Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie podoba mi się ten sztuczny ideał piękna ktory jest promowany

Polecane posty

Gość gość

Laska najpierw goli całe ciało, laserowo, nie ma włosów nigdzie, ale za to doczepia się włosy sztuczne tandentne, lub prawdziwe po "kims" i udaje, że sa "prawdziwe". Laski ktore włosy sobie doczepiają sygnalizują, że chyba zrobią wszystko dla swego fagasa, zeby tylko być kobiecą, choćby to było "oszustwem". Do tego moda na soczewki, ale to nie są już Twoje prawdziwe oczy? Zapomniałam cięzkie kilogramowe rzęst, osłabiajace i postarzające powieki. Sztuczne absurdalnie, teatralnie wyglądajace. Kobiety cyborgi? Po co to , zeby facet je puknał?zeby byc ciągle obiektem seksualnym. Uwazam, ze takie kobiety, psują wszystko to o co walczyły kobiety w epoce pozytywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie paznokcie tu sugestia, że masz dużo wolnego czasu – tłumaczy. – Jeśli przedłużane włosy dużo kosztują i wymagają wielu dodatkowych zabiegów, to przekaz jest podobny. To trochę jakby sugerowało się światu, że jest się uczestnikiem reality show albo modelką. A że włosy nie zawsze wyglądają jak ”własne”? To także po części wpływ seks-biznesu, który sugeruje nam jak ”powinna” wyglądać kobieta. Moda od dawna stawia przecież na pewną sztuczność i działania na pokaz. Sztuczna opalenizna, sztuczne zęby, sztuczne piersi, sztuczne paznokcie… Fałszywe włosy świetnie pasują do tego trendu. W całej współczesnej idei piękna jest coraz mniej autentycznego człowieczeństwa: depilujemy całe ciało, za to doczepiamy dodatkowe włosy na głowie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MODA NA BYCIE LASKĄ SZTUCZNĄ CYBORGIEM,LALKA BARBIE, Z tym ze ta laska , ktora jest pod spodem naprawdę tak nie wygląda. Jakby nie akceptowała samej siebie i chciała być sztucznym kimś innym, to żałosne! Takie osoby powinno się leczyć, bo zanikną nasze ludzkie cechy niedługo i charakterystyczne, chcemy zmienic naturę całkowicie. ROZUMIEM GOLENIE MIEJSC INTYMNYCH PRZEZ KOBIETY, PACH I NÓG, ALE LASEROWA DEPILACJA CAŁEGO CIAŁA juz nie rozumiem.! Takie kobiety traca tyle czasy na pielgnacje swojej sztucznej urody, nie maja czasu na rozwoju duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna nagi
dzieczyny rozumiem, peducire , manicure, fajnie pomalowane paznokcie i włosy raz na jakis czas tez pofarbowane, dbanie o zeby i w ogole to jest kobiecie, ale naprawde nie rozumiem i podoba mi sie to dbanie wasze o siebie, ale do pewnych granic TOTALNIE OSZUKIWANIA siebie i mezczyzn, ze mam takie GESTE WŁOSY i sobie doczepie sztuczne i wiecie Taka kobieta wg mnie jest fałszywa, udaje kogos kim nie jest, Nie wiem czy chciałbym byc z kukła z takimi włosami, po co one to robią?to puste wg mnie. Do tego ta laski zazwyczaj sa nudne i puste , bo zamiast zajmowac sie uroda w meidzyczasie, to one zajmuja sie nia cały czas, a to juz patologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się np nie podobają całkiem proste nosy, podobają mi się u kobiet takie lekko zakrzywione, podkreślam lekko, a nie potęgę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłaków sobie nie doczepiają dla facetów, tylko dla siebie, bo inne głupie tak robią to one też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...podniecają mnie żydówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"oszukiwanie mężczyzn" - i od razu widać kto tutaj żyje dla facetów. Autorka :D To ona ma obsesję na punkcie zwracania uwagi facetów i przeżyć nie może, że kobiety które wyglądają lepiej od niej mają większe powodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się cieszę,że przybywa takich pustych lal ...bo się wyróżniam :)... Wszystkie w pracy mają tipsiory a ja mam zrobiony oczywiście u kosmetyczki manicure ( bo sama nie umiem ) ale pomalowana płytka bezbarwnym ...One mają na łbie dopinki a ja gęste ,lśniące włosy ( szlag je trafia jak mam rozpuszczone ) ...Co druga ma na rzęsach doklejane wyciory a ja mam oko muśnięte tuszem ...Czekam tylko jak będą wyglądały za 5 ,10 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laseczka z poprzedniego posta;) Co pisałaś, ze masz geste włosy;) Nie masz czasem na imie Agnieszka. Znam taką jedna, co ma slicznie geste włosy i nic nie doczepia:)Pozdrawiam nawet jesli to nie Ty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
No to jest już STWÓR XXI wieku: legginsy lub seksowne szorciki aby podkreślić tyłek do tego obcisły top aby było widać cycki ciało z solarium bo przecież blada skóra to wstyd i hańba włosy ufarbowane naprostowane i pomaziane czymś twarz aby jak najbardziej przypominała N. Siwiec, a więc: brwi domalowane ołówkiem usta powiększone jak tylko się da sukowate, takie niewrażliwe spojrzenie spod megadługich rzęs piercing gdzieniegdzie usta wykrzywione w jakimś kaprysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry laska, co nasmiewała sie z tekstu o oszukiwaniu mezczyzna, ale jestes na tyle głuupia , ze nie rozumiesz i musze ci jak krowie na rowie wytłumaczyc, ze gdyby facet wkładał sobie skarpetke w gacie, zeby pokazac ze ma wiekszego, to byłoby oki?):)pomysl? nie czułabys sie oszukana w alkowie pózniej juz na te-tate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No to jest już STWÓR XXI wieku: legginsy lub seksowne szorciki aby podkreślić tyłek do tego obcisły top aby było widać cycki ciało z solarium bo przecież blada skóra to wstyd i hańba włosy ufarbowane naprostowane i pomaziane czymś twarz aby jak najbardziej przypominała N. Siwiec, a więc: brwi domalowane ołówkiem usta powiększone jak tylko się da sukowate, takie niewrażliwe spojrzenie spod megadługich rzęs piercing gdzieniegdzie usta wykrzywione w jakimś kaprysie " Tak , ale niech nie wmawiają , ze to jest bezgledne piękno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.18 Aleksandra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Już nie wyrabiam, bo 50% lasek właśnie tak pragnie wyglądać: tak jak trzeba wg magazynów typu Glamour, Cosmo TRZEBA BYĆ TAKĄ BY WSZYSCY chcieli cię ruchać nosz kurna Nie będę dawać zarobić jakiemuś chirurgowi plastycznemu na powiększeniu piersi po to, aby jakiemuś buckowi na ulicy mógł stanąć na widok mojego dekoltu Ludzie sobie w ogóle nie zdają sprawy że są tylko pioneczkami w wielkiej machinie nakręcającej się konsumpcji. Są tylko pioneczkami w łapskach mediów. I dobrze im tak Ja nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
15.23 to też ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pychawpsyche
Bo najwiekszym grzechem i to promowanym dzisiaj nawet przez psychologie XXI wieku jest samouwielbienie, czyli próznosc, czyli ogolnie Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pychawpsyche
A NIE UWAZACIE, ZE CHĘĆ BYCIA ZRUCHANĄ PRZEZ KAZDEGO TO TEZ MEGA GŁUPIE, PUSTE i w sumie nawet nie tyle próżne co ZŁE! bo zobaczcie, fajnie jest być ładnym dla siebie i swojego faceta, dbac o siebie, a wiemy co my lubimy jaki mamy styl i co lubi nas ukochany, ale byc pożadanym przez wszystkich facetow? to złe..wg mnie Jednak nie razą, mnie ładne i dbające o siebie kobiety, ale razą mnie te zapatrzone w siebie , zrobione, zeby byc modne i podobac sie "kazdemu" to tak głupie, ze az puste, nie chciejcie miec takiej wsrod znajomych, one chca byc pożadane nawet przez waszych facetow, o to im chodzi nie maja skrupułów!\ Moj facet i ja lubimy np moje małe piersi, a mamy w dupie , ze promuja w mediach sztuczne cycki, wielkie, nieproporcjonalne , dorabiane, a pamietajcie ktos na tym zarabia...tzw psychologia biznesu. Ludziom wciska sie potrzeby , ktorych wczesniej by nie mieli, gdyby im ich nie wcisnięto. Marketing, zal ze wielu moich znajomych jest tak głupich ze tego dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Dokładnie. Znam z pracy jedną kobietę, której po prostu naczelną ideą na co dzień jest olśniewająco wyglądać - tak, aby każdy, czy to Zdzichu robotnik, czy współpracownicy, czy też panowie biznesmeni , chcieli się za nią obejrzeć. To jest jakiś psychiczny brak, jeśli ktoś tak bardzo chce podbudowywać swoje ego wrażeniem, jakie wywiera na innych jego wygląd. Albo te podkłady na twarz. Jestem młoda, nie maziam nigdy skóry jakimś paskudztwem. Potem nawet nie można bluzki kupić w sklepie, bo na każdej widać pomarańczowy kołnierzyk od podkładów. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od skarpetki w "gaciach" - rozumiem, że sypiasz z każdym facetem jakiego spotkasz na ulicy i dlatego nie chcesz ich oszukiwać? Jak ktoś ma kompleks niech sobie wypycha co tam chce, ja mu w bokserki zaglądać nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was jadowite żmije. Jasne, jak kobieta chce ładnie wyglądać i być zrobiona to po to, żeby się WSZYSTKIM podobać, a nie dlatego, że np. nie lubi swoich cienkich włosów i bardziej się sobie podoba z doczepianymi. Hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sztuczny ideał piękna pewnie wypromowały wszelkiej maści koncerny kosmetyczne i farmaceutyczne. Kobiety dążące do tego ideału najzwyczajniej poddały się reklamie. Co do mężczyzn dążących do takich kobiet.... Po prostu kobieta odpicowana w kierunku ideału zyskuje pewności siebie i łatwiej przyjmuje męskie zaloty. Łatwiej przyjmowane męskie zaloty - w umysłach mężczyzn łatwiej o taką kobietę walczyć. Kółeczko się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Eeee, ja już nie wierze w slogan "chcę tak wyglądać dla siebie". Bo co to ma niby znaczyć? Chcesz wyglądać lepiej, aby być postrzeganą lepiej. Jeśli taka laska doczepia sobie włosy na samotną niedzielę całą w domu, to uwierzę, że robi to dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niech tak będzie. Ludzie zawsze dążyli do ideału piękna który był na czasie. Kiedyś kobiety były grube, nosił peruki i maź z ołowiem jako makijaż, dzisiaj się opalają i doczepiają rzęsy. Swoją drogą to doczepiane włosy były bardzo modne już 19 wieku, a peruki noszono od wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, że tak robią? Niektórych włosów zdjąć się samemu nie da ;) Ludzie często mają jakieś małe kompleksy które można łatwo poprawić. Daj im żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Was się czyta to mocna tonacja zazdrości bije:p Chociaż lubię skromność i delikatność, takie osoby w ogóle mi nie przeszkadzają. Mają swój styl. Ubierają się, malują tak jak im jest dobrze. Po co tyle w Was negatywnych emocji:o brak toleracji i rzucanie ostrych słów krytyki, to ostatnio modne czy co na forum:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąc ja tutaj dopiero przeczytałam że jest taka tendencja z tymi włosami, tzn że w realu jakoś się w oczy nie rzucają. Dobrze ale wytyczne panującego pojęcia "piękna" nigdy nie było tak wprzęgnięte w mechanizm koncernów, chirurgii plastycznej itp. Ludziom wciska się do głów wizerunek taki a nie inny po to, aby kupowali, kupowali, kupowali. Ty będziesz idealnie piękna, my będziemy rosnąć w kasę i tak sobie jakoś ten wóz będzie jechał. Sorry, ale to nie jest idea piękna. Nie ma piękna bez prawdy i bez dobra. ;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
16:29 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są po prostu metody, kiedyś ich nie było. I mówiąc "kiedyś" mam na myśli przed połową 20' wieku bo już wtedy robiono operacje plastyczne. Teraz są po prostu tańsze i ogólnodostępne. Jakbyś poczytała reklamy kosmetyków z lat 20tych to szczęka by Ci opadła. Hasła takie jak "Jej znajomi nie wiedzą jak jej powiedzieć o nieprzyjemnym odorze jej ciała" (reklama dezodorantu) były czymś zupełnie normalnym. Kobietom wręcz wmawiało się, że są brzydkie i potrzebują pudła chemii żeby to zmienić. Poza tym teraz mamy kilka "ideałów", już nie wmawia się, że tylko owalna twarz jest piękna albo, że niebieskie oczy są najładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
no nie, ale dlaczego jak idę miastem, to tak jak napisałam, 50% kobiet stara się wyglądać właśnie w kierunku który stawia za podstawę emanowanie seksem (w sposób dosłowny i tani)? Bo taki wizerunek jest wciskany młodym kobietom do głów i to jest zły wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×