Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NATURALNE KOSMETYKI

Polecane posty

Gość gość

hej, założyłam topic, abyśmy mogły polecać tutaj naturalne kosmetyki, z których jesteśmy zadowolone. Czego sie wystrzegać w składach?Jakie składniki Wam odpowiadają? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylveco, Fitomed, Biochemia Urody, olejki ajurwedyjskie - to są moje hity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bielenda <3 uwielbiam, dodatkowo nie testuja na zwierzetach, o czym malo kto wie. moje ulubione kosmetyki to cala seria spa polinezja i maslo z olejkiem arganowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppoommooccyy
Bialy jeleń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam kosmetyków z Biochemii urody, sa wlasnorecznie robione, wiec tez naturalne i bardzo dobre- cena i wydajnosc rowniez super :) i stosuje rowniez od niedawna bielende serie Awokado, ktora rowniez ma naturalne skladniki- jak na razie sprawdza sie dobrze szczegolnie na twarzy, zadnych wypryskow, chociaz nie bylam przekonana do drogeryjnych polskich marek.. :) aa i Biochemie niestety mozna zamowic tylko online... :) ale cenowo i tak wychodzi dosc tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkass
podobnie jak moje poprzedniczki lubię kosmetyki z bielendy, używam pudru z biochemii urody, a ostatnio odkryłam fajny peeling od clochee. jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza333333333333
Peeling z miodu wielokwiatowego ( pasieka Bartnik Mazurski ), najlepiej stosować pod prysznicem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkaaa
lubię jak w kosmetykach jest masło shea :) staram się unikać w kosmetykach silikonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie te silikony :/ mogę Ci podpowiedziec np cos z Clochee, ja mam wprawdzie krem do twarzy, ale widzialam ze maslo do ciala z shea jest. teraz trzeba czytac składy kosmetykow, nie ma co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjulka56
Ja polecam krem z sylveco, dokladnie taki http://kosmetyki-24.com.pl/produkt/21/182/sylveco-krem-brzozowo-rokitnikowy-z-betulina-50ml mozna go stosowac na wiele zastosowan, jako krem anwilzajacy, na opryszczke (betulina), ugryzienia owadow, na poparzona skore.Jest naprawde dobry. Chociaz zapewne wiecie pachnie naturalnie, czyli nie tak pieknie jak drogeryjne kremy. ale cos za cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę wam z kosmetyków naturalnych polecić moje ulubione krem do twarzy Ambre Botanicals ma świetny skład i żadnej chemii. I balsam do ciała Beyond Organic Skincare..najlepszy jaki używałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka_01
staram się unikać parafiny w kosmetykach..dobrze jak jest w składzie wspomniane wcześniej masło shea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiamilka
zauwazylam, ze coraz wiecej osob robi sobie samodzielnie wspomniane wyzej peelingi, na pewno jest to naturalne, ale... ja jestem zbyt leniwa ;P wolę jednak sięgnąć po gotowy produkt, ktory padnie pachnie itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet zwykły cukier może posłużyć jako peeling w połączeniu z balsamem czy oliwką, kiedyś coś podobnego próbowałam, ale z marnym skutkiem, wolę jednak mieć produkt który będzie nie tylko zdzierakiem, ale i nawilży itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze sprawdzam, żeby w kosmetyku nie było parafiny - to łatwo mogę poznać po tych nazwach w składzie, bo nie wszystkie potrafie rozszyfrować, no i sls unikam, jak się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jest sie ciezko przestawic na szampony z bardziej naturalnym skladem, nie pienia sie one tak dobrze i zawsze mam wrazenie ze źle umylam wlosy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej arganowy do ciała, do zebów pasta sarakan bez fluoru, z kosmetyków ajurwedyjskich: pasta miswak, pasta vicco- hgenialne, do ciała mydło mysore, mydło chandrika, mydło sidha, - wyrób reczny z samych olejów roslinnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mokosh cosmetics maja opinie w necie. Ja zastanawiam sie nad rytuałem domowym z całą recepturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×