Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje dziecko codziennie chodzi ze mną na długi spacer. Siostra mówi,że przeginam

Polecane posty

Gość gość

codziennie jak pracuje to 19 wychodzimy z synkiem, który ma 5 lat na długi spacer, chodzimy ok 2 godzin, dziś juz byliśmy tzn. ja z nim byłam bo nie pracowałam dziś. Moja siostra uważa, że męczymy dziecko. Ja tak nie uważam, bo wydaje mi się że ruch jest zdrowy, a 2h spacerowania to normalna. Człowiek od małego powinien być w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21 wloczysz się z dzieciakiem? Twoja brocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy dziecko lubi tak długie spacery? Lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, ze meczysz dziecko wybiega sie w przedszkolu poza tym cos robisz w domu oprcz tego, ze spisz ? siostra ma racje, Ty sobie spaceruj a dziecku daj odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny lazenia to i dla mnie za dlugo nogi mi w tylek wchodza :P Ja nie lubie spacerowac to takie chodzenie bez celu strasznie tego nie lubie.Jesli chodzi o aktywnie spedzony czas to wole rower,ale spacery to jakas masakra dla mnie zauwazylam ze moje dziecko tez spacerowac nie lubi,woli cos robic ale nie spacerowac jejku i to jeszcze 2 godziny to jak kara jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, do 21. I jakie włóczysz? Normalnie spaceruje z dzieckiem i mężem. Potem wracamy, synek się kąpie i idzie spać o 22. Chyba epsze to niżby miał grać na komputerze czy też oglądać bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz porypaną siostrę, spacer to ruch który jest zdrowy dla dziecka, co ona by chciała byś go zamkla w piwnicy, czy syn płacze po tych spacerach, sama oceń czy te spacery mu pasują, my w wakacje byłiśmy 2 tyg. w górach, mam 4 let, corke i 10 letnia, jak wychodziliśmy rano to wracalismy wieczorem tez córka chodziła na nogach ale była przeszcześliwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka1
owszem lubi, a poza tym jakie wybiega w przedszkolu?:O Za wiele ruchu to oni w tej szkole nie mają. A w domu co mam niby robić o 19 po dniu pray? Porządki czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to kolejna chora fitness wariatka tylko dzieciaka szkoda caly dzien w przedszkolu a potem jeszcze w nocy ciagany jest nie wiadomo gdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięciolatek o 21 to już powinien leżeć w łóżku :/ Eko/fit,kurzatwarz,mamuśki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 6 lat i po szkole jest tak wykonczony,ze w zyciu by na taki spacer nie poszedl.Ale jak Twoj syn to lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka1
z fitnessem to mam tyle wspolnego co z baletem:D Nie próbowałam trenować i nie zamierzam.Sama sobie leż o 21 w łóżku:O ja jak miałam 5 lat to też o 21 się dopiero szykowałam do spania (kąpiel, bajka itp). Nie rób z 5 letniego dziecka malutkiego dzidziusia, bo nie wiem jak twoje dzieci w tym wieku, ale mój rozwija się prawidłowo i jak coś mu nie podoba się bądź go męczy to potrafi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, ze fajny pomysł, tzn przypuszczam, ze niedługo się skończy bo wieczory coraz chłodniejsze, niedługo zima i gorzej ze spacerami, ale teraz taki piekny wrzesień to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko wcale nie potrzebuje aż tyle snu i kładzenie go o 22 a nawet o 23 to wcale nie głupota. To sie z dawnych czasów tak utarło, ze dziecko o 20 ma już spać, chyba, zeby rodzicom nie przeszkadzać :P. Większość dzieci o tej porze nie ma ochoty na spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wam się wydaje ze dzieciak idący spac o 22 i wstajacy rano nie jest chory to gratuluje niewiedzy to jakieś zaburzenie w mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes chora psychicznie...o 19 to tak male dziecko powinno isc spac a nie spacery ci jeszcze w głowie idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka1
tak, tak 5 latek malutkie dziecko chodzące spać o 19:P Widać, że masz noworodka w domu i nie masz pojecia o piecioletnich dzieciach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pewnie mieszka w jednopokojowej melinie i ciąga dzieciora po nocy aby spal twardo jak kamień gdy ona uprawia Bara Bara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupie krowy tutaj się wypowiadają trzymając dzieciarnie w kwarannatnnie 2 h spaceru to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty się lecz na mózg :D jak myślisz, dlaczego dzieciaki nagminnie budzą się bardzo wcześnie rano nawet w weekendy? są dzieci które codziennie budzą się o 5 albo i wcześniej bo rodzice je za wcześnie kładą spać ;/. Jeśli dziecko wstaje o 6 to sen od 22 mu spokojnie wystarczy, to jest 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka1
w melinie moze ty mieszkasz stąd takie dziwne domysły z twojej strony:P Ja miezkam w domu nie takim małym wcale i jestem zwolenniczką tego, że dziekco powinno mieć swój pokój. Poczekaj aż twoje dorośnie i spróbuj 5 latka kłaść spać o 7 wieczorem:O To ile on ma spać twoim zdaniem? ponad 12h dziennie. Mój śpi 9 a i tak uważam, że to za dużo, dla niego też, bo czasem się budzi po 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale dzieci zasypiajace późno i wstajace rano maja niedowlad mozgu poczytajcie sobie i leczcie a nie cieszycie się jak glupie. Spacer to o normalnej porze a nie o 21!!!! W przedszkolu zresztą powietrza nalapie, autorka to leniwa iurwa której nie chce sie zajmowac dzieckiem i w domu robić to wymyśla wielogodzinne spacery, wspolczuje tego chlewu w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie malutkie dziecko to poinno w ogole spac calymi dniami a nie jeszcze chodzic! no ewentualnie w wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy sprzątasz? Syfiara pewnie jestes fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze siostrze chodzi o godzinę o której chodzisz a nie o czas trwania. Ja mam dwulatka. Zazwyczaj wychodzimy dwa razy dziennie po dwie godziny tylko my spacerujemy rano i popołudniu nie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka1
niedowład mózgu to widać,że ty masz:D ale współczuję ci latania ze ścerą o 19 wieczorem, ja na szczęście mam wtedy już czysto i ogólnie moja rodzina nie zostawia po sobie jakiegoś syfu by trzeba było codziennie sprzątać. Widać, że ty masz inaczej i to cię boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka1
w każdy piątek cały om sprząta mi pani której płacę a na bieżąco ogarniamy z mężem po pracy:P Poza tym napisałam, że wracamy ok21 a nie że o 21 łazimy jeszcze:D Wczoraj wyszliśmy o 18.30 a wróciliśmy o 20:15. Dziś byliśmy w ogóle wcześniej na spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam obecnie 4 latka i wychodzimy na dwie godziny ok 18, o 20 jesteśmy w domu, spaceruję tak od zawsze, bez względu na pogodę- no chyba, ze leje i wieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×