Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baby boo G

Mebelki dla dzieci BABY BOO prosze o opinie

Polecane posty

Gość gość
Ja szczerze moge polecic mebelki z meblika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam meble Pinio. kupiliśmy dla córeczki z kolekcji Barcelona. są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed kupowaniem od tej firmy on-line.Na 9 paczek z meblami, w każdej były uszkodzone elementy, oberwanie, ukruszenia, ułamane listwy.Za meble zapłaciliśmy łącznie prawie 1900 zł, a rekompensata za uszkodzenia jakie nam zaproponowali to 100 zł.Nie chcieli wymienić mebli na nowe.Poziom obsługi jest dokładnie taki jak opisały wcześniejsze osoby.Pracownicy nie chcą podawać swoich nazwisk i nie wiadomo z kim się rozmawia czy pisze.Porażka. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie wyglądają, szkoda że takie negatywne opinie :( Chcieliśmy Kajtusiowi kupić, ale jak tak, to się nie zdecyduję raczej. Znalazłam jeszcze takie meble www.tamer.com.pl tylko że raczej jako dodatek (zabawki) nie podstawę. Nie wiecie, gdzie można je kupić w detalu? A meble same w sobie chyba wezmę z ikei, na jakieś 5-8 lat chyba powinno wystarczyć, chociaż nie są takie baśniowe, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również odradzam. Mebelki same w sobie są przepiękne, ale osobiście po wymianie kilku emaili ze sprzedającym zrezygnowałam. W ofercie jest mnóstwo błędów, najpierw zapewniają, że materac do łóżeczka jest w cenie, następnie się z tego wycofują i wyraźnie próbują zarobić na przesyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam dobrych doświadczeń. Zamiast takich mebelków zrobiłąm synowi w pokoju szafę z motywem i świetnie to wyszło: http://komandorszafy.com/, wszystko się mieści i generalnie jest mefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonnim
Czy ktos ma jakies doswiadczenia z kolekcji DISNEY tego sklepu? niby pisze ze nowosc i jestem ciekaw opini??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1912
Witam ja zakupiłam sliczne łóżko dla córeczki z grawerem kotka i musze przyznac że wykonanie jest bardzo solidne i estetyczne ,kolor sie zgadza ,szybka reailazcja i dostawa ,szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam mebelki z firmy Baby Boo Disney przez internet. Powiem tak, osobiście drugi raz bym ich nie zamówiła i wiem, że już nigdy nie zdecyduje się na zakupy w tym sklepie. Fronty mebelków przepiękne, kolory nasycone, wyglądają (z przodu) nawet lepiej niż na zdjęciach na stronie. Ale... tak jak inni piszą, tak naprawdę do każdego elementu można się przyczepić. Każdy bok, półka czy blat obtrącona leciutko, i tu zwalanie winy na transport to żart bo forma zapakowania pozostawia wiele do życzenia. Meble przyszły w kartonie jedynie, poszczególne elementy nawet niczym nie poprzekładane. Rogi nie zabezpieczone. Woreczek ze śrubami, gwoździami itp. wrzucony luźno do kartonu, oczywiście się rozerwał (ale jakie tu pretensje można mieć do kuriera) no i tak cały transport te śruby sobie śmigały po tych blatach... Moje zdanie to też słaba jakość jednak naklejenia aplikacji na frontach, jak się przejedzie ręką to one na rogach próbują się odklejać :/ W kartonie na kilka mebelków jedna strona montażu jedynie komody i to wyrwana ze środka czyli w sumie zrób to sam jak chcesz. Kolejne, co może nie przeszkadzać innym, ale mi trochę mina zrzedła, to że śruby w komodzie przewiercane są na zewnątrz i tak na prawdę na tych pięknych aplikacjach są śruby wstrętne, które oczywiście zakrywamy tymi kapselkami do maskowania, ale kto tak w dzisiejszych czasach meble robi... I już ostatnia rzecz, niestety jedna część w zamówieniu była złych rozmiarów,reklamacja telefonicznie przebiegła pięknie, ale w rzeczywistości aby otrzymać reklamowane części trzeba było podzwonić nieco więcej razy i pisać nieprzyjemne meile. A jeśli jest się w "błogim stanie" to naprawdę nie polecam, bo szkoda nerwów. Meble nie są drogie, ale szczerze nie są też tak tanie jak wskazuje ich jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze chciałam dodać, że tzw. spowalniacze w pojemniku na zabawki to lekka kpina, największa taniocha. One spowolnią ciężki blat pojemnika na jakiś 1 cm przed samym zamknięciem, tzn. spowalniacze są ale nie z wysokiej półki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, 2 tyg temy zamówiłam łózko dla synka 160x80 z traktorkiem na frontach. Po przeczytaniu negatywnych kometarzy miałam spore wachania co do zamówienia jednak było to jedyne łózko na allegro z traktorkiem dla dwu letniego dziecka. Po 4 dniach kurier przywiózł łózko oczywiscie przy nim je sprawdziłam w obawie o jakieś uszkodzenia. Łóżko przyszło w nienagannym stanie i w terminie, paczka solidnie zapakowana rogi frontow z rysunkiem i deski zabezpieczone styropianem, śrubki w jednym woreczku przyczepione tasma do desek , żadnej cześci nie brakowało. Nadruk na frontach w przepięknych żywych kolorach, ryzyko się opłaciło. NIe wiem czy ja miałam takie szczeście na tyle negatywnych komentarzy, czy poszli po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. powiem tak, tylko i wyłącznie fronty sa ładne i fajnie to wygląda a poza tymnic innego. w komodzie miałem źle nawiercone otwory pod szuflady i musiałem sam osobiście to przerabiać i niestety przy składaniu regału płyta u spodu była niestety pęknięta, jeszcze nie do końca ale już było widać rysę przez całą szerokość. Róg szafy utrącony trochę, w niektórych elementach odklejała się okleina a nie wspomne już tutaj o pojemniku na zabawki który jak napisali na stronie posiada jakiś spowalniacz przed przytrzaśnięciem palców, sprawdziłem to i powiem tak że osobie dorosłej połamało by palce i to solidnie a co dopiero dziecku i oczywiście dodatkowe zabezpieczenie we własnym zakresie trzeba było dorobić. szuflada do łóżeczka, to nie jest szuflada tylko jakieś jeżdżace pudło na 4 kółkach. PORAŻKA !!!!! ODRADZAM w 100 % !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktoś planuje zakupy w MEBLIK to mam bon wartości 2000 zł- sprzedam go za 1500zł Moge wsyatwic przedmiot na Allegro pati13121312@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz zakupiłam łóżeczko firmy sauthon w sklepie http://studiobarw.com/-o-eczka.html i naprawdę polecam, duży wybór nie mogłam się zdecydować ale już jest i pięknie wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina83
W Promark Meble znajdziesz duży wybór mebli dla dzieci. Rzuć okiem http://www.promarkmeble24.pl/category/meble-dla-dzieci . Mają meble dla dzieci praktycznie w każdym wieku - od łóżeczek dla najmłodszych, przez mebla dla przedszkolaków, po mebla dla nastolatków. Bardzo podoba mi się - szczególnie przy meblach dla najmłodszych - ich kolorystyka i funkcjonalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluska 32
nie polecam tych mebli tandeta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulina
nie polecam !!! meble przylot poobijane mimo tego ze kartony w ktorych przyslzy nie byly uszkodzone cale w kleju okropna jakiś chińskie lepiej wyglądają niż te ich produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś238
nie polecam mebli -tragedia wykonanie rysu , uszkodzone , nie doklejone , źle powiercone , nic nie pasuje do siebie , brak kontaktu z nimi , nie chcą oddać pieniędzy , tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×