Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet wstawił się za byłą, byłam dumna a teraz mam mieszane uczucia

Polecane posty

Gość gość

Wyszliśmy z klubu studenckiego a przed nim stali sobie ludzie,jakieś 20 osób może, nie liczyam. Było coś koło pierwszej w nocy i jakiś facet przy ludziach krzyczał na dziewczynę że jest brzydka, tępa i że jest idiotką ze wsi. Naśmiewał się z niej w ogóle. Ona była pijana ale mówiła żeby odszedł a on ja zaczął dotykać. Mój facet powiedział żebym zaczekała a on podszedł do niego i popchnął go i kazał wypierdalać. On jest duży i ćwiczy na siłowni więc ma siłę i jak tamten się rzucił ponownie go odepchnął i uderzył w brzuch.Chłopak się skulił a po chwili uciekł z jakimiś innymi.Mój podszedł do tamtej dziewczyny, zapytał się ok i poszedł do mnie a potem wróciliśmy razem. Okazało się że to była jego pierwsza dziewczyna z którą był półtora roku temu i że ona go zdradziła, rzuciła i terroryzowała, obrażała wiele razy od frajerów i ciot dlatego zaczął ćwiczyć. Powiedział nawet że tamten facet mógł mieć rację bo nie wie co ona zrobiła ale nie mógł patrzeć jak przy ludziach ktoś napastuje kobietę. Powiedział mi że czuł się zobowiązany żeby jej pomóc. Myślicie że on nadal do niej coś czuję? Dlaczego powiedział że czuł się zobowiązany, przecież tam byli inni ludzie? Nie wiem czy jest sens żebym dalej z nim była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalicz mu to na plus, bo jak będziesz już jego ex, to może też się za tobą wstawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale.... jesteś głupia :D To chyba dobrze, że masz faceta, który szanuje kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dlaczego, przecież tam byli inni ludzie? Ja się boję że on to zrobił bo chce u niej mieć plusa i żeby ona zobaczyła kogo straciła.On nie jest głupi i nic nie robi bez powodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up! pomóżcie bo się boję że on ją dalej kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to go zapytaj czy ją dalej kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A inni ludzie jakoś zareagowali? Zawsze tak jest... wszyscy myślą "co będę się pchał, przecież są inni" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytała ale boje się że nie chce powiedzieć prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacunek dla faceta! zazdroszczę tobie a ty jesteś głupia że nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nikt nie odpisuje? o co chodzi? koleżanka powiedziała mi że on może ją jeszcze kochac i liczy na to że ona teraz się do niego odezwie, co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób mu loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno cie zdradza nie moze byc inaczej :D hej! A tak w ogole to gdzie zniknal twoj mozg...? Hmmm ciekawe ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie nie wiem czy się ''śmiać,, czy płakać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sa wasi rodzice ? Zeby takim dzieciakom bez rozumu pozwolic wloczyc sie po klubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 22 lata i ja nie jestem dzieciakiem, naprawdę nie wiem dlaczego on to zrobił. Śmiejcie się ze mnie ale ja go kocham ale jeżeli on do niej coś czuję to muszę odejść bo w końcu on mnie skrzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się boisz że nie chce się przyznać to może jakieś tortury zastosuj,pójdź do jakiegoś muzeum tam znajdują się specjalistyczne sprzęty z dawnych czasów do zadań specjalnych,poproś ładnie może wypożyczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co wam wszystkim chodzi, nawet moja siostra powiedziała że to dziwne co zrobił i że ja powinnam siębać czy nie zrobi kiedyś krzywdy mi. W końcu użył siły! W ogóle nabijacie sie ze mnie , nie rozumiem dlaczego. Nie chcę zakładać ponownie ale jestem do tego zmuszona. Na dodatek mój chłopak wkurzył się bo do niego zadzwoniłam i kazałam mu to wyjasnić. On powiedział że zrobił co uważał i że nie pozwoli żeby ktoś tak traktował drugiego człowieka. Ja sie zapytałam a czy gdyby to była sytuacjia odwrotna to on podszedłby do niej i kazał się jej odwalić od typa to on powiedział że nie. Widać to coś znaczy skoro w drugą stronę by tego nie zrobił! NA DODATEK powiedział że NIGDY czegoś takiego jeszcze nie zrobił!!!! ONA NA PEWNO KŁAMIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz jakbyś miała 15 lat. Zastanawiasz się dlaczego czuł się zobowiązany pomóc eks? Bo jest kobietą.Wyobraź sobie że niektórzy faceci mają wpajane w domu że KAŻDĄ kobietę należy bronić. On tak samo zrobiłby gdyby była to zupelnie obca dziewczyna. Szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Powinnaś cieszyć się że twój facet to prawdziwy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yy serio masz 22 lata?? nie wierzę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on jest niepowazny a nie ja! Ona nie jest jego dziewczyną i mógł po prostu pozwolić jej robi co chce. Jej życie,skoro ona go nie chciała i zdradziła to dlaczego jej pomaga. To była ich kłótnia a nie jego i nie powienien sie wtrącać w cudze życie. Pewnie robi jej nadzieje albo sam liczy że do niego wróci! Powoli tracę ochotę żeby w ogóle z nim być bo boje się że mnie skrzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację.Powinnaś się z nim rozstać. Szkoda chłopaka na taką pustą laskę jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on się ślini do byłej a nie ja. Wielki obrońca. Teraz przestał odbierać telefony bo się wkurzył że robię o to problem. Jak woli ją to niech sobie z tą suką będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka Ty milusia dziewczynka jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku ale jestes tepa strzała. pokazał jej ze jednak nie jest takim wycieruchem od ktorego ona go wyzywała. Utarł jej nosa. Widze ze facet ma szczescie do tepych lasek- jestes niewiele lepsza niz tamta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo... Nie ma aż takich kretynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że na forum tacy sami d****arze jak on... ja bym byłemu nie pomogła gdyby mnie nawet prosił a on się dla niej narażał! jesteście tacy głupi że tego nie rozumiecie?! żal mi was, biedne dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć faceta jak najszybciej to możliwie i daj namiary od razu na niego bo szkoda żeby ciacho się zmarnowało :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępa pipa z Ciebie jest. Szkoda mi bo musi Ciebie bardzo kochać skoro wytrzymuje takie fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli naprawdę jesteś tak durna , żeby nie docenić , że masz przyzwoitego faceta przy sobie , to faktycznie odejdź od niego , bo na niego nie zasługujesz.Facet okazał się na poziomie , powinnas być z niego dumna , takie zachowanie wcale nie swiadczy o tym , ze coś do niej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupia niezależnie czy go zdradzała czy co tam to nie zasłużyła przemoc i napastowanie. Lepiej w sumie zostaw go masz rację niech sobie facet znajdzie jakąś fajną laskę nie takiego kalosza jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×