Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pylinkaaaa

Mdłości, ból podbrzusza przed i po okresie

Polecane posty

Gość Pylinkaaaa

Cześć dziewczyny mam taki mały problem. Bo już prawie miesiąc czasu mam mdłości i ból podbrzusza a stosunek miałam w dni płodne a dokładnie 18 sierpnia a okres dostałam 9 września, a skończył się 12 września. Przed okresem miałam mdłości i bóle podbrzusza i tak samo mam po okresie do tej pory . Czy to może być ciąża czy coś innego ? Proszę o pomoc :) dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze jestes w ciazy miesiaczka moze wystepowac w trakcie ciazy moja znajoma miala podobnie a robilas test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pylinkaaaa
No właśnie mam zamiar zrobić w poniedziałek. Tylko niektóre osoby mi mówią że to mogą być niby wrzody i wgl kiedy ja nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bole podbrzusza to dosc nietypowe jesli chodzi o ciaze i mdlosci powinny zaczac sie pozniej ... kazdy organizm jest inny sama mam podobny problem tylko ze nie mam boli i czekam na miesiaczke ... choc mam obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pylinkaaaa
No ja miałam miesiączkę ale i tak dalej mam mdłości i delikatne bóle podbrzusza ale to nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiączka w ciąży nie występuje! weź nie pisz głupot i sprawdź co to w ogóle oznacza, mogą występować krwawienia/plamienia, ale nie miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, na początku ciąży jak najbardziej mogą występować bóle podbrzusza, spowodowane zagnieżdżaniem się zarodka, rozciąganiem macicy, więzadeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pylinkaaaa
Hmmm no moja koleżanka miała w pierwszym i 2 miesiącu okres a była w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogła mieć krwawienie, a nie miesiączkę, bo miesiączka to złuszczanie się błony śluzowej macicy, kiedy komórka jajowa nie została zapłodniona- uczyli tego na biologii w podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pylinkaaaa
dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×