Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

castaya

mata edukacyjna---- ktora najlepsza????????

Polecane posty

zastanawiam sie nad kupnem maty edukacyjnej dla mojej corki tylko nie wiem czy lepiej kupic ta drazsza z tymi roznymi bajerami czy lepiej ta tansza??????? warto w nia zainwestowac?????? prosze o rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mata fajna tylko cena powala... mysle ze duzo zalezy od dziecka i od zasobnosci portfela, sa dzieci ktore lubia sie bawic na macie i takie ktore mata malo interesuje, wtedy mozna sobie pluc w brode ze sie wywalilo pieniadze, no chyba ze ktos ma ich duzo... dostalismy w prezencie mate z Canpola, z kroliczkiem, kosztowala 80 zl, jest fajna i mysle ze ma wystarczajaca ilosc bajerow dla malucha, tym bardziej ze jak nasza Zosia zacznie raczkowac a potem chodzic to mata jej sie znudzi:), na razie bawi sie fajnie:) chyba wolalabym zainwestowac w przyszlosci w kolejny gadzet ktory dluzej posluzy, ale to tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kiedyś zainwestowałam trochę w matę i niestety okazało się, że moja córcia należy właśnie do tych dzieci, które inetersują się matą przez pierwsze 5 minut :( Sprzedałam matę na Allegro :( Jakbym miała jeszcze raz kupić taką matę to nie ładowałabym w nią dużej kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeefwerfed
z doświadczenia wiem że dziecko poleży na niej i się pobawi z 3 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mata gra, świeci, reaguje muzyką na ruchy dziecka, jest bombowa. Córka bardzo ją lubi. Początkowo się gapiła w zawieszki i światełka, teraz ładnie się bawi. Z reguły bawi się tak z pół godziny na raz, ze 3 razy dziennie. Jest absorbującym dzieckiem, wymaga nieustannej uwagi, dzięki tej macie mam czas żeby ogarnąć chałupę, zrobić siku a nawet obiad nastawić czy popisać na kafeterii jak teraz :) Ma teraz 3 miesiące i wydaje mi się, że prawdziwa zabawa dopiero się rozkręca ;) Ale fakt jest faktem, że nie każde dziecko polubi matę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taka mate
duzo Ci niestety nie poradze, bo mlody ma dopiero 8 tygodni (korygowane trzy i pol). ale polozony na macie czasem daje zjesc obiad np. lubi opcje z odglosami natury (my tez!), na razie zdjelam mu zabawki i zostawilam jedna - sobie lezy i czasem na nia patrzy :) fajna jest opcja wlaczania dzwieku jak dziecko sie rusza, zabawki tez sa ok - jedne grzechocza, innym cos sie rusza. generalnie jak na razie jestesmy zadowoleni, mam nadzieje, ze im mlody bedzie starszy tym wiecej zainteresowania wykarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i powiem tak: pediatrzy zalecaja na matach jak najmniej kolorow i zabawek wiszacych maksymalnie 3, nie zadne pstrokate, tylko 3 pastelowe kolory np.bo jak jest tego ogrom, to dziecko nie moze sie skupic i bedziesz miala min. przez to rozbiegane dziecko, ktoremu non stop trzeba bedzie dostarczac wrazen takze wybor nalezy do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci powiem, że z doświadczenia z dwójką dzieci wiem, że maluchy bardziej się interesują rzeczami codziennego użytku niż zabawkami. Owszem może w wieku 6 miesiecy interesowały się trochę karuzelą bądz mata, ale wiem, że mój młody teraz woli np bawic się pilotem niż tym całym ogromem zabawek które ma...ma swoje zabawkowe telefony, a i tak woli bawic się moim, albo butelką z groszkami w środku, czy gazetą czy myszką... ale jak chcesz już koniecznie coś kupic, to chyba bym doradziła to centrum gimnastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasna stsyga - to fakt:), u nas teraz na topie sa chusteczki higieniczne, mozna je drzec na kawalki i wkladac do ust, najlepsza jak na razie zabawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy fun travel z chicco i bardzo dobrze się sprawdza bo ma dużo funkcji, do tego wydaje mi sie grubsza niz te z tesco czy inne podróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupywałam mate na stronie gumowakaczuszka.pl Jest naprawdę świetna. Każdą mame zachecam do kupienia takiej maty. Moja córeczka świetnie sie na niej bawi. Ta mata jest lekarstwem na każdy płacz. Mata jest kolorowa miękka i jest na niej dużo miejsca. Dziecko będzie mogło z niej korzystać nawet powyżej drugiego roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z ta reklama. a lekiem na kazdy placz jest przytulenie dziecka a nie odkladanie go na mate(mata sluzy dla rozrywki dziecka) a nie pisz,ze posluzy nawet gdy dziecko skonczy 2 lata,bo prawda jest taka,ze maluch zacznie raczkowac to mata juz sie nie przyda, zadne dziecko nie bedzie lezec jak moze chodzic i poznawac swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPlastusia
ja się dłuuugo zastanawiałam jaką wybrać. Na rynku jest przeciez jednak zatrzęsienie produktów dla dzieci. Jednak po szerokim dość rozglądnięciu zaufałam marce Skip Hop. Fakt, ze nie są to tanie rzeczy ale wierzcie mi, ze to był dobry wybór. W zestawie do maty jest 5 wiszących zabawek. Mata ma miękkie elementy i piszczące zabawki. Miękka owieczka Gra „Old MacDonald Had a Farm”, kaczka ma szeleszczące skrzydełka i piszczący brzuszek, grzechotka królik ma gryzak, pluszowa świnka dzwoni i szeleści a krówka ma lusterko, które jest bezpieczne dla dzieci, maluch się dzięki temu moze wiele nauczyć a przez to rozwijać. Szczerze polecam. www.skiphop.strefamarek.allegro.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my.mate dostalismy w prezencie...a efekt byl taki ze maly moze kilka razy na niej lezal...jakos specjalnie sie nia nie interesowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn bawi sie na macie od ok 5 mca , obecnie ma 8 mcy i uwielbia sie na niej bawic . Mam fisher price za 100 zł uzywana ( wygladała jak nowa ) dużo ciekawych zabawek , lusterko , muzyka , swiatelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mate tez z fiszer.lody ma 4 miesiace I ja uwielbia ..rano jak sie obudzi I naje ..domaga sie doslownie zeby go tam polozyc ..wosi kilka zabawek do lapania ..jedna zabawka ktora gra ..I dziecko samo musi ja wlaczyc..ale najlepsza jest sowka z materialu ktora mlody namietnie dotylka dusi I do buzi wklada.dla nas bomba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma matę z Fisher Price taką z żyrafą motylkami w wersji Rain Forest koszt 340 zł mały ją uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze tania jest ok, moja corka dostala super mate ale prawie sie na niej nie bawila... czasem nie ma co isc w koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaNikoli
Hej mamusie :) ja również poszukuję maty dla maleństwa :) ostatnio koleżanka poleciła mi tą http://allegro.pl/duza-mata-edukacyjna-z-pianinkiem-muzyka-3w1-hit-i6676167860.html Ma fajne boczne panele z zabawkami i dużo różnych melodii. A Wy co sądzicie? Widziałam też podobne ale bez tych bocznych paneli :/ A cena też myślę ze jest zadowalająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mata ma służyć nieco starszemu dziecku, to polecam matę Skip Hop taką gąbkową https://www.samdlamam.pl/skip-hop-mata-playspot-blackcream-id-1135, jest łatwa do utrzymania w czystości i izoluje przed zimnem od podłogi, a jeśli stricte edukacyjna to poleciłabym https://www.samdlamam.pl/bright-starts-plac-zabaw-fikajaca-malpka-id-1186, to taki plac zabaw z dodatkowymi bokami, za pomocą których można ochronić dziecko przed sturlaniem się, mata ma różne zabawki dzięki czemu zajmie czas maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zapytaj bezpośrednio w sklepie albo na forach dla rodziców maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy mate ze sleepee royal baby,fajnie dopasowuje się w dresing sypialni córeczki. Na pewno posłuży nam kilka lat bo ma aż 100cm. Ma dość gruby materiał, który izoluje zimno z podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka te mata ze sleepee, lubię takie pikowane dresingi dla dzieci:) Ciekawe czy uda mi się ją kupić do świąt , dałabym ją chrześnicy pod choinkę, właśnie czytam że to polski materiał także super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×