Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nawet w necie nie mogę znaleźć przystojnych mężczyzn

Polecane posty

Gość gość

tzn. na fotkach znajdujących się w sieci. Np. zaproponowani na tej stronie http://apetyczni.pl/wynik/kat/mezczyzni w większości to brzydale w moim mniemaniu, czy ze mną jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tylko wygorowane wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje brzydale :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to jakas masakra, same p*****lowate dziecinki gdzie ci mezczyzni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to dziecioki nie mężczyźni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasio, ja nie wiem czy to do mnie było, ale ja mam 50 lat, to wszyscy w okolicach 20tki to dzieciaki, bo mój syn ma 22 i nawet nie analizuje tych grzecznych, słodkich, ulizanych chłopczyków. Swoja droga też sądzę, że nie ma przystojnych facetów. Ostatnio był reportaż o jednym takim panu do towarzystwa... i on pokazał swoją facjatę. No, dajcie spokój... Nawet jakby mi dopłacał to bym z nim nie poszła na żądne spotkanie biznesowe ani na wieczorek poetycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zdarza się, Ja się kocham w facecie w okolicach 60 tki - też jest przystojny, chociaż moje nastoletnie córeczki mówią że wręcz brzydki. gusta są różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeje
Ja szukallam kochanka..... ale...same brzydale na portalach i napaleni malolaci.,.W realu maja chyba problem,z zawarciem znajomości z kobieta... myślą,ze w necie znajdą desperatke.. Wole..wcale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka kobieta z wygorowanymi wymaganiami marudzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeje
Jeśli to do mnie,to muszę cie rozczarowac. Nie jestem brzydka...i wymagam tylko inteligencji, ciekawej osobowości i fizycznosci, która mnie będzie pociagac. To chyba niezbyt wiele,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie uważam się za brzydką. Najmłodszy co mi się podoba ma 34 i jest Niemcem, potem długo, długo nikt i dopiero ten około 58. A ja tez wiem z doświadczenia, ze moi rówieśnicy oglądają się właśnie za koleżankami swoich córek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeje
Kolo mnie się akurat kręci 44 latek,prawie mój rówieśnik. i 32 latek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeje
Podobać się wam mogą,tylko o czym wy z nimi rozmawiacie?o ciuchach? Pisze to ,bez złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez złośliwości to pisałem o oglądaniu się i podobaniu a nie o rozmowach :p Patrząc z drugiej strony to jak koleżanka córki powie mi "dzień dobry" to byłbym chamem gdybym nie odpowiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. JA kiedyś myślałam, że gdybym była mężczyzną, to pewnie też podobałyby mi się młode dziewczyny. Widoczne taka natura. Patrze na tego Niemca i od jakiegoś czasu widzę, że zaczyna się starzeć... po prostu opadają mu na twarzy te zewnętrzne partie skóry... najpierw oczy. ZAsatnawiałam się w czym rzecz, Potem jak zobaczyłam wcześniejsze foty, doszłam do wniosku, że te grupy mięśni zwiotczały. Trochę za wcześnie. Ale faktycznie miał cieżki rok. Dużo pracy, mało relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeje
Wiesz przeciez,ze nie chodzilo mi o formy i konwenanse:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeje
Pewnie,młode jedrne ciało,zawsze się podoba, Ale to za malo ,by z kim być ,żyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×