Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie podoba mi się ten sztuczny ideał piękna ktory jest promowany

Polecane posty

Gość gość
No "ciekawa" jestem z jakim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
A czy ty przypadkiem właśnie mnie nie oceniasz cały czas bo moje zdanie nie pokrywa się z Twoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :) Oceniam Twoje wypowiedzi (czyli zarzucanie kobietom chęci przypodobania się mężczyznom, krytykowanie, sprzeczne założenia). Ciebie ocenić nie mogę. Rów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
no nie, moje wypowiedzi ZUPEŁNIE w oderwaniu od mojej osoby :) "Moje wypowiedzi pokazują iż jestem płytka" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazujesz, nie, że jesteś. Twoja wypowiedź dała obraz kogoś kto bardzo ocenia po wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Nie, moja wypowiedź mówi to, że Jeśli dla kogoś najważniejsze w życiu jest na przykład: 1. pieniądze - to będzie się starał zawsze wyglądać jak milion $ 2. bycie pożądaną seksualnie - będzie się starał zawsze wyglądać jak N. Siwiec 3. zdrowy styl życia - będzie szczupły, wysportowany i wiele wiele innych. jeśli to ocenianie ludzi po wyglądzie, to ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie? Bo to, że ktoś uważa większe usta za ładniejsze nie znaczy, że chce robić z siebie obiekt seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Do pewnego stopnia nie. Ale jeśli młoda dziewczyna stawia sobie za cel uzbierać kasę na powiększenie ust aby mieć takie bardziej w modzie, to uważam, że coś jest nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zasady ludzie powiększają sobie usta bo większe usta im się podobają, a nie dlatego, że są modne. Nie wszystko co w modzie wszystkim się podoba. Gdyby jej się nie podobały nie robiłaby czegoś wbrew sobie żeby być modną. Już nie przeginaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
O Boże... Co za zawzięta pirania :D Tak tak, Ty masz świętą rację, i w ogóle nie jesteś egocentryczna, dlatego też pozwalasz innym mieć swoje zdanie i bierzesz je pod uwagę. Żegnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja? Pirania? A kto reaguje irytacją na każdy komentarz który wytyka Ci przesadę? ;) Nie spinaj się tak, bo nie ma o co. Wystarczyło Ci pokazać Twoją własną hipokryzję i już atakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustereczko powiedz przecie
gość dziś A ja się cieszę,że przybywa takich pustych lal ...bo się wyróżniam usmiech.gif ... Wszystkie w pracy mają tipsiory a ja mam zrobiony oczywiście u kosmetyczki manicure ( bo sama nie umiem ) ale pomalowana płytka bezbarwnym ...One mają na łbie dopinki a ja gęste ,lśniące włosy ( szlag je trafia jak mam rozpuszczone ) ...Co druga ma na rzęsach doklejane wyciory a ja mam oko muśnięte tuszem ...Czekam tylko jak będą wyglądały za 5 ,10 lat @Tak zupełnie już obok tematu naturalności.Może włosy masz swoje,paznokcie swoje ale Ci to nie pomaga bo po wpisie widać że narcystyczny pustak z Ciebie. Nie martw się o urodę tamtych,Ty z tą żółcią zestarzejesz się szybciej niż one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba raczej ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×