Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slontom

Negatywne opinie o noclegach

Polecane posty

Gość slontom

Witam forumowiczów, chciałbym się podzielić wiedzą jak wygląda opiniowanie obiektów noclegowych w serwisach noclegowych w Polsce: Z moich doświadczeń wynika że negatywnych opinii w necie nie ma lub jest bardzo mało ponieważ portale noclegowe jako reklamodawcy dbają tylko o interesy oferujących noclegi i nie zamieszczają negatywnych opinii o obiektach. Takie sytuację miałem na noclego.pl powiązany z fajnewczasy.pl, gdzie odpisano mi "Opinie w serwisie noclego.pl są moderowane. Dbając o interesy naszych klientów, opinie zawierające słowa niecenzuralne nie będą aktywowane", a na moje pytanie jakie słowa były niecenzuralne odpowiedzi nie otrzymałem. Natomiast portale z Grupy eholiday.pl tj.(nocleg-debki.eu, noclegi-karwia, wakacje24.net.pl itp.) opinię zamieściły ale po miesiącu wycofały ponieważ "Obiekt nie wyraził zgody na dodawanie opinii do swojej prezentacji" Wygląda na to że nie ma niezależnego portalu oceniającego obiekty noclegowe w Polsce? Poniżej zamieszczam opinię która jest kasowana z serwisów: „Odradzam nocowanie w LAWENDOWA PRZYSTAŃ DĘBKI. Przykładowe problemy: 1. Brak odpowiedzi na maila i np. potwierdzenia pobytu, ceny, przelewu co prowadzi do nieprzyjemnych rozmów z właścicielką. 2. WI-FI jest ale Ruter nie ma połączenia z Internetem, a właścicielka uważała że jest ok i ceny nie obniżyła. 3. Na plażę około 1 km ale po gruntowej i piaszczystej drodze. 4. Połączenie małych dzieci i zwierząt biegających luzem po placu jest nieporozumieniem 5. Plac zabaw to chyba żart: trampolina, dwa dziecięce domki i stoliki z krzesłami 6. Dom jest ciasny 7. Sprzęt plażowy to jeden parawan, radia brak.” Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz to przecież Wawruszko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×