Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Modle się o to żeby moja była dostała kopa od faceta

Polecane posty

Gość gość

Przez 4 miesiące naszego związku mnie terroryzowała, obgadywała, plotkowała na mój temat. Insynuowała mi że ją zdradzam , że jestem d****arzem, żyłem w stresie bo to była moja pierwsza dziewczyna i myslałem że to moja wina. Starałem się jak mogłem a ona pod koniec rzuciła mnie wysyłając smsa. Po jakimś czasie błagała o powrót , zgodziłem sie za ona znowu mnie zaatakowała ,zbluzgała i powiedziała śmiejąc się że zdradziła mnie z byłym facetem do którego wróciła. Są już razem ponad 3 miesiące i czekam kiedy on znowu zerwie i ją wypieprzy albo zdradzi. Chcę żeby też cierpiała bo suki i k***y też muszą dostać jakąś karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zdechnie stara szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwieczny motyw ,wina i kara:DJesteś jak te sfrustrowane kobity z topiku życie po rozwodzie.Nie zajmiesz się sobą i swoim życiem,tylko dalej żyjesz życiem exi i czekasz aż jej się noga powinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na razie ona wszytkich wykorzystuje i żyje sobie jak pączek w maśle a jest zwykła psycholką która co miesiąc o mnie pisze że chyba nasza relacja nie miała sensu bo ona mnie nie kochała ale to moja wina bo jestem zerem i fagasem... pierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez 4 miesiące tak zalazła ci za skórę? Od wariatek które non stop się awanturują trzeba wiać jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ona pierwsza w życiu okazała mi uczucia i nieźle mydliła mi oczy, jest w tym dobra. Mam nadzieję że jemu tez tak truje dupę. Dobrze że mieszkamy w innych miastach i jej nie mam szansy spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie możesz o niej zapomnieć czy jak? Ciesz się, że masz ją z głowy i teraz nauczony na błędach poszukaj sobie dziewczyny wartościowej, która będzie z Tobą, bo Cię pokocha i doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie ciesze ale ona jak poznała moich rodziców to tak się im podlizywała że od razu oni to zauwazyli i w pewnych momentach ona była bardzo chamska typu "ten nóż jest brudny daj mi swój" , wymieniała sztućce które były czyste bo sam mam na tym punkcie świra a potem zaczęła się czepiac wystroju naszego domu! po 2 miesiacach bycia razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadaj sobie pytanie dlaczego z nią byłeś, po jakiego grzyba? Chciałbyś się dalej z nią męczyć? Niech jej facet męczy się z nią, a co:-D Będziesz go żałował? Nie żartuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz się zemścić na niej, to podaje sposób: bądź szczęśliwy i ciesz się każdym dniem, znajdziesz super dziewczynę, a Twojej ex będzie łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestes mściwy,moze poznała sie na tobie i zwiała do byłego bo był lepszy i łyżki mył dobrze,a ty ślepoto brudne dajesz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×