Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Można być szczęśliwym zarabiając 1 500 zł ?????

Polecane posty

Gość gość

Jestem facetem, zarabiam 1 500 do ręki i mam 27 lat. I co ja, jak ja, z czym do ludzi ? Perspektyw raczej nie mam aby wypłynąć. Nie zrobiłem studiów. Pracuję w biedronce. Miałaby odwagę któraś z Was wyjść za mnie ? Tak szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie, masz 27 lat i nawet nie masz awansu. po co komu facet bez ambicji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no 1500 dużo ludzi ma takie zarobki, a wielu nie ma nawet takich i maja rodziny, ale wiedz ze to ze nie zrobiłes studiów to żaden argument ani wina Twoich zarobków, teraz nawet po studiach nie maja pracy... chyba warto zastanawiać się w dzisiejszych czasach nad własna działalnościa. Ja osobiście chyba bym nie chciała żyć we 2 os. za 1500 bo sie po prostu nie da, ale gdyby tak złaczyć swoje wypłaty no to skromnie, ale razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz bogate wnętrze, jesteś interesujący jako człowiek, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najszczesliwsi sa ci ktorzy nie zarabiaja nic albowiem sa zdania ze powinny ich utrzymywac partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jestes dobrym czlowiekiem to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy bogate wnętrze a tym bardziej czy interesujący człowiek. Szopek ze mną by nie było typu : alkohol, zdrady, jakieś głupie jazdy i inne niepotrzebne. Chciałbym też mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, moja mama pół roku temu dostała rentkę 1400 zł (wcześniejsza pensja 900-1200). Dodatek za I grupę. Nigdy jej tak szczęśliwej nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspólnie można by pożyć, ale przy takich zarobkach obojga, dziecka absolutnie bym ci nie dała. moi rodzice zarabiali więcej, a i tak żyliśmy w biedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×