Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój brat bije swoją córkę. Czy to normalne????

Polecane posty

Gość gość

Córka ma 14 lat. Dorosła już pannica moim zdaniem a on ją leje normalnie po d***e, szarpie jak jest nieposłuszna. Np nie posprząta, nie posłucha, spóźni się do domu itp. Śladów nie ma wiec na policję nie ma czego zgłaszac ale czesto dostaje za drobiazgi moim zdaniem. Czy to normalne że brat tak bije swoją córke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to chore i należy interweniować. To przemoc, zarówno fizyczna jak i psychiczna. Dziewczyna nie jest już kilkulatkiem by klaps coś zdziałał. Zresztą klaps nigdy nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym świecie to normalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dzieci nie mam ale wydaje mi się że bicie to już ostateczność i stosowałabym taka karę w ciężkich sytuacjach żeby dziecko zapamiętało a nie że zapomni posprzątać i już pobicie. Poza tym nie uważacie że 14 letnie dziecko jest trochę za duże na klapsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz sie pojawia odpowiedzi ze to normalne ale wiadomo ze to nie jest normalne i zrób coś z tym a nie przyglądasz sie i piszesz o tym na forum . Co chcesz przeczytać? Ze ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chodzi o wiek. Takie mniejsze dziecko klapsnąć jak jest bardzo niegrzeczne to rozumiem ale 14 latke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj no co zrobie? Mam na niego donieść?? Odbiorą mu dzieci a ja będe wyklęta przez całą rodzine. Poza tym ona nie ma śladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj brat to nienormalny furiat,pomóż bratanicy a nie udawaj ze nic nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha... Niemowlaka nie , 14 latka nie ale taka 6 latek mozna bić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze. z racji zawodu widziałam mnóstwo dzieci które nie wiedziały co to klaps ,a pózniej terroryzowały rodziców lub wszczynały awantury i przyjeżdżały do nas w asyście policji-czesto 11 letnie gówniary.masakra co teraz się dzieje z ta młodzieżą.a do autorki -przypomnij sobie dziewczyne która zabiła ze swoim chłopakiem jego rodziców.pewnie jej matka nauczyciel akademicki nigdy jej klapsa nie dawała bo jej po prostu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba od razu donosić , Pogadaj z nim i czasem stan w jej obronie , tyle. Bo wychowa jakas psychopatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że można uderzyć tz dać klapsa takiemu 6 latkowi jeśli jest bardzo niegrzeczny, wyrywa się na ulice, przeklina, pluje. Wtedy rozmowa i karny jeżyk nie pomogą klaps bedzie najlepszy ale wieksze dzieci to juz powinno sie rozmowa i sankcjami wychowywac jak w normalnym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne aby swojo lał ino patsta cy równo puchnie bo tek najzdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypomnij sobie dziewczyne która zabiła ze swoim chłopakiem jego rodziców.pewnie jej matka nauczyciel akademicki nigdy jej klapsa nie dawała bo jej po prostu nie było. V A skad wiesz jak tam było??? Twoje 'pewnie' nie oznacza na pewno . A moze było odwrotnie. Nie wiemy więc nie gdybaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tak ci żąl dziewczyny to weż ją do siebie i wychowuj.kurde jak mnie wkurzaja takie ciotki dobra rada.dostaje za cos czyli jak sama napisałaś nie posprzata lub się spózni etc.poza tym do pełnoletności zostało jej niewiele ,a jak skonczy 18 to zawsze może wynieśc się z domu i wtedy z ochota możesz jej pomóc skoro tak znasz się na wszystkim najlepiej.p.s. autorko zakładam że nie masz swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a łociec tyz bedzie miał za swoje jak sia wyda ze bez bicia nie daje rady wychodować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze bit, jak zdechłe! Jeszcze od tego nikt nie umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lanie cięgi wpierdelek łomot do wyboru do koloru bo zalezy od ciężaru i gatunku wykrocenia.Ojcowi tyz lekko ni jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się mądrze krew rozgrzeje to w przyszłości depresyjum jom nie dopadnie i o samobójstwie jak tu wielu chrzanić nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×