Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anet3390

Nie chcę zdrowo!!! Chcę szybko!!!!

Polecane posty

Heej hej :) Od dziś zaczynam dietkę 700 kal. Chcę szybko zrzucić 6 kg mam nadzieję że uda mi się to w 2 tyg :) (wieeem wiem nie zdrowo.... to woda zejdzie pierwsza....) szczerze mam to w d***** i jak ktoś chce mi udzielać tego typu rad to niech się nie fatyguje :) ja poprostu chcę szybko schudnąć i schudnę :) ktoś dołączy? będziemy się wspierać motywować pisać co jadłyśmy :) Fajnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie sama poodpowiadam :D śniadanko- szklanka mleka 2% i troszke naturalnych płatków sante potem w planach obiad - zupka jarzynowa bez zabielaczy taka z hortexu przekąska - szklanka soku pomidorowego podwieczorek - serek wiejski kolacja - pomidor z cebulką :) a zaznaczam że pracuję w piekarni :D wyzwanie podwójne :D Oczywiście że dam radę :) Uciekam robić zapiekankę rodzince sobie zupkę i do pracy :) Mam nadzieję że do wieczora ktoś się odezwie a może dołączy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie jest na tyle głupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudnij szybciej czytając
to co piszesz. Od tych zdrobnień można rzygnąć tęczą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że nie jest to zdrowy sposób na schudnięcie bo bardzo mało kalorii zdaję sobię z tego sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdajesz sobie tez sprawe, ze po tych 2 tyg jak zaczniej jesc wiecej to ci te kg wroca? Niestety znam to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum jest dla wszystkich ale proponuję przeczytać temat jeszcze raz zanim ktoś się będzie wypowiadał :) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wrócą jeśli będę z głową wychodzić z tej diety i dodawać stopniowo kalorie :) wierzę w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śniadanko jajecznica 6 jaj 100 g boczku, dorodna papryka, 2 dorodne pomidory, cebula, laska kiełbasy, pół pora, 100 g sera gouda, poza jajecznicą serek wiejski, 10 kromek chleba z masłem, a do picia litr zimnego mleka. Coś czuję że na obiad będzie lazania, a na kolację tatar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisze to jeszcze raz ważne co sie je słyszeliscie o pustych kaloriach kture sa nie zdrowe czyli słodycze nie dostarczają witamin i minerałów i s tat ta nazwa a dieta hunhuzów opiera się na niedostatecznej ilości kaloria i dla tego żyją po 120 lat dieta z okinawy czy srudziemnomorska to diety najzdrowsze oprucz diety gersona post daniela czy diety aleluja kture opieraja sie na surowym jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bym zapomniaj jeszcze o Dieta dr Budwig została opracowana przez wybitnego niemieckiego doktora Johanna Budwig. Owa dieta jest pomocna w leczeniu takich chorób jak: choroba Alzheimera, miażdżyca, nowotwory, alergia,depresja, dermatozy. Dieta w szczególności dostarcza orgaizmowi tłuszcze omega-3, błonnik, węglowodany złożone i antyoksydanty. Leczenie tą dietą jest skuteczne i ma niebywałe efekty. Podstawowym źródłem energetycznym i równocześnie spalającym zbędną tkankę tłuszczową jest olej lniany. Dieta Dr Budwig katagorycznie zabrania spozywania innych tłuszczów takich jak oleje, margaryny, majonezy. Należy zrezygnować ze smażonych produktów, tłustego nabiału, mięsa. Olej lniany należy spożywać w postaci tzw Pasty.Przepis na pastę: - 5-6 łyżek oleju lnianego ( 2 łyżki w profilaktyce, 2-4 przy lekkich schorzeniach, 6 łyżek w ciężkich przypadkach) - 12, 5 dkg chudego twarożku Razem miksować przez 5 minut. Po przyrządzeniu trzeba ją przechowywać w lodówce, ewentualnie można ją doprowić ziołami, czosnkiem, papryką, pieprzem. Zalecane jest jeść pastę rano w połączeniu z muesli, płatkami zbożowymi, utartym jabłkiem i łyżką zmielonego siemienia lnianego. Spożywane produkty muszą być świeże, bez żadnych dodatków chemicznych, konserwujących. Produkty wskazane w tej diecie: - morskie ryby typu makrela, tuńczyk, dorsz, śledź) nie przekraczać dawki 200 g dziennie - soki owocowe. Pomiędzy wypiciem soku a zjedzeniem pasty powinno upłynąć nie mniej niż 2 godziny. - owoce (2-3 porcje na dzień) - nie można ich mieszać - warzywa (brukselka, kapusta, marchew, brokuły) - można mieszać. - mleczne przetwory (kefiry, maślanki, mleko acidofilne) - zboża - pieczywo pełnoziarniste, płatki nie oczyszczone - woda tylko źródlana nie mniej niż 2 litry dziennie. Wszelkie napoje należy pić przed posiłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko to głodówka. tylko płyny. organizm wytrzyma i szybko pozbędziesz się kilogramów. minus: z pewnością wystapi efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to i mała głodówka ale mam nadzieję że będzie skuteczna :) w każdym razie będę pisać tu na bieżąco co i ile jem choćby tylko dla siebie a za 2 tygodnie się okaże co mi z tego wyszło i co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej kochani :) pierwszy dzień 700 kalorii za mną i powiem że wcale nie było tak ciężko :) nawet powiem że było całkiem dobrze :) ale ale... co tu tak cicho?? żadnych hejtów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy czy jesteś gruba czy np 6 kg, to jest wszystko co brakuje do idealnej wagi. jak nie jesteś otyła, to nie da sie tak szybko zrzucić tyle tłuszczu, bo jakby tak było to praktycznie każdą babkę dzieliłoby 2 tygodnie od bycia idealną laska z chudymi udami i talią osy. a spadek ciężaru ciala niekoniecznie będzie widać w jego wygladzie, bo ubytek innych tkanek niż tłuszczowa nie daje zadnej pozytywnej różnicy w obwodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z 5 kg ktore jest umiejscowione w brzuchu i nie moge zrzucic ani 1 pomimo staran, a o 5 to nawet nie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_Róża
Takim tempem trafisz do szpitala, ale jak chcesz. Ja mogę Ci opowiedzieć moją historię z odchudzaniem. Zaczęłam ponad pół roku temu i schudłam nie tylko 6 kilo ale 18. Wpierw zmieniłam nawyki żywieniowe, nie było łatwo wytrwać na diecie 1200 kalorii a Ty mówisz o 700. Weź stabilną dietę. Zrezygnuj ze słodyczy i fast foodów. Ćwicz i uzupełniaj płyny w postaci wody. Minimum 2 litrów dziennie. Do tego pije herbatę antylipidową z tiens 24 - mi bardzo pomogło. Ale stawiałam przede wszystkim na racjonalną dietę i pływanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ci z tego przyjdzie że schudniesz szybko jeżeli nie będziesz mogla się tym cieszyć bo zdrowie ci na to nie pozwoli.Ja schudłam stosując dietę dodatkowo wspierałam się tabletkami Foreverslim.Schudłam 13 kg w trzy miesiące.Przede wszystkim jestem zdrowa i mogę się cieszyć tym jak wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu reklama tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dla tych co wątpią we wlasne sily. Od 01.09.2014 zaczelam odchudzanie po trupach do celu moja waga startowa 95 czyli slon z mutantem pierwsze 10dni sama kasza gryczana 150g.icodziennie od poniedzialku do niedzieli 1hspaceru po 10dniach - 8kg nastepne 10dni kefir i znowu spacery ale gorzej tylko 6kg i ostatnia faza 14dni sam sok pomidorowy i spacery - 7kg.jestem 21kilo lzejsza i szczesliwsza waze74kg i w d***e mam opinie tych co piepsza wciaz o efekcie jojo to ci co maja po 100kg siedza przed kompem i zazdrosza nam dziewczyny bo nie potrafia ze soba nic zrobic. Nie oklamujmy szczupli nie buszuja po stronkach o odchudzaniu. Wytrwalosci dziewczyny i nie dajcie sie jojowym pozeracza przed kompem sory za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz szybko i masz w d***e zdrowie to może tasiemiec albo amfetamina? przynajmniej będziesz miała pewność co do efektów i nie trzeba się będzie martwić silną wolą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEweliina
Ale po co w taki sposób skoro w bardzo szybkim tempie te kg wrócą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×