Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juzniemogewytrzymac

Nie mogę wytrzymać!! Zaparcia!!!

Polecane posty

Gość juzniemogewytrzymac

Zaczęłam się odchudzać na początku lipca. Na początku wszystko szło super, waga poszła w dół, kilka cm mniej. Ale od sierpnia coś zaczęło się ze mną dziać nie dobrego. Wróciłam po urlopie do pracy (tryb siedzący), ale nadal wieczorami ćwiczyłam i starałam się racjonalnie odżywiać. Generalnie zaparcia męczą mnie od jakiś dwóch tyg i nie mogę znaleźć niczego co mi konkretnie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzniemogewytrzymac
Wody może faktycznie mało, bo generalnie zawsze pijałam soki i napoje gazowane, domyślam się, że to może być ta przyczyna. Ale jednak od jakiegoś czasu już staram się pić niegazowaną wodę z cytryną. A zaparcia i tak są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domenisa
Wypróbuj sobie takie czopki eva/qu, na pewno dostaniesz je w aptece. Ogólnie działają do 15 min, nie przeczyszczają i są łagodne. Może to będzie dla Ciebie jakiś ratunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzony sposób: odmierzyć takie same objętości siemienia lnianego, nasion wiesiołka i pestek dyni (obranych). Zmielić i na czczo zjadać jedną stołową łyżkę. Do tego dużo wody,******* regularność. Wiem, co piszę, bo znałam kiedyś problem zaparć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×