Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość v d222

Myjecie okna 1 raz w miesiącu, czy częsciej czy rzadziej?

Polecane posty

Gość batonik_
o kurde jakas ty poukladana... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys szalałam i pucowałam okna stale albo prosiłam o umycie współmałzonka, teraz mam to w poszanowaniu, myje kiedy chce , a kibelek dla wiadomości polukrowanej myje każdego dnia! :(, bo te rzeczy musza byc czyste, nikt poza mna tego nie uczyni. Pozdrawiac Cię?..Pomysle.....a co mi tam pozdrawiam .I reszte ludzików też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laki.luk
6 okien? to ty w norze mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laki.luk
6 okien i ty to nazywasz mieszkaniem? No to się nie dziwię, w małych norkach ciężko utrzymać porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwerte
LAKI.LUK - do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laki.luk
jeśli ktoś myje okna co trzy tygodnie to niech spada do psychiatry, widać, że nie ma co robić a nie normalnych ludzi wyzywać od syfiarzy i zakładą durne topiki. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pracuję do 17-ej
później zakupy, jakieś pranie, prasowanie, gotowanie... w dupie mam pucowanie okien jak szalona!! To co muszę robić często - robię a okien myć nie muszę. Gdzie tu czas tylko dla mnie? Dobre kino, wyjście gdzieś czy kosmetyczka?? Jak siedziałam na bezrobociu w domu nie było pyłka kurzu ani brudu ale teraz to ja nie mam na to sił!! Poza tym mieszkanie to nie muzeum!! No i pocieszam się tym że zawsze mam ogólny porządek a u innych?? Tony łachów, gary, gazety, rzeczy nie na swoim miejscu.... ogólnie bałagan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwerte
Mycie okien to nei choroba. Ani to ze ktos lubi czystosc raczej to ze ktos nabija sie z mieszkanai z 6 oknami to raczej choroba - powazna ! KAzdy robi sobei co chce we własnym domu. Gorzej jak ktos nabija sie z mieszkania !!!! Mzoe nie wiesz co to jest dla kogos dom. Dom musi miec dusze. A ludzie mieszkajacy tam musza sie dobrze czuc. ty widac nie masz szacunku dla domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laki.luk
widać nie odróżniasz co to ironia, okna ci rozum ograniczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p o l k a
Ja pracuję do 17-ej ..... a ja wracam o 18 :) Jakos mam czas na wszystko - a okien nie myje codziennie, mozena poswiecic wieczoram 20 minut raz w miesiacu albo jakas sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do POLUKIEROWANA
Nie chcę żebyś mnie żle zrozumiała, ale ciekawi mnie czy ty masz czas dla siebie, czy tylko praca i sprzątanie? Ja bym tak nie mogła. Ja też pracuję i mam dzieci ale to nie znaczy, że mi\oje życie ma się składać tylko z przcy i sprzątania w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laki.luk
wojna narodowa o mycie okien - to nie dyskusja, ktoś się chce bardzo dowartościować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze mam czas dla siebei, nie rozumiem Was. Pisze przeciez ze myje okna 1 w meisiacu a nie codziennie ! To zostaje mi jeszcze 29-30 dni !!! Po z pracami domowymi mam czas pojechac z psem do lasu, codzienne poswiecanei czasu psu ( spacery - zabawa ) to najmniej godzina. Chodze na basem, co tydzien jestem u kosmetyczki, jeździmy do kina, do znajomych, mam czas połazić po sklepach, mam czas na czytanei ksiazek, ogladam 2 seriale w tygodniu, itp. Poprostu jestem dobrze zorganizowana i duzo od siebei wymagam ;) No ale tak jak pisałam wczesniej kazdy lubi co innego. My z mezem bardzo lubimy czystosc ! I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatko.
ale jesteś nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatko.
idę myć okna bo mi stary wpierdoli. Po co zakładać takie topiki - oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partycha
Polukierowana ------> Wiem o czym piszesz, lubisz porządek . Ja tez codziennie cos robie w domu bo to normalne. Okna myje wtedy gdzy sa brudne a sa brudne u mnei non stop wiec zawsze jakos tam scierka je przejade. Kurzy sie strasznie. Ja akurat niepracuje. I skoro jestem w domu wole posprzatc niz isc na ploty do sasiadki. Bardzo lubimy mieszkac w czystosci zreszta nie wyorazam sobie moich wnetrz nie posprzatanych skoro dom mam urzadzony w nowoczesnym stylu, duzo szkla metalu, to az prosi sie o porzadek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko kochana
ja myje 3 - 4 razy w roku. nie mam czasu na mycie okien przy małym dziecku i innych codziennych obowiązkach. poza tym mieszkam na 9 piętrze i nie brudza mi sie okna zbytnio. podziwiam osoby które myją raz w miesiącu. ale nie wierze ze myje tak często osoba która ma dziecko. chyba ze jest pedantką straszna i woli mieć super czyste okno niż poświęcic ten czas na zabawe z dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLUKIEROWANA ja cale zycie poswiecam myciu okien 30 dni/24h.:D ale jak widze moje sasiadki to faktycznie myja 2 razy w roku bo pewnie juz nic nie widza i nie maja wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyzmu
ło matko kochana - a siku chodzisz robic czy też wtedy siedzisz z dzieckiem ? Ja przestałam sie kapac odkąd mam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej dziecko ma Adhd
i nie moze byc 1 min samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinas
ten laki luk to jakis pojeb hrabia sie znalazł, pewnei w zyciu swojego mieszkania nie kupil u starych na chacie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrzyna- pryna
ło matko kochana - no widzisz a sa kobiety ktore wola dzicku czas zapewnic jak i to ze maja czysty domek, a ty co ?? Wolisz przy kompie teraz siedziec niz z dzieckiem na spacer isc ( a dzisiaj słonko jest ) Wiec o czym ty mowisz ?? na dodatek dziecko gdzies kolo ciebie teraz napromieniowane od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze doac , że mam długie paznokcie bo oczywiscie 80 &% panieniek na tym forum twierdzi ze z długimi paznokciami nie da sie nic robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym myla co tydzień
to chyba bym zawału dostała.W kuchni myje na świeta oraz można powiedzieć że raz-dwa razy w miesiącu kiedy jest ciepło.A to dlatego że bardzo się brudzą i od powietrza jak ównież od smażenia itd.W pozostałej częsci myje tylko na świreta i chyba że mnie jakaś wena natchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nigdy w życiu
każdy robi jak uważa, lubie czystość, ale nie mam zamiaru non-stop latać ze ścierą-zresztą już ktoś to napisał. ale jak na mój gust, to możecie nawet 2 razy dziennie pucować, moim zdaniem 4 razy w roku w zupełności wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAZO
CZEMU WY GŁUPIE IDIOTKI TYLKO NA SWIETA SPRZATACIE ?? MZOE LEPIEJ WCALE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×