Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak mi zle

moja matka jest dziwka i zniszczyla mi zycie :(:(

Polecane posty

doslownie tak jak w temacie , moja matka od lat jest dziwka, ja sama nawet nie wiem kim jest moj ojciec poniewaz byl to jeden z klientow , nie dawno skonczylam 18lat i chcialabym od niej uciec ale nawet nie mam dokad :( nie skonczylam nawet szkoly poniewaz mialam przyjaciolke ktorej sie ze wszystkiego zwierzalam, moja matka zakladala profile na roznych sex fotkach itp. dawala tam nagie zdjecia i umawiala sie z facetetami (robi to nadal) o wszystkim ta moja przyjaciolka wiedziala az pewnego dnia powiedziala wszystko ludziom w szkole , zaczeli mi dogadywac, pytali ile matka bierze, drukowali jej zdjecia i wieszali w szkole , to bylo najgorsze wiec przestalam chodzic do szkoly bo nie moglam tego wytrzymac. wiec teraz nawet pracy bez szkoly nie znajde a mam naprawde dosc tego wszystkiego ! moj dom to nie dom to burdel :( jest mi tak zle:( poznalam kiedys bardzo fajnego chlopaka bylam z nim 4 miesiace, fajnie mi sie z nim rozmawialo ale tez dowiedzial sie od kogos milego czym zajmuje sie moja matka i uciekl ode mnie:( nie mam nikogo komu moge ufac, z kim szczerze porozmawiac, do kogo sie przytulic :( a jestem bardzo wrazliwa osoba :( co mam ze soba zrobic?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja tez jest potworem
zrujnowala mi zdrowie psychiczne dobra opinie kiedys by mnie pewnie zabila a i kto wie czy przyszlosci mi nie zrujnowala a najgorsze- ciagle zyje ta suka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art123
jeżeli naprawdę chcesz coś zmienić w życiu to musisz rozpocząć wieczorową szkołę i ją skończyć, w tygodniu choź do pracy ( póki co fizyczna) do pierwzej wypłaty potem pokój z koleżanką na stancji, może inne miasto?- weź zycie w swoje ręce i na początek odejdź z tego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o choleraaa
i co zyjecie z tego,ze ona sie puszcza? nie moglaby zmienic pracy? moze ktos z rodziny by ja pojechal i zaczela by myslec?!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chyba
po dwoch pierwszych komenatarzach uciekla, no coz na kafe prawie samo chamstwo przesiaduje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o choleraaa
musisz od niej wyjechac, nie wiem, szukaj pracy, moze gdzies znajdziesz, wynajmiesz pokoj, jakos zaczenisz zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol4e8k5
Wiesz mam podobną sytuacjie ale np.wyzywanie jej to nie jest najlepszy sposob na to zeby przestała to robic próbowalem i nie polecam !!. Na twojim miejscu bym pojechal do jakiejs rodziny lub gdzies bo napewno kogos masz :) a jak nie to moze znajdz sobie jakas prace chociazby mało platną i zacznij nowe zycie wiem e bedzie ciezko ale zawsze mozna sprubowac mam 13 lat i troche trudno mi z tym życ ale wytrzymoje bo moja historia jest zupelnie inna niz twoja :) i nie mart sie tymi komentarzami nie warto jest sie smiac z cudzego nieszczescia a zrszta teraz to ci to niepotrzebane : pozdro .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna prowokacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inga
Współczuje. :( Dasz sobie radę. Zobaczysz że za jakiś czas spotka cię coś dobrego. Wiem to z doświadczenia. Możesz pójść do przytułka dla bez dimnych. Niewiem jak ci pomuc. Trztmaj się. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekasz na matkę prostytutkę, pustej lodówki byś nie lubiła. Lepsze takie rozwiązanie niż żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójdź w jej ślady, rodzice to lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to ona a Ty to yty i tylko Ty decydujesz o swoim życiu, możesz wybrać dobrą drogę, wszystko możesz jeśli tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W podobnej sytuacji
Mam podobnie tylko moja matka dobrze się kryła. Niby bardzo porządna osoba, z moim ojcem jest już prawie 25 lat, wszystko pięknie. Potem któregoś razu przylazł nam do domu jakiś zbok. Okazało się, że moja matka bawi się w sado-maso, ma profil na jednym z największych portali dla tego typu ludzi. Zapytana wszystkiego się wypierała, ale znalazłam jej konto. Dopiero wtedy dowiedziałam się kim naprawdę jest i że z nudów zaczęła się bawić i spotykać z różnymi zboczeńcami na erotyczne zabawy. Z czasem to się potwornie nakręciło. Dla mnie to był szok. Brzydzę się nawet na nią patrzeć, bo od razu widzę przed oczami to co ona wyprawia z obcymi chłopami i babami. Teraz wiem skąd przy kłopotach finansowych miała tyle kasy na głupoty i kilka tysięcy oszczędności. Nienawidzę jej i jestem wściekła. Sama jestem w trakcie nauki (ostatni rok). Jedyna nadzieja w ojcu, który obiecał mnie stąd zabrać jak tylko w sądzie dostaniemy połowę majątku. Chwilowo on mieszka u kolegi, a ja z powodu nauki muszę nadal gnić pod jednym dachem z tą dziwką. Nie wiem co jest gorsze, to jaką szmatą jest moja matka czy to jak długo i zręcznie to ukrywała. Najgorsza w tym wszystkim jest bezsilność. Chrzanić opinię ludzi, sama byłabym pierwsza do obrzucenia błotem tej d****** Najgorsze jest to, że muszę codziennie ją oglądać i nie mogę zrobić nic. Jedyna osoba do której mogłam się wynieść nie rzucając szkoły to dziadek, ale dziadek nie żyje. Drugi dziadek w Ameryce. Tyle w kwestii rodziny. Nie mam już siły, a to dopiero początek wojowania... Takie d***** nie powinny w ogóle żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę nie wystarcza wam inteligencji żeby skumać że wasi rodzice są nie tylko waszymi rodzicami, ale także zwykłymi ludzmi, którzy mają swoje pasje fobie słabości namiętności itd...? najłatwiej nienawidzić, a najtrudniej zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłaś trzymać jęzor za zębami, rajcowały cię ploty to teraz idź w ślady matki, bo jesteś głupsza od niej, a życie to zniszczyłaś sobie sama swoją głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę nie wystarcza wam inteligencji żeby skumać że wasi rodzice są nie tylko waszymi rodzicami, ale także zwykłymi ludzmi, którzy mają swoje pasje fobie słabości namiętności itd...? najłatwiej nienawidzić, a najtrudniej zrozumieć xxxxxxxxxxxxx to sa mlodzi ludzie. Jak maja w domu pieklo to co sie im dziwisz? co bronisz zeswirowanych starych. Robisz podobnie? jesli tak , a masz dziecko to go oszczedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do szkoly wieczorowej lub zaocznej. bo pozniej bedzie ciezko z praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W podobnej sytuacji dziś Mam podobnie tylko moja matka dobrze się kryła. Niby bardzo porządna osoba, z moim ojcem jest już prawie 25 lat, wszystko pięknie. Potem któregoś razu przylazł nam do domu jakiś zbok. Okazało się, że moja matka bawi się w sado-maso, ma profil na jednym z największych portali dla tego typu ludzi. Zapytana wszystkiego się wypierała, ale znalazłam jej konto. Dopiero wtedy dowiedziałam się kim naprawdę jest i że z nudów zaczęła się bawić i spotykać z różnymi zboczeńcami na erotyczne zabawy. Z czasem to się potwornie nakręciło. Dla mnie to był szok. Brzydzę się nawet na nią patrzeć, bo od razu widzę przed oczami to co ona wyprawia z obcymi chłopami i babami. Teraz wiem skąd przy kłopotach finansowych miała tyle kasy na głupoty i kilka tysięcy oszczędności. Nienawidzę jej i jestem wściekła. Sama jestem w trakcie nauki (ostatni rok). Jedyna nadzieja w ojcu, który obiecał mnie stąd zabrać jak tylko w sądzie dostaniemy połowę majątku. Chwilowo on mieszka u kolegi, a ja z powodu nauki muszę nadal gnić pod jednym dachem z tą dziwką. Nie wiem co jest gorsze, to jaką szmatą jest moja matka czy to jak długo i zręcznie to ukrywała. Najgorsza w tym wszystkim jest bezsilność. Chrzanić opinię ludzi, sama byłabym pierwsza do obrzucenia błotem tej d****** Najgorsze jest to, że muszę codziennie ją oglądać i nie mogę zrobić nic. Jedyna osoba do której mogłam się wynieść nie rzucając szkoły to dziadek, ale dziadek nie żyje. Drugi dziadek w Ameryce. Tyle w kwestii rodziny. Nie mam już siły, a to dopiero początek wojowania... Takie d***** nie powinny w ogóle żyć... xxxxx wow.. jak tylko dostaniecie polowe majatku ktory mamusia dupa zarobila? jestem pod wrazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hin
ja tam bym chciał taka mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Kostecki
Ogólem to ja bym sie zabił na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×