Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość

Polecane posty

Gość gość
ta minka to smutek. Radość? Wytłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to co z tą miłością? Jest, czy jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tylko trzeba wiedziec skad jej troche zgarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniknął Chrisie top ,,,ten gdzie był kawał "naszej" historii:( szkoda,tyle tam było mądrych słów,ludzi,którzy poznali smak miłości... dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To OCZYWISTE, że u Każdego "po swojemu". U mnie to jest taka ciekawostka, że idę w tłumie, wzrok mam na -2 dioptrie, ale choć bez okularów, na te 200-400 metrów, choć Jej twarzy nie rozpoznaję, to i tak wiem, że to Ona. Coś w sylwetce, w specyfice ruchu? Tłum jakby odrobinę "szarzeje", a Ona na tym tle już z dala jak migotliwa, kolorowa iskierka. W płucach czuję takie ciepło, romantycy pisali że w sercu. Chyba to u mnie najwyraźniejszy przejaw odczuwania Miłości. Innycvh przejawów mam sporo, ale nie potrafię udowodnić, czy nie pożądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie,"moja " historia jest niepowtarzalna,wyjątkowa,i pewnie nawet jako staruszka,-jak dożyję tych lat,będę miała w pamięci "ten miłosny szał",niczego nie żałuję,bo nie każdemu jest dane mieć "TAKIE" wspomnienia,a wielu ludzi żyje z sobą a własciwie obok-i wszystko jest lekko -ciepłe,tak bym nie potrafiła jak kochałam to na maxa,więc i zazdrość była na maxa,zresztą wszystko było na maxa,,, tylko obiekt miał mnie w dalekim poważaniu,ale to już odrębny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kochałem, gdzieś tu opisałem swoją historię. niestety moje dobre intencje, uczucia zostały odepchnięte nogą. dziś już nie mam pragnień miłości muszę załatwić jeszcze kilka spraw, które być może będą moimi ostatnimi sprawami. dziś zamiast kupować jej kwiaty, myślę jaki wybrać kaliber czy mechanizm zamka będzie precyzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×