Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie będę jeść jabłek na złość Putinowi

Polecane posty

Gość gość

A wiecie czemu? 1. Putin ma to dokładnie w d.... Ruscy kupią jabłka w innym kraju. A pieniądze na jabłka zamiast z innego kraju - Rosji - popłyną od nas - Polaków. O ile ludzie dadzą się nabrać na tę idiotyczną propagandę. Ot takie przelewanie z pustego w próżne. 2. Mam dosyć roszczeniowej postawy polskich rolników, którzy żądają aby państwo im dopłacało, gdy ponoszą straty. Czy to susza, czy powodzie czy zagraniczne embargo. Oni zawsze chcą kasy. Od nas - podatników. Nie dość , że dostają dotacje z Unii, płacą grosze na Krus, to jeszcze im źle. 3. Skoro owoce południowe potrafią być tańsze od krajowych, to chyba rachunek jest prosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w 100 % ze wszystkimi punktami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabić polskich rolników! zresztą wogóle zabić polaczków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbereznik
ogarnijcie sie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do Putina nic nie mam:)Za to do Donka Tuszka tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderz w stół a nożyce się odezwą :P Niedawno czereśnie były po 12-14 zł. A winogrona w markecie po 4,99 zł. Jeszcze jakieś pytania wy kmioty ze wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co? polska k***o , angielskim czy pakistanskim k*****m w podniebienie łechtana , zadłużona biedna byś darmo chciała czereśnie żreć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie władze są bezczelne. Sami narozrabiali drażniąc Rosję, a teraz chcą przerzucić koszty na naród. I jak widać na FB znalazło się pełno lemingów, którzy się na to nabrali. Następne "akcje" będą pewnie takie "pieszo do pracy", "ognisko w domu", "śpimy w schronach", "pół wypłaty dla Ukrainy" I pewnie znowu pełno głupków się na to nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak,ministerek z PSL zrobi wszystko żeby tylko chłopstwu się przypodobać,jabłka jedzcie trzy razy dziennie,na śniadanie,obiad i kolację,na deser szarlotki pieczcie,oby tylko rolnik nie był stratny,podobnie było z pryszczatymi,przerośniętymi prosiakami,których nikt nie chciał,wybili wszystko i karzą jeść bo chłop protestami i blokadami postraszył,nienawidzę chłopstwa i bambrów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak samo sobie pomyślałam , po co wpierd....c się do rosji , nie moja sprawa , putina darze sympatią czego nie moge powiedzieć o naszych politykach tych ostatnich nienawidze za to co robią z polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy maja taka przypadłość,że narzekać będą zawsze, nie jest ważne czy to rolnik nauczyciel czy pielęgniarka. a jak nie daj boże sąsiad kupi sobie lepsze auto to tragedia narodowa. nie lubicie polityków nie dlatego, że "niszczą polske" ale dlatego,że więcej pieniędzy mają. to samo było z taśmami, nie bolało nikogo rynsztokowe słownictwo, tylko to ile kosztowała kolacja.zazdrość, zawiść, nienawiśc-polskie cechy narodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istota tej akcji jest, żeby kupować POLSKIE produkty. Nie tylko jabłka, ale warzywa, proszki do prania, widelce, odkurzacze... Oj, matołki, matołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×