Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anita21

Mikry biuścik

Polecane posty

Gość Anita21

Niedawno odważyłam się pokazać nago wobec mojego chłopaka. Blokadą jest mój mikry biust. Jest naprawdę nieduży i to jest mój kompleks. Bardzo mnie zdziwiło,że facetowi ten mój biuścik bardzo się podobał. Całował dotykał, widać,że mu się podobał Twierdzi, że jest prawdziwy , kształtny i jędrny. Czy on chciał być tylko miły, czy rzeczywiście są faceci którym podobają się małe biusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tacy, którym sie taki podoba, a są tacy dla których liczą sie inne rzeczy i nie przekreślają kobiet ze względu na mały biust :) ciesz sie tym i nie doszukuj sie drugiego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całował! pieścił! zachwycał się! czego chcesz więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
Mój czekał kilka miesięcy, aż pokażę mu się bez stanika :) i moja reakcja też była taka jak Twoja, czyli wielki zdziwienie :) do tej pory często je dotyka, całuje, pieści, czyli naprawdę mu się podobają :) dzięki niemu stałam się bardziej pewna siebie i bardziej podoba mi się mój biust, a kiedyś miałam na jego punkcie mega kompleks. Także myślę, że Twój chłopak nie kłamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita21
do gość9999 Coraz bardziej zaczynam myśleć tak jak Ty , jest racja w tym co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
Na pewno jest, więc nie zawracaj sobie głowy rozmiarem swoich piersi :) bo uwierz, że moje też są naprawdę malutkie, a mimo to mój chłopak je ubóstwia :) pamiętam jak na początku związku mówiłam mu, że nigdy nie pokażę mu się bez stanika, że musi się z tym pogodzić, a teraz co ? Śmigam przy nim nago, nie zakrywając swoich piersi :) tylko jemu udało się wyleczyć mnie z kompleksu :) i powiem Ci szczerze, że kobieta z małym biustem, ale akceptująca swoje ciało jest bardziej seksowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita21
do gość9999 Bardzo mi pomogłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam małe cycki a mój facet szaleje za nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic tylko niesmak
Co to znaczy MIKRY? :-o Chyba MIKRO jak już coś! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica jaki masz biust, każdy jest śliczny o ile ma fajną właścicielkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_222
droga autorko. faceci uwielbiają małe piersi. tylko kobiety innym kobietom wmawiają że małe piersi to powód do kompleksów. Sam mam koleżanke witrualną (niestety tylko wirtualną) z bardzo małym biustem - uwielbiam patrzeć jak siedzi przede mną nago przed kamerą. Małe piersi są po prostu śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i podobają mi się wyłącznie małe piersi gdyż są jędrne i mają cudowny kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita21
do nic tylko niesmak Mikry czyli mały, tak lepiej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona ma bardzo mały ale na inny nie zamienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×