbooster Vital. Odświeza, rozjaśnia i faktycznie efekt wygładzenia jest niezły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej. Ja też się wahałam co zrobić  i na konsultacji Pani Doktor obejrzała moją skórę, zbadała ją i zaproponowała kilka zabiegów, które sa wskazane dla mojej skóry. Zaczęłyśmy od peelingu i mezoterapii. Polecam www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja mam zamiar zasosować Restylane Skinbooster i mam nadzieje ze się uda w końcu zrealizować ten zabieg! szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać kiedy moje zmarszczki się zmniejszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry krem i odpowiednie nawilżenie, dużo wody i dobra dieta – podstawa młodego wyglądu i dobrego samopoczucia! Z kremów polecam AVA Red Wine Care, jest świetny. Z dodatkiem wyciągu z wina z Bordeaux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×