Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HazyShadeOfWinter

Metalowcy na kafe

Polecane posty

Gość Pedro Rizzo
Rhovannion - bo nie lubisz, czy po prostu kondycji nie masz:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
Moorland - byle % były:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro - nie, ja nie piję - na całą noc jedno (maks dwa piwa, jeżeli mowa o 0.5 pinty) to jest max na co mam ochotę - jeżeli w ogóle ją mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
Moorland - nie no wiesz, tak się mówi, że jak człowiek wypije, to juz mu wszystko jedno co grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro - no nie, ja ogólnie nie jestem wybredna :) Jak idę na rock night to puszczają wszystko (no, może poza najcięższym black i death metalem - to się słucha we własnym zakresie i na festiwalach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
stary metal - "Tak kazała mi ciocia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary metal no fajny do poga,nawet lepszy od Soad'u.:) .mastes. Ciebie siusiak pomału gnije.....Ty sie wykap...a zapomniałam wodę ci odcięli i śmierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
Dobra dziewczyny, przyznam się wam do czegoś. Uwielbiam metal, najlepsza muzyka pod słońcem, ale... Wczoraj wieczorem znalazłem coś, czego szukałem wiele lat! Teraz słucham non stop z przerwami na siusiu : http://w471.wrzuta.pl/audio/0FEs3PWMHEB/mole_ksiazkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ogranicz mleko i w ogóle będziesz pachnący :) Swoja drogą, skąd się wziął mit, że metale się nie myją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackMetal NSBM :)
Najlepszy gatunek Metalu BM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackMetal NSBM :)
Dzieciakowi się pomyliło chyba z brudasami czytaj punkami. Nie jestem Metalem ale Metalu słucham i będę słuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
"Swoja drogą, skąd się wziął mit, że metale się nie myją?" Ja Ci powiem. Idę kiedyś z kumpelą, wczesna wiosna, maj to był zdaje się, parę lat temu upał jak skoorwysyn. Krótkie gacie, koszulki bez ramion. Idziemy przez miasto, wiara ubrana tak jak my, a tu nagle grupka metali - skóry i glany. I robi się stereotyp, że metale śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe uwielbiam masę zespołów z każdych wymienionych przesłuchałam przynajmniej po dwie płyty!:D A mój gust to taki dziwny lubię wszystkie gatunki metalu a nawet metalcore,deathcore tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro - to zależy od tego co się komu podoba :) O rozstrzelonym guście można mówić jak ktoś słucha Dark Funeral na przemian z Nickelback, Offspring, Lordi i The Rasmus. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
Tarja666 - ciekawe które. Ja z tej Twojej listy najbardziej lubię Marduka, ale te pierwsze albumy, bo potem często jechali za zasadzie "byle szybciej"stracili te fajne rytmy. Poza tym też sobie lubią pożyczać zagrania od innych kapel. Ale mam do nich sentyment bo to jeden z pierwszych zespołów jakie słuchałem, no i ma walory edukacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
Moorland - ja kojarzę, bo kiedyś mnie na tym forum katowałaś tym tworem. O ile pamiętam sama przyznałaś, że mają kawałki gdzie nie jesteś w stanie przesłuchać całości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego czasu przewalczyłam te półgodzinne kawałki - jestem wielka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosze glany caly rock :) na okraglo... lato czy zima... teraz juz nie glany a new rocki ale ten sam bucior :) skory nia mialam i miec nie bede... chyba... a od punkow wara!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
Moorland - ja znam tylko jeden półgodzinny, Manowarsów. Fajny byłby to numer, gdyby o podzielić na osiem części i puszczać osobno, a tak to trochę lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedną parę combat-boots z demonii....cholerstwo niewygodne jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro Rizzo Ja na razie jestem na etapie poznawania zespołów takich black metalowych,aczkolwiek gatunek przewspaniały.Z Marduka przesluchalam ,,Plague Angel'' i ,,Those of the Unlight''Obie mnie sie podobaja,ale druga bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
Coralick - to pewnie masz już niezły ogród zoologiczny na stopach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
Coralick - mam obie, też wolę drugą, a kawałek "Wolves" to jest kuźwa miszczostwo świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×