Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Na ile punktów szacujecie swoje IQ i przeciętną dla tego forum?

Polecane posty

Gość gość
ja mam 17 punktów a przecietna dla forum to 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba mająca 17 punktów charkateryzuje się, według wikipedii, nastepującymi cechami IQ poniżej 20 w skali Wechslera. Osoby głęboko upośledzone umysłowo nie są zdolne do samodzielnego życia i wymagają nieustannej opieki ze strony otoczenia, toteż częściej zwracano uwagę na niskie postępy w pracy wychowawczej niż na możliwości rozwojowe tych dzieci. Rokowania wychowawcze są bardzo słabe. Czasami przy wielkich wysiłkach i po długim czasie udaje się wyrobić nawyk sygnalizowania potrzeb fizjologicznych, a w związku z rozwojem (przy dużym nakładzie sił i środków) motoryki, także do pewnych nawyków samoobsługi. Opieka nad osobą głęboko upośledzoną umysłowo jest bardzo wyczerpująca. Wymaga bowiem, oprócz stosowania wielu zabiegów usprawniających i pielęgnacyjnych, dużej koncentracji uwagi i stałej obecności opiekuna. Szczególnie trudna jest sytuacja rodzin wychowujących dziecko z tym upośledzeniem. Tak więc, jakim cudem potrafisz pisać, skoro masz 17 punktów, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrdas
Ja nie muszę mieć IQ bo ja mam wiedze życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie muszę mieć IQ bo ja mam wiedze życiowe" Kazdy ma jakiś poziom IQ, w twoim przypadku pewnie jest on niski. Czy ta"wiedza życiowa", jak rozumiem doprowadziła cie do sukcesu w życiu i bogactwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik stary
Tak. Mam dwie krowy i trzy świnie Jem codziennie 2 razy, a sąsiad tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niemam nawet 17, a sam sie zalatwiam,jem,robie zakupy i nawek konia se zwalic potrafie Kasiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×