Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nawet w necie nie mogę znaleźć przystojnych mężczyzn

Polecane posty

Gość gość
Jasne, za mało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich relacjach masz braki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeje
Związane z seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeje
Jestem niedyskretna, sorry.. Ale to tylko internet..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeje
Spytalam o sex ,ogólnie....nie,o malolaty.Nie chcialam Cie urazić, naprawdę. Jesli tak się stało.to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeje
Ok,czesc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że mamy oczka... to nie umrzemy z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, popatrzeć można, to przeważnie nic nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie mlodsi podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creatinka
No wiesz, jak wchodzisz na takine strony, gdzie są sami zniewieściali miłośnicy Justina, to nie dziw się, że nikt Ci się tam nie podoba. Tak samo, jakbym poszła do klubu z męskim gogo, to też twierdziłabym, że nie ma przystojnych mężczyzn (bo te pajacyki, wymazane oliwką, które się rozbierają, zdecydowanie nie są w moim guście). Ale rozejrzyj się po ulicy, naprawdę nie jest tak źle. Jak tak obserwuję facetów, to wydaje mi się, że coraz więcej z nich przykłada wagę do wyglądu, dbają o siebie. Ale nie w sposób przesadny, tak jak te chłopaczki z podanej przez Ciebie strony. W ciągu ostatnich kilka miesięcy umówiłam się na 5 "randek w ciemno". Może nie do końca w ciemno, bo poznaliśmy się na mydwoje i już coś o sobie wiedzieliśmy. Ale wiadomo, to nie to samo co spotkanie. I za każdym razem byłam pod wrażeniem ich wyglądu. Mimo, że to nie jest dla mnie najważniejszy aspekt, to pod względem wyglądu naprawdę nie było się do czego przyczepić. Więc nie marudź na facetów, tylko szukaj ich w odpowiednich miejscach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
creatinka - 5 randek i z żadnym nie kontynuowałaś znajomości? trochę to dziwne... ja na md dostałem abonament za free jestem facetem byłem na głównej stronie (za fotki), i mimo iż wiele do mnie kobiet pisało z żadną się nie spotkałem bo poznałem kogoś live, poza tym większość kobiet była z daleka koło 200km i więcej jakoś nie wierzę że da się utrzymać związek na taką odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasterBondage
przecież to jakieś g******e małolaty, takich pierdków to jednym ciosem wysłalbym do krainy wiecznych łowów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creatinka
A czy ja napisałam, że nie kontynuowałam znajomości? Spotkałam się z 5 mężczyznami, z każdym z nich miałam jeszcze kilka dodatkowych spotkań. Ale wiesz jak to jest, znajomość przez internet to jedno, wszystko jedno ile mamy punktów dopasowania, ile wspólnych zainteresowań itp., najważniejsza jest ta chemia, która pojawia się przy pierwszym spotkaniu lub nie. I dlatego zależy mi na tym, żeby znajomości z mydwoje przenosić do realu, żeby zweryfikować je. I to nie tak, że z każdym z nich było coś nie tak, z dwoma z nich do tej pory mam kontakt, ale na stopie koleżeńskiej - bardzo wartościowe znajomości, ale nie było tej chemii. A z piątym, którego poznałam, do tej pory jestem w związku i nie zanosi się na to, żeby coś się w tym temacie zmieniło :) Dlatego ja z tego portalu jestem jak najbardziej zadowolona, a czy w kryteriach wyszukiwania nie mogłeś wpisać sobie odległości, z jakiej szukasz kobiety? Jakbyś to zrobił, to nie miałbyś problemu, że same propozycje z daleka Ci wyskakiwały. Ja też nie wierzę w związki na odległość, dlatego zawęziłam sobie to kryterium do 50 km i nie miałam z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×