Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość v d222

Myjecie okna 1 raz w miesiącu, czy częsciej czy rzadziej?

Polecane posty

Ja rzadziej bo leniwa jestem :) Po za tym mam ciekawsze rzeczy do rooty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od pory roku u mnie mycie to syzyfowa praca,obok buduja osiedle i nawet tego samego dnia okna sa tak samo brudne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sa brudne to myje
odkad mam plastiki nie ukrywam, że coraz czesciej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duska64
myje okna kiedy mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la roche
No ja tylko dwa razy do roku na wiosne i na boze narodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucieszylo mni
ze sa jeszcze ludzie tacy jak ja :D La roche WIELKIE DZIEKI :D:D:D to bardzo pocieszajace, ja tez myje tylko 2-3 razy w roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja matka
myje co tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2-3 razy do roku
w sam raz styka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam ludzi myjacych okna 2 razy do roku. ALbo sa slepi albo syfiaści. Ja myje średnio co 3 -4 ty godznie. Ale i tak w miedzy czasie przecieram same szyby. Wole patrzec na swiat przez czyste okna !!!! Ciagle sa zakurzone, obsrane od much albo czasem mój piesek dotknie to jak myc 2 razy w roku ?? ALe co tam nei dziwie sie wystarczy spojrzec na ulicy jacy syfiasci ludzie chodza. Brudasy i tyle. Lepiej patrzec na seriale i siedziec przy kompie niz zadbac o dom. Nie rozumiem tego , ale wielu rzezcy z zachowniu ludzi nei rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat
ja 1 w miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm.
ja myję jak są brudne, około 4 razy do roku. To nieprawda, że jak się nie myje co 2 - 3 tygodnie to się jest syfiarzem. Myślę, że jak ktoś tak często myje okna, to albo bardzo się nudzi, albo ma jakąś fobię. Mycie okien to ciężka robota, a życie nie jest od tego, żeby wiecznie ze ścierą latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLUKIEROWANA------> KIBEL??????? Dziewczyno, ty w ogóle kibel myjesz? Przecież to obrzydliwe, zresztą sam się myje kiedy spuszczam wodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nigdy w życiu
chyba bym musiała na łeb upaść, żeby co 3 tygodnie okna myć! Całą wolną sobotę musiałabym poświęcić, żeby umyć 16 okien-tyle mam w całym domu:o W tym 4 wielkie, balkonowe, podwójne drzwi:oSzaleństwo...Myję 3-4 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm.
no niestety fobie. Ktoś kto lata na okrągło ze szmatą nadaje się do leczenia dokładnie tak samo jak inny nałogowiec. Pieprzysz głupoty albo nie masz nic do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nigdy w życiu
Nieumyte okna nie są oznaką syfu, a tego, że ktoś ma ciekawsze zajęcia w wolnym czasie, niż pucowanie okien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myje okna jedno ok 10 min mam juz wprawe.A moj Misio firanki zawiesza. Kazdy zyje jak chce jeden lubi miec czysto inny nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nigdy w życiu
świetnie spędzacie wolny czas z Misiem:D No ale racja-każdy robi jak uważa, my jak mamy wolne, to wolimy kino, knajpkę albo spotkanie ze znajomymi-niekoniecznie przy lśniących oknach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm.
to po co ci te statystyki. Idź lepiej okna umyj, bo się zakurzyły i misio cię ochrzani nierobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdgfg
polukierowana to gdzie ty mieszkasz ze ci caly czas ptaki sraja na okna??? . :P hehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdgfg
blad-> obsrane od much*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA Fobie ?? mycia okien ?? Poprostu lubie dbać o swoj dom , nie ma dni bym czegos nei sprzatala w domu, w domu zawsze jest cos do roboty. Po za tym nei z nudó myje bo po za tym chodze do pracy mam ful roznych zajęć. I jak mycie okien mozna nazwac ciezka robota ?? I zajmowaniem całego dnia ??? Ja mam 6 okien i i dziele sobie ze myje po dwa i uycie mi ich dokąłdnie zajmuje 20 minut ?? Co jest takiego ciezkiego w umyciu ram - wytarciu ich na sucho umyciu szyb i umyciu parapetóe ??? Wydaje mi sie ze wiekszoac kobiet to są takie nygusy, że strach myslec. Tez mam kolezanki ktore wola kazdy serial obejrzec niz umyc okna. Mi wystarczy jeden dobry film tygodniowo bo i tak te seriale nic do mojego zycia nei wnosza !!!!! Nie ma dnia zebym czegos nie ugotowała, do tego pracuje ale jakos na wszystko mam czas i ochote i nei stekam ze mi zle z tego powodu a mało tego jestem osoba chorą na ciezka chorobe i jakos nie przeszkadza mi to w prowadzeniu domu. Nygusy z WAS i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PTAKi mi na okna nie straja. ALe wiesz muszki cały czas lataja ! Po za tym chodzi o sam kurz !!!! I nie wiem czy u Ciebie tak jest ale u mnei czasem na ten kurz dochodzi deszcz. donna leng - od razu widac ze jestes z POZNANIA !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×