Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

castaya

mata edukacyjna---- ktora najlepsza????????

Polecane posty

Gość gość
Wolałabym kupić coś bardziej praktycznego. Popatrz może na electro.pl mają fajne rzeczy dla maluchów np. bujaki, maty edukacyjne.. myślę, że to będzie lepszy pomysł. Biżuterie można potem na komunię kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam córeczce matę SMOBY ze strony https://krainadziecka.net.pl. Jest bardzo fajna, ma różne wiszące pluszowe zabawki, grzechotki i lustereczko. Mała jak na niej leży to cały czas się cieszy więc chyba jej się podoba. Jest mięciutka i bardzo ładnie wygląda. Cena też całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_30
Rozglądałam się trochę za matami edukacyjnymi i początkowo ceny mnie powalały. Ale znalazłam maty Eurobaby, które sprawdziły się idealnie na moim synku. Jakością dorównują tym z Fisher Price a są sporo tańsze https://www.piccolino-sklep.pl/maty-edukacyjne-1036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessoto

Polecam np. empik.com/fisher-price-mata-edukacyjna-z-pianinkiem-muzyczne-zwierzatka-fwt13-fisher-price,p1210995126,zabawki-p

Ta mata jest porządnie wykonana i taka musi być. Dziecko zniszczy kiepską matę w ciągu kilku dni zabawy. Po prostu urwie to, co wisi. Dlatego mieliśmy dwie. Zwróćcie uwagę na to, jak przymocowane są zabawki.

Jeśli na słowo honoru, to szkoda zdrowia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz od najmłodszych lat używać na pewno mat edukacyjnych. Ciekawe mają w bejbi.eu/117-maty-edukacyjne, w tym interaktywne z fajnie rozłożonymi zapięciami. Za niecałe 100 złotych dobierzesz. No i dla mnie jest fajnie obserwować dziecko na macie, bo widzę, gdzie jest. Jak wyjdzie to nawet kątem oka zauważysz. Zwiększa się zdecydowanie bezpieczeństwo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata na podłogę

z moją dwuletnią córką wypróbowałyśmy wiele mat, i nie byłam zadowolona. dopiero kiedy urodził się mój synek, jakoś przez przypadek

trafiłam na mate w formie materaca. szczerze polecam. Mata firmy madlander. Ja kupowałam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kata

Zależy co jest dla Ciebie drogie lub tanie 😉 Mata powinna być przede wszystkim dobrze wykonana, a materiał delikatny. Ja akurat zamawiałam swoją z Misioo i jestem bardzo zadowolona, dobrze służyła. Polecam Ci te 2 w 1, bo to fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×