Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam problem z kobietami.

Polecane posty

Gość gość

I nie chodzi o to że nie potrafię ich poderwac, po prostu one jakby mi nie wierzą i sądzą że zachowuje się sztywno po jakimś czasie. Mianowicie, W liceum miałem znajomą ale byłem o nią zazdrosny, nie byłą to miłość nic, zerwał się jakoś kontakt. Potem na studiach, zakochałem się w przyjaciółce którą widziałem dwa razy do roku, znaliśmy się z liceum 4 lata. Olała mnie jak tylko zauważyła że mi się podoba, przestała się odzywać, udawała że nie ma czasu.Strasznie mnie to wkurzyło, powiedziałem co o tym myślałem. Potem dziewczyna ode mnie ze studiów, przez pół roku niby mnie podrywała,potem sama zachowywała się tak jakby nie wiedziała czego chciała,z zazdrości o inną znajomą zerwała kontakt. Ja ją też op**********m z góry na dół i wyśmiałem że jest taka pusta. Kiedyś znajoma zaproponowała że mnie podwiezie do domu. Po drodze jechała po mnie że nie pracuje(19lat) a ona ma doświadczenie zawodowe... W********m się i skomentowałem to w ostry sposób wypominające jej jej przeszłość. Nie mamy kontaktu. Na koniec moja dziewczyna... cały czas miała pretensje o wszystko, o to że ja mam swoje poglądy, że coś kiedyś zrobiłem, o wszystko! Zwyzywała mnie, nazwała szczurem, g****ojadem, zjebem, maluczkim karzełkiem itp, itd...Podziękowałem jej... Czy to normalne że od czasu do czasu zdarzają się takie kłótnie w życiu? Z facetami nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chu'jem i zje'buskiem z mikrofiutkiem :D Fajny rym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo, rzeczowa odpowiedź na forum pełnym jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rym był fajny przyznaj :D Wypier'dalaj skur'wielu bo otrzymasz wpier'dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba moja była pisze, podobny poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier'dalaj piz'do je'bana po piwko z biedronksi jesteś pospolitym gownem ktorego stara wyrzucila do kompostownika gardze tobą chu'ju niemyty jesteś zerem kur'wo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pier'dolnij se w ryło tak żeby ci gowno wyleciało ty wiejski sukinskur'wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpier'dal po jajach masz pewny ty kur'wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwej osoby długo się szuka,z nią jest porozumienie nie przepychanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×