Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stulejarz1993

Mam stulejke ,co dalej.

Polecane posty

Gość Stulejarz1993

Patrząc dziś na swojego penisa porównałem go ze zdjęciami z takiej stronki medycznej i jak nic mam stulejke,byłem u lekarza powiedział ze albo plastyka napletka albo obrzezanie co mam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzezanie jak król JEZUS CHRYSTUS chyba, że wolisz jak pedał malować faję szminką to twoja wola 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stulejarz1993
Malować faje o co kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stulejarz1993
może dziś ktoś coś poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałem mocną stulejkę do 27 roku życia. Wybrałem zabieg obrzezania. Żałuję tylko, że wcześniej tego nie zrobiłem. Jestem bardzo zadowolony. Same plusy: seks jest nieporównywalnie lepszy, i to dla obu stron. Nic mnie nie boli, a wcześniej ciągle mnie coś bolało. Higiena jest też znacznie prostsza, a wcześniej ściąganie napletka było torturą. Wybierz tylko dobrego chirurga, najlepiej prywatnego i z doświadczeniem. Sam zabieg nie jest taki straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lepiej zapytaj seksuologa co o tym myśli i co radzi? Ja dzwoniłem tutaj 703 402 501 i dzięki temu odważyłem się na zabieg obrzezania. Trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpo
są i plusy i minusy, ale zgadzam sie z poprzednikiem, że warto poszukać dobrego chirurga, ze swojej strony dodałbym że tak dla pewności możesz skonsultować się z innym lekarzem, by i on ocenił co jest bardziej odpowiednie, wtedy będziesz miał pełniejszy obraz, gdybym miał to zrobić jeszcze raz to właśnie tak bym postąpił jeśli masz jakieś pytania, to chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×