Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HazyShadeOfWinter

Metalowcy na kafe

Polecane posty

Nieeeee, nie zamierzam. :) To po pierwsze. A po drugie to masz do czynienia z kobieta, wiec jesli juz mnie bezpodstawnie obrazasz, to przynajmniej rob to wlasciwie- zenska forma slowa 'brudas' to 'brudaska'. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Skarbenku, mysle ze ubieram sie lepiej i bardziej kobieco niz wiekszosc kobiet spotykanych na ulicy. :) Sloneczko, napij sie meliski, policz do 10ciu, pooddychaj gleboko i pomysl troszke, bo ja ciebie nie obrazilam, a ty wystawiasz ladne swiadectwo osobom tobie podobnym. :) I ty jeszcze smiesz obrazac metali... ah, ten dzisiejszy brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam metalowcem się nie nazwę, ale lżejszych odmian posłuchać lubię :) Zresztą, chyba już kiedyś nawet o tym rozmawiałam z autorką topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Maria, dziecko drogie, kto cie wychowywal?! :D Juz wole metali od takich zakompleksionych, pozbawionych manier cepocków jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazwala bym siebie metalowcem bo nie chce sie przypisywac do zadnej grupy... ale chetnie slucham ciezkiego brzmienia... wiec witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Brudasy to tylko taki ich hmmm alternatywne określenie, nie odbierałbym go dosłownie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam ostatnio na Sirenie... i w przyplywach melancholii sobie zapodaje :) Rob gora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Dla mnie kobiety z klimatu metalowego i gotyckiego są aseksualne ale ponoć się dobrze pieprzą... ciekawe ile w tym prawdy. Może kiedyś się skuszę ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apasz... aseksualne?? Mysle ze prawdziwa kobieta umie sie ubrac i wygladac baaardzo seksualnie niezaleznie od tego co na siebie wdziewa :) a ja wdziewam dziwne rzeczy :) Podobno pieprze sie pierwszorzednie wiec tu sie zgodze ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słucham tej muzy od dawna. Może nie sam metal - ale również rock :) No i kiedyś miałem długie włosy za pas... ale wypadły :P Obecne zespoły które lubię słuchać to Metallica, czasem Iron Maiden, As I Lay Dying, Rammstein, Typki z nieżyjącym już Peterem Żelaznym, czasem Vader... wiele tego jest. Ale kiedyś było ciężej, człowiek się starzeje. Pozdrawiam metali ciepło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Mi chodzi o taki ostry, "mroczny:D" makijaż jak ma ta laska, autorka postu. Poza tym nie przepadam za czarnymi ciuchami u kobiet. Tyle ...:). Każdego pociąga co innego, ja po prostu odpadam ale jak już wspomniałem z kilku źródeł słyszałem, ze jesteście dobre w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teraz sobie zapuściłen Queen - Live Aid 86. Oboje z synem to uwielbiamy. Kawał dobrego rocka w wykonaniu mistrza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Jeśli lubisz Rammstein polecam ciekawy cover: "Gregorian - Engel (Rammstein cover)" :) Spodoba Ci się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metallica niestety zeszla na psy co o tyle ciezko mi przyznac ze bylam w nich zakochana po uszy. Apasz... nie spojzalam wczesniej na zdj autorki. Mi sie podoba :) makijaz wcale nie jest taki mroczny :) da sie bardziej... swoja droga Hazy czym farbujesz na niebiesko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaraz poszukam. Ogólnie byłem na trzech koncertach niemców. Warto - kawał dobrej muzy i porządne show. No i szaleństwo, nogi aż same skaczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Metallicy - dlatego piszę o rocku bo dla mnie to teraz jest rock. Kiedyś to może i był thrash metal. Teraz tak bym tego nie nazwał. Niemniej jednak czasem oglądam sobie ich koncerty live. W ich nowe płyty nie inwestuję już jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie chodzi o zmiane muzy na lzejsza w ich przypadku. Chodzi mi o to ze dla mnie zalatuje komercha. smutne to bo do czarnej plyty kazda z nich byla unikatem... po juz kazda jest taka jak nastepna. Szkoda :( Ja miele ostatnio Disturbed Sickness... zadne wrzaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... Slayera też lubię. Może kogoś tu zaskoczę ale moja ulubiona płyta ich to "Divine Intervention"... nie wiem dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes.
MYCIE SIĘ NIE BOLI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś jeszcze Moonspell był fajny, Typki fajnie grały, Life o Agony bardzo lubiłem, Ministry... Sepultua z Cavalerami, Paradise Lost, czasem sie też Biohazard zarzuciło. a teraz to te młode to sobie robią kilka sznytów, piszą płaczliwe piosenki o nieudanej miłości i są metalami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak browar na koncercie z metalowcami :D zapraszam na Rimf do MMz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×