Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana91

mAM PSA Z PSEUDOHODO może być zdrowy?

Polecane posty

Gość oszukana91

Zaraz szlag mnie trafi własnie się dowiedziałam ,ze mój pies (mam go od kilku dni) jest z pseudo hodowli !!! Dodatkowo miał katar, dostał antybiotyk i potem biegunke ale jego stan ogólnie jest dobry. Boje się o niego bo jest cudowny :( Jest jakaś szansa, że wyzdrowieje i bedzie z nim ok ? Gdzie można zgłosić taką pseudohodowle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buldog francuski. Biegunke ma RaczEJ OD ANTYBIOTYKU BO TEMP ma w normie, na dniach będzie badana kupa na robaki , jutro idzie do kontroli. Nie wiedziałam, nigdy nie kupowałam rasowego psa i nic nie znalazłam w necie nie znałam się na tym :( podpadło mi to że baba wyłaczyła telefon a wet zdziwił się, ze ma tylko 1 szczepienie a powienna miec dwa :( Ma jakieś szanse ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze ma . Ja tez kupowałam psa z jednym szczepieniem , miał 7 tygodni .a twój ile ma ze powinien mieć już dwa? Pies z metryka czy bez rodowodu? Pewnie wyjdzie z tego tylko wykosztujesz się na leczenie ale to już pewnie najmniejszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metryke ale teraz się tak przyjrzałam że ona jest chyba "po znajomości" dodatkowo znazłam w archium na portalu ogłoszeniowym bardzo podobnego psa do mojego ale ogłoszenie jest z wrzesnia a mój niby urodził się w grudniu , czy jest możliwe że mój pies jest starszy niż mówiła a "zatrzymał się w rozowju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak w grudniu to powinien mieć dwa szczepienia , metryka po znajomości tego jeszcze nie słyszałam , podróbka jakaś czy co. Musisz się zorientować jak wygląda 2-3miesieczny buldog a jak prawie pół roczny czy różnią się wielkością ? Wiem że oszukują i pod matki z rodowodem podstawiaja szczeniaki bez rodowodu odkupione od kogoś za pół ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra a jeśli faktycznie ma on pół roku a nie dwa miesiące to znaczy że zawsze zostanie taki mały? A jeśli tak czy ma szanse na normlane zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanse ma. jeśli pies został sprzedany chory i bez szczepień to zgłoś to do prokuratury, a pseudohodowlę do tozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahha tak tak, ma pół roku,a wygląda na dwa, nie rozśmieszaj mnie. może warto trochę poczytać o psach zanim zakupisz pluszaka i dorzucisz do biznesu producentowi szczeniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę wyglada na swój wiek jednak zastanawia mnie to zdjęcie z wrzesnia... podobne są jednak zdjecia z innego profilu i nie mam 100% pewności. Czy to mozliwe ze rozwój psa wadliwego / "kopniętego" zatrzyma się na wyglądzie szczeniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię że to jest jakieś zatrzymanie się w rozwoju .weterynarz może stwierdzić wiek psa po zębach chyba ? Ile za niego dałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzisz z nim na spacery w miejsca gdzie możesz spotkać bezpanskie psy . Weterynarz powiedział coś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba właścicielka zatrzymała się w rozwoju. szczeniaki są bardzo podobne do siebie. patrzysz na zdjęcie nie swojego psa, oprócz niego hodowca miał pewnie z trzysieści takich samych, wyprodukowanych przez wygłodzone suki zamknięte w jakiejś stodole na odludzie. nie przejmuj się, po trzech-czterech latach i dziesięciu prodach rocznie skończą zakopane za stodołą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby ma takie ostre igiełki. Jest mądry, ma mega apetyt i lubi się bawić. Dałam 1,5 tyś, nie wychodzimy bo Pani z hodowli mówiła ,że ma kwarantanne do nast szczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę mnie nie obrażać, baba od której kupiłam psa na 100% prowadzi pseudohodowle. Nie jestem specem od psów, ani hodowli dlatego pytam. Mam wielką nadzieję, że ten pies jest tak mocno podobny a nie ten sam. Serce mi pęka na myśl że może się coś mojemu stać jest naprawde kochany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jak nie wychodzi to nic nie złapał . Może być przypadek ze chory . Ale weterynarz coś powiedział? ??? Pies ma tylko katar???? Biegunka od antybiotyku no też może być. Nie wkrecaj sobie najgorszego. Niestety często choroby psów biorą się często z głupoty właścicieli a nie hodowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bank jest zdrowy, tzw "psudohodowla" to taka sama hodowla jak u producentów rodowodowych psów.;) Mój kolega ma pitbulla z takiej hodowli i to najwspanialszy pies jakiego znam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre, jak przeczytałam PSEUDOHODO to myślałam, że to jakaś choroba albo skrzywienie genetyczne. W skrócie byłoby PSDH. Mówiłoby się "ładny pies, ale ma PSDH". Prawie jak ADHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem wdterynarzem ale są chyba jakieś badania czy to podrażnienie śluzówki nosa czy jakiś wirus ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może złapał od innych psów już u niej ? Bo miała tam jakieś ale zamknięte w pokoju. Widziałam tam tylko jego niby matke z wyciągnietymi cyckami. Dziś rano do biegunki dołaczyła jasna krew (być może z zmęczenia jelit od wczesniejszej biegunki) wiec poszlismy drugi raz tego samego dnia. Dostał zastrzyk na sprawy zołądkowo-jelitowe, zatrzymanie biegunki i coś zeby krew jej powstrzymać (nie pamiętam dokłądnie) i jakies tabletki. Wet mówił ze dobrze ze nie wymiotuje i ma apetyt. Zastrzyki dostał o 18 od tej pory patrzy za jedzeniem (ma dziś głodówke) jest żywotna i nie zrobiła żadnej kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosko barry no popatrz masz hodowle ze wiesz? ?;) Mam takie same zdanie psy bez rodowodu nie są gorsze od tych z... I wszystkie chorują. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a katar jej przeszedł praktycznie już wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam szczeniaki i niektóre miały katar zaraz po przyjściu xxx podwórka , niektóre psy się też tak "podniecaja", cieszą ze im z nosa cieknie szczególnie z tymi splaszczonymi pyskami sorry za wyrażenie ale nie wiem jak to nazwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż autorko, właśnie nie pojmujesz swojej głupoty. pytasz, bo nie jesteś specem? trzeba było zainteresować się psami i hodowlami przed zakupem, a nie wspierać coś takiego. który to poród suki? a ile ma lat? ile szczeniaków z każdego miotu zdycha w męczarniach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jak czytam to wygląda jakbyś sama nakręciła to wszystko , ten katar to pewnie nic groźnego , pies dostał biegunki z krwią od antybiotyku bo go za bardzo czyscilo. ... A weterynarz nie zrobił badań z krwi co może dolega psu ... Nie martw się piesek na pewno jest zdrowy , że jest mała domowa hodowla to nie znaczy ze są tam chore psy to samo śmieszy mnie to pseudohodowla ....ze niby psy chore , zaniedbane a często mają lepiej jak w tych super extra hodowlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, szczeniaki są ok, to czysta gotówka. a jak tam ich rodzice? zapytałaś o to, autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem jak to wygląda z Waszej strony. Pies miał być iskierką w naszym domu po ostatnich wydarzeniach... Cały czas boję się, że będzie wymiotować :( cofneło / odbiło jej się dwa razy póki co. Mam wielką nadzieję, że to wszystko od kataru i antybiotyku jednak teraz to nawet nie jestem pewna czy ma chociaż tak naprawdę jedno szczepienie chociażby na parwowirozę za sobą... Nie znoszę patrzeć na cierpienie zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałam widziałam matkę, chociaż była brązowa, mój jest beżowy ale mówiła że z czasem zbrązowieje ale co właśnie ciekawe w metryce ma napisane ze matka i ojciec są beżowi a nie brązowi. Ojca nie specjalnie chciała pokazać bo był gdzieś za domem "po kryciu" i takie tam... Babka zapewniała, że ma zdrowe psy, że dba o inne naprawde byla przekonująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na pewno jej ktoś prawdę powiedział ze rodzice są obciążeni genetycznie ale szczeniaczki będą zdrowe :O Tak jak wszyscy hodowcy karmią Royal canin. ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Royal canin - najgorsza z tych w miare dobrych, ale jeśli chodzi o psy to nic nie zastąpi jedzonka przygotowanego w domu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej na pewno będzie wszystko ok ja cie nie osadzam zawsze znajdzie się ktoś nawiedzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×