Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a.l.f.a.

nawilzacze dopochwowe..dzialanie, wrazenia, ktore polecacie, cena,

Polecane posty

Gość a.l.f.a.

j.w. i jeszcze pytanko. jak sie one maja do dzialania antytabs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty masz lat że tego potr
zebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.f.a.
22 mje drogie i mam chlopaka. tylko po wiedzmy z tym problem. nie jest to kwestia ze chlopak nieumiejetny. chcialam sie zorientowac, nie trzeba od razu wysmiewac. odkad jestem na antykoncepcji horm. mam z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..to dziwne...ja tez jestem na anty hor.i nie mam czegos takiego....a to moze w google cos jest na ten temat..poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty masz lat że tego potr
powinnaś pójść do lekarza(poważnie)bo to nie jest normalne-zbadaj poziom hormonów. Te nawilżacze są dla kobiet po przekwicie. ja również bylam na hormonach a i tak jak się podniecilam to az po nogach mi leciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.f.a.
ehh. szukac szukalam/. glupio mi troch, bo zaczyna to brac do siebie:( a naprawde z nim jest wszystko ok. nawet super ok:) to nie jest tak, ze jego piesczeenie mnie nie rusza. rusza i to bardzo tylko z sexu nici bo susza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam dobrego
przeciez wiek nie ma nic do tego :0 Ja na przykład mam 23 lata i tez by mi się to przydało (a posiadanie faceta nie ma nic do tego bo mam męża) Moje kolezanki tez używają, bo to po prostu daje większa możliwości podczas sexu. Może o takie coś? http://www.allegro.pl/search.php?string=lubrykant&buy=0&new=0&pay=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam dobrego
lub po prostu idz do apteki i popros o jakiś "lubrykant" czyli środek nawilżający do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.f.a.
i co? uzywasz jakiegos? do ginka i tak ide po swietach tylko ze sylwestre sie zbliza i nie chce Go zawiezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam dobrego
jeszcze nie, ale zamieżam niedługo jakiś kupić. Teraz stosuje po prostu oliwke :) To może być tez dodatkową atrakcja dla faceta - wspólny masaż oliwką i przy okazi troche tam sobie posmarujesz lub on to zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.f.a.
heh moze i tak.. sprobuje moze kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żel feminum
w każdej aptece za około 10zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.f.a.
dzieki:) a jak to z anty wspolgra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żel feminum
niezależnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam takiego Durexa i nieźle się sprawdza. Kupiłąm w Rossmannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.f.a.
a ktory durexa. jest ich chyba kilka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.f.a.
niewazne z reszta. poszukam sama. dzieki dziewczyny.. glupie ptanie mam jeszcze jedno.. czy wszystko pozniej nie jest w tym plynie?? on rozumiem ze jest tlusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żel feminum
absolutnie nie jest tłusty i nie zostawia śladów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.f.a
uff to dobrze. dzieki za info bardzo. jeszcze jedno pytanie do dtosujacych.. zaaplikowanie przed stos na jak dlugo starcza, zeby sie znow nie wysusyzc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zel durex
ok20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka czarna
rzeczywiscie polecacie ten zel durex.. a jak on dziala z antytabsami? ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_one
gadzety DUREX PLAY - macie nawilżacz, całkiem dobry, na wodzie, nie podrżnia i można z prezerwtywą stosować!! POLECAM (trochę czasem szybko wysycha, ale lepsze to niż męczyć się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna wykonac rewitalizacje pochwy ktora swietnie nawilzy ta okolice oraz w pewnym stopniu zwiekszy jej napiecie i elastycznosc. Ja osobiscie wolalam na wlasna reke sama nic nie robic, wiec udalam sie do Kliniki do ktorej chodzi moja mama na inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej ,a takze ginekologii i wykonalam zabieg rewitalizacji za pomoca wprowadzenia poprzez drobne mikronaklucia odpowiedniego preparatu. Jestem bardzo zadowolona i nawet chodze do Beautymedu na inne zabiegi . Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie przy antykoncepcji pojawia się problem z suchością. Ja po wielu próbach, testach itd dopasowałam sobie jeden preparat-Hydrovag, który przywraca naturalne nawilżenie. Stosuje sie go jak probiotyk przez tydzień, oprócz zbawiennego działania nawilżającego kwasu hialuronowego zawiera tez kwas mlekowy i glikogen więc chroni tez przed infekcjami, czyli takie 2w1. Kasowo jest OK, nie musze już kupować żeli, które czasem uczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce napisac o niciach vaginalnych vaginal narrover , gdyz mialam problem luznych warg sromowych i udalam sie do klinki beautymed w Warszawie aby zliftingowac je . jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×