Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet wstawił się za byłą, byłam dumna a teraz mam mieszane uczucia

Polecane posty

Gość gość
Nie sądziłam że to skończy się obrażaniem mnie na tym forum. Pewnie same nie potraficie upilnować faceta i was zdradza życzycie mi tego samego. No to powodzenia! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z klasą. A jak miał zareagować jak tamten był agresywny? Zrobił to co powinien. Miał stać i się przyglądać? Rany szkoda mi go bo jakieś tępe dzidy sobie za dziewczyny bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes głupia!! ciesz się, że masz super faceta a nie ciote, po prostu pomogł kobiecie a ty bądz dumna! pomyśl jak jestes z nim bezpieczna, że wszystko dla ciebie zrobi skoro nawet byłej która potraktowała go jak smiecia pomógł bo inni by się mscili. A Twój facet ma klasę i szanuje kobiety wielkie brawo! Tylko teraz ty zachowujesz się jak kretynka, żebys przez swoja głupote na wlasne zyczenie go nie straciła przez takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś śmieszna i żałosna nazywając mnie dzidą w ogóle mnie nie znając i nie mając pojęcia jaka jestem! Studiuję jeden z najtrudniejszych kierunków więc nie jestem kretynkom. A co do niego to nie mam zamiaru już z NIM rozmawiać ,bo dla mnie jest dupkiem i dalej leci na byłą! ****** CH*J zawracał mi głowe a teraz by doniej wrócił! NIENAWIDZĘ GO I WAS TEŻ. Moja siostra miała rację żebym się z nim nie wiązała bo nie dość że jest młodszy o rok to jeszcze niedojrzały i dziecinny, wieku k***a bohaterek od siedmiu boleści co chciał się popisać przed ludzimi. Żal mi go bo on liczy pewnie że ona do niego wróci i że bedą znowu razem. K***a z kim ja się związałam, nie dziwię się że ona go rzuciła bo jest skończonym dupkiem co się pałęta jak pies przy babie co go nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam mu co o nim myślę. K****, ale mnie w*****ł,tylko to potrafi robić!!! nienawidzę go bo zmarnowałam czas i specjalnie przejechałam tutaj z innego miasta dla niego!!! W końcu on nie musiał a zareagował! Tam było pełno innych facetów, straszych od niego i nie tylko on musiał reagować a to zrobił. Po co się tak wyrwał i narażał , może nawet życie że cos musię stanie dla tej szmaty? BO on na nią leci a wy jesteście tak ślepi! Nie wierzę k****, p******* forum. Teraz ona do niego napiszę podziękowania i będą znowu kręcić .Nie chcę znać tego z*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczyłam na jakieś sensowne porady a nie bluzgi na mnie że jestem głupia. Widzę co sie dzieje przecież. A nie,soreczka... wy przecież wiecie lepiej siedząc całe dnie przed komputerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wyszło na moje, że chciał jej pokazać kogo straciła i że ma klasę wbrew temu co ona mówiła. CHCIAŁ NA NIEJ ZROBIĆ WRAŻENIE!!! Skoro on do niej nic nie czuje i jest mu obojętna to po co? Niech w********a z mojego życia, nie chcę go znać !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Studiuję jeden z najtrudniejszych kierunków więc nie jestem kretynkom" hahahaha no widać, to o niczym nie świadczy. Przy okazji gratuluję kultury i znajomości ortografii. Co za Einstein nas na forum nawiedził, klękajcie narody! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Studiuję jeden z najtrudniejszych kierunków więc nie jestem kretynkom." x :D kretynkOM :D nawet po polsku pisać nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronik mak
a co autorko, on ci to powiedział, że chciał na niej się odegrać wdając się w tę bójkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałaś mu suppper :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział że nie mógł patrzeć jak ktoś ją szarpie i napastuje, bo zrobiło mu się jej żal, a chciał jej pokazać że nie jest frajerem takim jak jego nazywała!!!On jest według mnie chorym człowiekiem z jakimiś kompleksami i nie chcę mieć z nim już nic do czynienia skoro rozpamiętuje rzeczy sprzed półtora roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha on jest chory? ty swoje posty babo poczytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś CHORA i to bardzo ,zrób coś ze sobą i przestań zaśmiecać forum tym swoim słowno-pisanym badziewiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzac obiektywnie, autorka ma duzo racji, a wy podniecacie sie rycerzykiem ktory aby zaskarbic sobie wzgledy bylej I otoczenia naraza sie kretyn dla osoby ktora go krzywdzila. Gdyby dostal kosa, lub zostak pobity to kobiety wraz z jego byla plulyby na niego I wyzywaly od ciot bo dal sie pobic. A tak, to ma plusy u bylej, ale tylko autorka to dostrzega. I skoro taki rycerzyk to dlaczego innych nie broni, tylko tam gdzie zyska punkty. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo właśnie tam chce zyskać te punkty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna trzeźwo myśląca osoba się znalazła. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronik mak
i z tego powodu tylko insynuujesz, ze on ją dalej kocha? dziewczyno- OGAR! jestem od ciebie młodsza o rok i powiem ci jedno- teraz jesteś pod wpływem emocji. nienawiść w tobie tylko siedzi. musisz się uspokoić, bo jeszcze napiszesz mu takie rzeczy, że na serio wasz związek sie skończy, a ty będziesz sobie pluła w brodę. lepiej gdyby twój facet zostawił ją na pastwę losu? żeby została zgwałcona/ pobita? wtedy to dopiero by się zachował jak ostatnia c***a. a tak to ją uratował. i to, ze jest jego ex... boże, to nic nie znaczy. a nawet jeżeli już chciał jej pokazać kogo straciła, to co to ma za znaczenie? chyba powinnas być dumna, że masz "dużego i silnego misia". ona go potraktowała jak zabawkę. a ty jeszcze masz do niego pretensje. gdyby to była inna kobieta w opałach, to też byś go wyzywała od najgorszych? byłabyś zazdrosna, bo okazało się, ze to pani Zosia z monopolowego na jego osiedlu? "na bank z nią będzie kręcił!". widać, że serio masz problemy ze sobą... :o ludzie cię tu wyzywają od głupich i gowniar, bo serio się tak zachowujesz. ja, czytając twoje teksty pełne wykrzykników i wyzwisk w stronę chlopaka, który w ogóle nie zasłużył na to, zastanawiam się co masz w głowie. nie mówię tego złośliwie, ale przyznaj, że masz mega niestabilność emocjonalną i masz baaardzo niskie poczucie wartości. co jak co, ale gdybyś miała dużą pewność siebie, to byłabyś własnie dumna, że ten koleś, który się tak zmienił i ją obronił to własnie jest teraz TWÓJ misiek. a ona moze mu pisać "dziekuję". ale to i ty i on będziecie obrastać w piórka. dajże spokój, bo żal bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koles byl wyzywany od ciot, frajerow, nastepnie pakuje na silowni, a traf sprawia ze trafia mu sie sytuacja gdzie moze sie wykazac. -kompleksy I chore ambicje to sa. Tak samo chore jest narazac zycie dla kogos kto go skrzywdzil I udowodnienie, ze juz nie jest c***a. -to niedojrzalosc jest. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie o tym mówię! On jest chory skoro zaczął ćwiczyć i narażał dla niej swoje życie. Napisałam mu że chcę przerwy bo musze się zastanowić nad sensem związku, on teraz do mnie wydzwania ale nie chce mi się z nim gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronik mak
dziewczynooooo... OGARNIJ SIĘ! ja p*****le, on nic nie zrobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj sie w konia zrobic i poobserwuj na poczatek jego zachowanie. Jezeli nagle zacznie kontakt z bylo, to mozesz byc pewna ze cos jest na rzeczy miedzy nimi. Jego byla ma mokro po tej sytuacji, bo zyskal w jej oczach. Przerabialem cos podobnego i schemat ciagle jest ten sam. Zresza zwroc uwage jak kolejne kobiety tutaj nie znajac go w ogole przypisuja mu same pozytywne cechy, tylko dlatego ze przywalil komus i nieistotne jest dla tych kobiet czyja wina byla w opisywany zajsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronik mak
gość 19:04, czy cię serio porabało? dlaczego jej piszesz takie rzeczy? oczywiście, że przypisujemy mu pozytywne cechy. bo obronił kobietę! to, że jego ex może mieć mokro w gaciach to tylko jej sprawa. wszystko zalezy od tego jak się teraz zachowa chłopak. ja p*****le... a może serio powinien olac to i wtedy byłby bohaterem, prawdziwym mężczyzną? :D nie, byłby c/i/o/t/ą! wszyscy stali, a on jako jedyny podbiegł. ja p*****le..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat w cwiczeniach nie ma nic zlego, ALE to nie tedy droga do wybicia sie z ram c***y, bo co jezeli zachorujemy I miesnie uciekna w niebyt. Sila to psychika, spokoj, opanowanie, zdrowe ocenianie sytuacji. Badz czujna I najlepiej nic nie dzialaj pod wplywem impulsu. Bo emocje to najgorszy doradca. Powsciagliwosc teraz autorko, a dalej to juz czas Ci wszystko pokaze I tyle. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porabalo mnie ? hahaha -piszmy co uwazamy, to jest forum wolno nam. A autorka nie jest glupia I juz wyciagnela odpowiednie wnioski BO SZUKA MOTYWU jak policja I to ma sens. Powiedz mi czy tak bys wychwalala ow kolesia gdyby nozem dostal, badz zostal skopany ? -watpie. Widzialem podobne sytuacje I nawet sam wdawalem sie w bojki jako rycerzyk kobiet bez wzgledu kto zawinil. I jak wygralem bojke to zawsze kobiety ktore mnie nie znaly w ogole przypisywaly mi pozytywne cechy. A jak przegralem, to przyklejaly mi same negatywy. Kolejna rzecz -kobiety czesto prowokuja facetow aby przetestowac jego meskosc. Ja nie twierdze aby nie bronic ofiar przemocy, ale mozna to zrobic z glowa bez uszczerbku na zdrowiu. Sygnalem ostrzegawczym tutaj jest to, ze jego byla go krzywdzila a on biedny ujal sie za nia mimo wszystko. Jak myslisz w jakim celu tak postapil ? mysl studentko, mysl, ale nie wymyslaj bo u mnie nic nie ugrasz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstaliśmy się... Nie chce żyć w bagnie jego przeszłości. Napisałam mu co o nim myślę i uważam za ciote co chciała się popisać. Ćwiczyć zaczął bo ważył 62 kg przy 186cm ale nie ważne. Nie chce być z kimś takim. On jest chory psychicznie i powinien się leczyć. Boję się go, lepiej żeby już więcej nie miał z nikim kontaktu bo tylko krzywdzi ludzi. Cierpię ale nie chce być ze swirem. Dziękuję ze są ludzie którzy mnie zrozumieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! To jest bardzo dobra decyzja. Lepiej go znam. To jest świr skoro jesteśmy ze sobą dwa miesiące a on lata bronić była dziewczynę która nim pomiatala. Muszę to przemyśleć bo nie wiedzę sensu bycia z kimś takim jak on. Siostra uważa że dobrze zrobiłam i że w ogóle nie powinnam tego zaczynać. Kurwa... Trafiam na samych psycholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×