Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mietowy kolor sukienki na sylwestra

Polecane posty

Gość gość

myslicie ze moglabym isc w mietowej kiecce na sylwka? Sie zastanawiam czy kolor nie jest za bardzo letni czy cos. Sukienka jest po udo, ma rekawek krotki, nie jest jakas zwiewna wiec typowo letnia nie jest. Tylko ten kolor mnie zastanawia czy odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, rzeczywiście raczej z latem się ten kolor kojarzy, ale jeśli sukienka ci się podoba i chcesz ja zalozyc, to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź w miętowej, zawsze to lepiej niż jak większość w czarnej. Radosne święto przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby tak, tylko nie wiem czy sie nie bede rzucac w oczy, czy ludzie nie beda krzywo patrzec czy cos. Mam jakies czarne sukienki ale nie leza tak fajnie jak mietowa :D tez sylwester to troche wieczorowo by moze pasowalo. No nie wiem juz sama ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durne określenie miętowy, to jest odcień zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na halloween dobry , trupi kolor. Zimny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup do tego jakieś czarne bolerko np. z cekinami i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwester kojarzy mi sie z czymś blyszczacym,mieta bardziej by pasowala na wesele,niż jako wieczorowa kreacja,juz bardziej czerwień,zloto,srebrne,brąz,czerń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:37 wieś tańczy i spiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bardzo typowo letni kolor czerwien gleboki granat to ok ale taki mietowy chociaz sliczny to nawet swiecaca bizuter nie ocieplisz i wieczorowo sie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durne określenie miętowy, to jest odcień zielonego xx wlasnie dlatego, ze jest tyle odcieni zielonego (miętowy, seledynowy, szmaragdowy, butelkowy itd.) trzeba je jakos ponazywać, żeby moc je rozroznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwester to zupełnie inna okazja i nie należy jej rozpatrywać "wieczorowo", chyba że się wybierasz na imprezę typowo wieczorową to ok, załóż coś innego, ale np. na domówkę będzie ok. Ludzie organizują imprezy w stylu dres-party, a ty masz wątpliwości do miętowej sukienki :D ważne że się dobrze czujesz, ładnie wyglądasz i nie jesteś w dżinsach. No i w ogóle najważniejsze to się nap********ić alkoholem i się wyszaleć z przyjaciółmi, strój jest nieistotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, dalej nie wiem co robic. Pewnie ubiore ostatecznie czarna klasyczna i dodatki dobiore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izitt
klasyka jest zawsze w cenie, to prawda ;) Dlatego uwazam,ze czarna sukienka sprawdzi sie doskonale:) Mozna dodac jakies fajne bizuteryjne akcenty. ja mam taka: http://www.skapiec.pl/site/cat/2510/comp/11137345 mam zamiar poszalec z dodatkami w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1212
Jeżeli Ci się podoba i będziesz się w niej dobrze czuła to nawet się nie zastanawiaj nad tym. Sylwester jest po to żeby się dobrze bawić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×