Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HazyShadeOfWinter

Metalowcy na kafe

Polecane posty

Pff, komenta mi zeżarło Maciek 1976 - no baa. Uwielbiam, ubóstwiam i jestem na każdym ich koncercie od 10 lat. A od kiedy Snowy Shaw wszedł do składu, zawsze jestem w pierwszym rzędzie pod sceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes.
ZAMIAST SIEDZIEĆ NA FORUM TO MOGLIBYŚCIE TE 15 MINUT SIĘ POMYĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawno na Therionie nie byłem :P Czas nadrobić niedługo przyjeżdzają chyba :) Pamiętam kiedyś ich koncert w Proximie warszawskiej. Jak pisałem - mało nóg nie połamałem. Byłem z kolegą który mimo że silny i ogromny ledwo stał po koncercie :P Taaak, zdecydowanie chyba trzeba się przejść :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie będą w październiku, już się nie mogę doczekać koncertu i nowej płyty. Shawa i Lori. Ech, żebym tylko kasę odłożyła do tego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna22.
Mmm therion :) fajna sprawa... Oprócz tego ostatnio u mnie na głośnikach candlemass, faithful breath, blind guardian, black sabbath... A z ostatnio wydanych płyt dziś męczyłam moonspella "alpha noir, omega white" (nie zawiedli mnie osobiście, więc polecam) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Moonspella nie słuchałam od dawien dawna, chyba się na powrót zainteresuję jak mi zabraknie męskiego wokalu. Ale póki co, zwalczam Leaves'Eyes i nowego Nightwisha, który o dziwo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez nighwisha nie moge przebrnac jakos... nie wiem czemu. byc moze to sprawka sirenii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightwish jakoś nigdy nie trawiłem... :/ Tarja zawsze wydawała mi się zbyt pompatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drodzy - uciekam, rodzinka wzywa :) jutro zajrzę :P jak to kolega nasz napisał - lecę się wykąpać i wziąć prysznic bo śmierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna22.
Co do solowych kawałków Tarji to "I walk alone" mi się podoba. Ale jej najnowsza płyta jest dla mnie jakaś taka... Męcząca trochę. W nightwishu była o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
z heavy metalu słuchałem: Iron Maiden Judas Priest Runnig Wild Manowar z thrashu słuchałem: Slayer Metallica Kreator Testament Megadeth Anthrax Pantera z death metalu słuchałem: Death Sepultura Obituary Behemoth ( cześniej grali oczywiście black ) z doom metalu: My Dying Bride Candlemass Ulubiony zespoł metalowy : SLAYER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
"a napiszcie czyje głosy w rocku / metalu wam sie najbardziej podobają ? Może 5 pierwszych miejsc, co wy na to ? U mnie ta lista to: 1. Freddie Mercury (ech... mam do niego słabość ogromną) 2. Tom Araya 3. Phil Anselmo 4. James Hetfield (jednak...) 5. Peter Steele na równi z Keithem Caputo " Z metalu : 1. Rob Halford - Judas Priest 2. Tom Araya - Slayer 3. Bruce Dickinson - Iron Maiden 4. Messiah Marcolin - Candlemass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary metal - ozenisz sie ze mna? :D Brawa za Running Wild i Manowar. I Kreator itp. Ja nienawidze wyjacych dzewczynek w stylu nightwish i evanescence, poprostu mnie skreca jak slucham tego wycia... A najfajnejszy jest King Diamond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam szanuje ze kazdy slucha tego co lubi, ale ja poprostu nienawidze tego wycia. Sorki, jak dla mnie Amy brzmi jakby wyla do ksiezyca, ale to tylko moje zdanie :) Ja ogolnie wole heavy, power, thrash i black... kawal dobrej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hazy, każdy słucha tego, co mu pasuje. Ja lubię dobry, klasycznie wykształcony sopran w metalu. Od razu słychać ile lat dana wokalistka spędziła w mega ciężkich szkołach, kształtując swój głos. Imponuje mi to. Ale męskie wokale też lubię. Manowar i Runnig Wild są w moim top 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione:Epica, Nightwish, Insomnium, Amorphis, Moonspell, Metallica, Dark Tranquillity, Arch Enemy, Paradise Lost, Sirenia, Within Temptation, In Flames,Tarja Turunen, Katatonia, Pain, Lacuna Coil, Rammstein, Stream Of Passion, Theatres Des Vampires and Eluveitie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to pozatym inne jak: Oomph! MARDUK Hammerfall Nirvana Van Canto Decapitated Megadeth Huntress HEIDEVOLK Kells Magica Tha Agonist Nox Arcana Behemoth Morbid Angel Pythia Eths Cadaveria NAGLFAR Samael Mudvayne Korn Slayer Haggard Amberian Dawn Bloodshot Dawn Lamb Of God Pantera SUICIDE SILENCE Trivium Powerwolf Crematory Black Label Society ...... I mase inncych ale ulubione zespoły słucham najczęściej:D A ubieram sie normalnie,na czarno tez chodze ubrana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raining bloood
rozumiem jeżeli chodzi o tą z najtłisza, ale amy wyje? chyba wogóle gotyku nie słuchasz, taki mocny głos to rzadkość u kobiety (zwłaszcza w tym gatunku), większość tych gotyckich wokalistek ma właśnie takie słabe, piszczące na wyższych tonach głosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raining bloood
i tak, wiem evanescence to taki w sumie pseudo-gotyk, w każdym razie amy ma bardzo gotycką barwę głosu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
Też lubię metal i to różnego typu bo z jednej strony Nunslaughter, Tormentor i japoński Sabbat ( ważne, bo jest jeszcze chyba angielski) A drugiej Judas Priest ( z Ripperem) i bogów kiczu czyli Manowarsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
Mnie się dziewczyny w rockkapelach zawsze źle kojarzą z takimi smętami typu te Closterkelery czy jak to się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
"A najfajnejszy jest King Diamond " O kurde, jasne, że tak!:)Jak mogłem o nim zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×