Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka_SK

masturbacja podczas seksu

Polecane posty

Gość karolinka_SK

Mam pytania do was dziewczeta, czy zdarza wam sie piescic sama siebie podczas seksu? mnie jest duzo ciezej dojść do orgazmu bez paluszków na łechtaczce, jest to mozliwe ale musze sie bardzo namęczyc, natomiast uwielbiam się dotykac, nie wiem czy podoba sie to mojemu facetowi, ale nie moge tego powstrzymać. Czy on nie odbierze źle takiej mojej masturbacji przy nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie palcami piesci mąż i nie musze sie masturbowac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wolę swoje, BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
Ja się tam tym nie krępuje. On od poczatku wiedział że mam spory temperament jeśli chodzi o seks i różne takie rzeczy wiec wiedział na co się godzi. Mysle ze mu się to podoba. Kiedyś jak nie mieszkalismy jeszcze razm przyjechał do mnie, leżałam sobie w łózku i troche sie pieściłam, usłyszałam że przyjechał więc przestałam oczywiscie juz cala mokra i napalona. położył się koło mnie, sciagnelam mu spodnie wyjełam interes siadłam okrakiem na jego wyprostowanych nogach i zaczelam robic mu lodzika i w tym samym czasie sie dotykajac, zaskoczyl sie tym, ale doszłam po minucie chyba z jego palka w buzi, on tez za chwile szczytował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna zabawa :) Ja też pieszczę łechtunię i posuwam pałką, dochodzi bardzo szybko. Lubimy też sami się ze sobą zabawiać patrząc na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiem sie jako facet. Ja to uwielbiam, pieszcząca sie kobieta jest bardzo podniecająca. Uwielbiam gdy sie w pieści podczas gdy ja ją penetruje, jak jest pode mną rozchylona mocno. Spoglądam wtedy między nas i patrze jak pracuje dłonią :) Na mnie to działa, nawet ją "dopinguje" słowami w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
też to czasami robimy. A czasami dla podgrzania atmosfery dodatkowo do akcji wkracza wibrator. Mysle ze faceci o tym nie mowia ale każdego podnieca jak widzi innego penisa ktory piesci jego kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innego żywego penisa sobie nie wyobrażam, ale wibrator czy dildo już tak :) sam nie raz wkładałem penetrowałem nim swoją dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
rozrywkowy, jakimi słowami ją dopingujesz? Ja znowu czesto jak dochodze podobno mówi do mojego "dochodze, dochodze... pieprz mnie". nie kontroluje sie, pomimo że na codzien jestem grzeczna i staram sie nie byc wulgarna to złapałam sie na tym ze czasem podczas takich zabaw i chwil rozkoszy trace hamulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaMi
Ja uwielbiam wibtorki, mam kilka. Pewno stad to zamilowanie do nich ze przez dlugi czas bylam sama, teraz mam faceta ale on to uwielbia!!!! :D rozrywkowy lubisz jak twoja kobieta robi to przed toba i funduje Ci taki pokaz? masz jakies ulubione pozycje w ktorych lubisz ja ogladac ze swoim sztucznym przyjacielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam na to patrzeć :) dla mnie masturbacja jest dość istotna, czy to moja czy też jej :) najbardziej chyba działa na mnie jak jest na wpół-siedząco, oparta o łóżko lub ścianę, mocno rozchylona, wkładająca sobie wibrator do środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak robie, 9 lat jestesmy po slubie, nie doszlo do rutyny bo ciagle w sexie odkrywamy cos nowego, ost do zabawy dolaczyly rozne wibratory, jak siedze na nim to pieszcze sie palcami tez, ale ost w tej pozycji klade wibrator na jego brzuchu zeby dotykal mi lechtaczki i odatuje, wgl,on piesci mnie na zmiane wibraatorem albo ja sama, jest to mega dla nas, do takich zabaw trzeba dojrzec, ja mam 30 lat i chyba teraz dop .czerpie z sexu prawdziwa satysfakcje, ost kupilam kilka sztuk erotycznej bieizny i juz samo jej zakladanie powoduje ze jestem mega podniecona, tak wiec, dziewczyny bawcie sie sexem i pozbadzcie sie kompleksow bo mi one utrudnialy kiedys sex, a teraz mam to w d....,wiem ze maz ode mnie rak nie moze oderwac mimo jakiejsc tam smiesznej faldki na brzuchu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam tą pozycję. Biorę troche mniejszy wibratorek siadam na tym wibratorku na łózku z podkurczonymi nogami, tak żeby cały mi wszedł, robie ponętne oczka do niego siedzacego na fotelu i odpływam, zazwyczaj kilka razy. Boska pozycja. Z jednej strony on ma super widoczki i wiem ze uwielbia to jak sie prężę i wiję z rozkoszy, z drugiej strony wibratorek choć mniejszy to wchodzi cały we mnie i tak wypełnia że jak sobie o tym mysle to jestem juz mokra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jako faceta też to kręci i życzyłbym sobie więcej takich kobiet jak Karolinka, czy Gościówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to wyglada. To lato chyba na mnie pozytywnie wpływa bo mam zdecydowanie za duże libido ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bellaMi co do libido też sie podpisuję :) i czuję, że nasz korespondencja mogłaby na nas działać bardzo pobudzająco, lubie wymieniać pragnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail odpada drogi panie :) nie krępuj sie, wszyscy tutaj pisza i czytaja o jednym. moze ktos sie dołączy do dyskusji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie kwestia krępowania sie :) za dużo tu trollujących nieopierzonych :) no ale może jakimś cudem ten wątek ominą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
a korzystaliscie kiedys z wibratora lub dildo z przyssawką i sztucznym wytryskiem? gdzie można coś takiego kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kręci mnie subtelne wyuzdanie :) zwłaszcza ze strony kobiety, lubię jak mówi do mnie sprośnie, choć moja niestety ma z tym problem :) sam mam ostatnio zapędy do dominacji nad kobietą, nie jakiejś brutalnej, ale jednak dominacji :) związywanie, krępowanie, zachłanne "wyżywanie sie".....po prostu suczka w łóżku, to mnie kręci na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys miałam doczynienia z przyssawką, taki różowy dość duży nawet wibrator z pilocikiem na kabelku... brałam prysznic z mężem całowaliśmy się ja celowo ciagnełam w strone sciany i tyłem we mnie wchodził powiem wam ze takie chwile sa niesamowite i niezapomniane, zawsze oboje mielismy ostre orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich kobiet otwartych i subtelnie wyuzdanych nie ma za wiele ale mozna powiedziec ze w lozku to prawdziwy skarb. moja sie bardzo dlugo nie mogla przede mna otworzyc ale ostatnio przeszla sama siebie. wypilismy po kilka lampek wina i wyladowalismy w lozku tak bardzo chcialem zeby w koncu zrobila to przy mnie sama paluszkami. piescila lechtaczke a w czasie orgazmu zaczela wkladac dwa paluszki do srodka o tym wlasnie marzylem. ale najlepsze bylo co zrobila na koniec - wyciagnela oba palce mokre bardzo ze srodka i wlozyla sobie do ust i zaczela zlizywac swoje soczki. Panowie boooskie uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibratory z wytryskiem też są boskie, swietne uczucie bo ten ładunek który sie przymuje jest wiekszy niz z prawdziwego penisa i swietne uczucie to jest! polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz to pogadamy rafik_1984@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys tu pisalam, o tym wibratorze na brzuchu meza:P ja tez chyba przechodze sama siebie teraz, ciagle napalona, wgl teraz tylko ostrzejszy sex wchodzi w gre, mocno erotyczna bielizna, gorsety, ciagniecie za wlosy, przyduszanie, robienie loa na kolanach , majac wibrator w sobie, kurcze, maz nawet czasem nie wie co robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×