Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbg4100

Mam pytanie: Co jeśli ktoś NIGDY w zyciu nie pracował ? z czego bedzie zył??

Polecane posty

Gość bbg4100

Z czego bedzie mial emeryture ? Tak sie pytam z ciekawosci bo na moim osiedlu bardzo duzo kobiet NIE PRACUJE i nigdy nie pracowaly, mezowie utrzymują, babki ,dziadkowie. Moja sasiadka na przyklad cale zycie nie pracowała, moja mama mi mowila gdy wprowadzili sie tu 20 lat temu to ona byla juz matka 19letnia z mezem, nigdy nie pracowala i nie odprowadzała składek do zusu. No i tak mysle z czego ona bedzie zyla gdy męza zabraknie ? (synowie nieroby siedzą w domu). Zamiast emerytury dostanie zasiłek z mopsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Same sobie oplacaja
skladki i ubezpieczenie? Pomyslales o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdyby kazdy pilnowal swojej
dupy to ludziom zyloby sie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czterolatka
Jeżeli ich mężowie umrą pierwsi to one dostaną rente po nich a jeżeli będą już na emeryturze to emeryture mezów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja babcia pracowala. Zas jesli maz bedzie dlugo zyl, to sie z nia podzieli swoimi 800zl, jesli natomiast sie z nia rozwiedzie i bedzie pracowal na czarno i ukrywal dochody, to babka bedzie musiala np. po 40 czy po 50 pojsc po raz pierwszy do jakiejkolwiek pracy. A na emeryturze... no coz, opieka spoleczna? Dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytrfedsafg
ale i tak jej juz nikt nie przyjmie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbg4100
a jesli to jest rozwódka, samotna kobieta ktorej dzieci mają w dupie to co wtedy? Emerytury nawet najnizszej z zusu nie dostanie? Teoretyczne pytanie, ciekawi mnie to bo bardzo duzo takich osob jest a jednak z czegos zyją, stac ich nawet na samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie wiem co cie tak martwi, emerytura to jałmuzna w tym kraju za która i tak nie da sie przezyc, wiec martw sie o siebie nie o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to samochód to teraz taki rarytas???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezonia
praca na czarno to potęzny sektor -nawet emerytki handluja i s e dorabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaxon
zus i tak już jest bankrutem . sami zbierajcie na emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11545
zus już nie jest bankrutem, w 2016 we wrześniu obecny rząd mu skasował cały dług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlug skasowal ale zadnych realnych pieniedzy zus od rzadu nie dostal!!! Nie wiem czy do ciebie dociera ze na kontach zusowskich wszyscy macie tylko wirtualne zapisy skladek a nie realne pieniadze - pieniadze ktore do zus wplywaja natychmiast sa wyplacane emerytom i zeby bylo smieszniej i tak jest ich za malo i zus bierze kredyty zeby ludziom emerytury wyplacic Emerytow jest coraz wiecej a pracujacych coraz mniej - jak myslisz, jak dlugo to jeszcze potrwa? Naprawde liczycie na jakas emeryture???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety od wiekow za zycia byly utrzymywane i nawet po smierci mezczyzny. Mezczyzni sa znani z pracowitosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preppers
A jeśli ktoś całe życie funkcjonował Piza systemem, jak partyzant - żył w buszu, nie miał dzieci, żony, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mezczyzna chce utrzymywac rodzine i kobieta sie z tym rowniez zgadza to co was to interesuje drogie karierowiczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×