Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie mogę sprzedac mieszkania

Polecane posty

Gość gość

od pół roku próbuję sprzedac mieszkanie , mam mnóstwo ogłoszeń w róznych portalach , ale odzew prawie żaden, w czym moze tkwic problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
w zawyżonej cenie, to chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo mieszkanie do bani, albo lokalizacja, albo cenisz zbyt wysoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest kwestią ceny, każde mieszkanie znajdzie nabywcę, i rudera i na zadupiu, jeśli cena będzie odpowiednio niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włóż trochę pieniędzy w drobne dopieszczenie nie wiem, czy można w PL wynajmować meble, w Australii jest taka usługa - można wynająć eleganckie meble tanio i wstawić na parę tygodni, wtedy mieszkanie wydaje się ludziom znacznie atrakcyjniejsze i chętniej je kupują, a nawet są gotowi więcej zapłacić mieszkałam w Australii jakiś czas i tam są firmy, które zajmują się przygotowaniem mieszkania do sprzedaży, ich praca polega właśnie na uatrakcyjnieniu wizualnym mieszkania, żeby wyglądało na klasę wyżej, niż jest w rzeczywistości i to się sprawdza, a pieniądze zwracają się z nawiązką po sprzedaży nie piszę, żebyś szukała takiej firmy koniecznie, ale pomyśl o odpicowaniu mieszkania, wtedy zobaczysz, że łatwo je sprzedasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom sprzedałem w tym roku przez biuro Efekt z Cieszyńskiej w BB, mogę ich podpowiedzieć. Przede wszystkim – rzetelni, działają skutecznie, faktycznie szukali dla mnie klienta i po kilku tygodniach miałem już podpisaną umowę sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×