Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzia78

Meskie prostytutki

Polecane posty

Witam was dziewczyny, Tylu panow korzysta z uslug naszych kolerzanek ktore szukaja sponsorow.Jest to coraz bardzej popularne w naszym kraju zajecie dla pan,studentek...ktore w latwy sposob chca zarobic...badz dorobic jakies pieniazki. Czy wiecie moze jak sprawa wyglada u plci przeciwnej?Czy tez jest to tak popularne?...a moze ktoras z was miala kontakt juz z czyms taki?;) Pozdrawiam i przytulam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a czy ktoras z pan miala okazje?;)...jestem sama od dluzszego czasu.Nie mam ochoty i czasu na ceregiele z facetami z baru,masa palantow mi sie trafia...po prostu chce zaplacic ale tez i zadac...tylko troszke sie boje:( Papa,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - zadzwoń jak zejdę z pola.. Darmo cię wyłobracam.. A i żądać będziesz mogła... powtórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu78
a skad jestes? Jesli blisko to po co placic?:) Czyz nie lepiej na stopie "przyjacielksiej" wyjsc na piwko a pozniej spedzic noc razem...bez zadnych zobowiazan?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz madzia.......ja sobie tego nie wyobrażam...iść do łóżka z facetem którego wogóle nie znam.....jak obcy mi facet ma mnie dotykać, pieścić, całować...nie mówiąc już o czymś więcej....... oby ta sytuacja Cie nie przerosła....bo te ceregiele jak to ujęłaś...to poniekąd gra przedwstępna....albo ma sie na coś i na kogoś chęć albo nie. A jakos nie mogę sobie wyobrazić by iść do łóżka z kimś kogo widzę pierwszy raz na oczy i co....jeśli ktoś nie trafił w mój gust...bo domyślam się że dostajesz pierwszego wolnego w danej chwili......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAJ ROLNIKU
stęskniona👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm
heheheheh :D Rolnik, jesteś...... intrygujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziu P
Ruwnierz jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm
Edziu na pewno co jakiś czas odcedza kartofelki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe hłe
dlaczego Rolniku masz kropke? Czyzbys byl marnym klonem Rolnika bez kropki, czy zgubiles swoje haslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAJ ROLNIKU
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄[👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄[👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄[👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄[👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny chlopak
w odpowiedzi na problemy pań zapraszam na spotkanie. 23-letni wysportowany chłopak, 173cm wzrostu, opanowane dwa języki obce i wiem jak traktować kobiety. Znakomite "zdolności językowe" i nie tylko, potrafie słuchać i docenić każdą kobiete. Wiek, kolor skury, waga i status nie gra roli. Oferuje Miłe towarzystwo, odprężający masaż, sex zarówno oralny jak i klasyczny; Oprocz tego także zwykłe towarzystwo na różne okazje Tylko dla pań! Najlepiej ze śląska, ale co do dojazdu mozna się dogadac :) w razie chęci poznania i zobaczenia paru zdjęć prosze pisać na maila --> pakotuner@gmail.com Pozdrawiam szanowne panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny 23l
w odpowiedzi na problemy pań zapraszam na spotkanie. 23-letni wysportowany chłopak, 173cm wzrostu, opanowane dwa języki obce i wiem jak traktować kobiety. Znakomite "zdolności językowe" i nie tylko, potrafie słuchać i docenić każdą kobiete. Wiek, kolor skury, waga i status nie gra roli. Oferuje Miłe towarzystwo, odprężający masaż, sex zarówno oralny jak i klasyczny; Oprocz tego także zwykłe towarzystwo na różne okazje Tylko dla pań! Najlepiej ze śląska, ale co do dojazdu mozna się dogadac :) w razie chęci poznania i zobaczenia paru zdjęć prosze pisać na maila --> pakotuner@gmail.com Pozdrawiam szanowne panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie znaleźć sobie faceta do seksu to nie ma sensu korzystać z usług męskiej prostytutki, taniej jest wejść na jakieś mynago czy zbornik i tam znaleźć. Dużo lepsze rozwiązanie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykO_o
Nie musze co prawda się tutaj ogłaszać, ale jeśli któraś pani z okolic katowic poczuje się samotna - zapraszam. Nie żądam miliardów dolarów i willi z basenem, poprostu uwielbiam uszczęśliwiać kobiety. Młody, zadbany i dobrze wychowany facet. na początek kontakt mailowy patrykO_o@wp.pl (obydwa kółka to litera O jak Olga) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×