Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spanker

Nie próbujcie spankingu!!!!!!!

Polecane posty

Gość spanker

Od dłuższego czasu podniecał mnie spanking,chciałem go spróbować i wpadł mi w końcu w ręce bambusowy kij,więc zaraz wiedziałem jak go wykorzystać.Dzisiaj zlałem sobie porządnie tyłek chyba z 30 razy.Było cudownie:niesamowite podniecenie,cudowna masturbacja,w końcu zaspokojenie i ...podniecenie opadło a została cała w pręgach,straszliwie boląca pupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaku...
zrób sobie teraz okład z lodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanker
już robiłem zróżnych zimnych rzeczy! a pytanie do doświadczonych spankerów-zostają po tym blizny na tyłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby
jak skóry nie przecięlo, tylko siniak, to nie zostają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam sobie porządnie ...
zlałes tyłek kijem, no ciekawe ... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanker
są tylko siniaki i w tych miejscach skóra jest taka twarda,raczej nie jest rozcięta,w paru miejscach trochę przekrwiona ale na wierzchu krwi nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaku...
te stwardnienia juz zostaną, :P a Ty przez dłuższy czas na dup.ku nie usiądziesz :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do spankera
no to do nastepnego razu koles :D pytanie ile wytrzymasz, stawiam ze za kilka tygodni znowu sie z nami podzielisz kolejnymi wrazeniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanker
nigdy, ale to nigdy WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Żeby jeszcze kogoś zlać tym kijem ale siebie? Za głupotę trzeba cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keg
Weź bejsbola i po główce, po główce, po główce! Po której chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było w łeb zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robbo
A ja się nie zgadzam, że nie warto zadawać sobie cierpienia. To jest tak wspaniałe niesamowite uczucie, że polecam każdemu, kto nie jest mięczakiem, niezależnie od płci, bo wiem, że są panie które to lubią. W 7 klasie podstawówki zacząłem się okładać drewnianą 50-cm linijką dość grubą. Nie wiem dlaczego, ale zawsze robiłem to będąc zupełnie nago, nawet bez skarpetek, jakoś wtedy najbardziej czułem. Chyba podniecało mnie to, że lada moment może wrócić mama albo siostra i zostanę przez nie upokorzony. Mama chyba naprawdę by mi wprała i jeszcze opowiadała jaki to ze mnie zboczeniec. Nie miałbym życia, ona była bardzo sztywna i chyba ta świadomość działała na mnie jeszcze bardziej pobudzająco. W 8 klasie okładanie się linijką okazało się zbyt mało bolesne, więc zacząłem kombinować. Obok ubrań na tapczanie, gromadziłem narzędzia „zbrodni”. Najczęściej były to: długa drewniana linijka oraz kabel od radia złożony na czworo. Zaczynałem lać się po dupie linijką, najmocniej jak potrafiłem. W tym czasie kiedy zadawałem sobie ból, moja męskość rosła i twardniała. Kiedy już nie byłem w stanie zadać sobie więcej bólu, a moja męskość była bardzo sztywna, zacząłem ją okładać drewnianą, grubą linijką. To była najwspanialsza część znęcania się nad sobą. Nigdy nie biłem mniej niż 20 razy, najczęściej było to 30-40 razy a kończyłem, kiedy mój członek z bólu opadał i czułem, że nie mogę mu zadać więcej cierpienia. Wtedy przekładałem się i lałem się kablem od radia złożonym na czworo. Ból był potworny. Lałem się nie tylko po tyłku, ale także po całych nogach z tyłu i z przodu: po udach, po łydkach, po stopach. Efekt był taki, że kiedy kończyłem lanie, bolała mnie dupa, nie mogłem ustać na nogach, właściwie byłem w stanie jedynie czołgać się. Najcz%E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robbo
Najczęściej nie zakładałem już majtek, a jedynie dresowe spodnie na gołe ciało. Majtki od razu wrzucałem do prania. Cały czas wspominam to wspaniałe uczucie, kiedy każdy z rodziców wracał z pracy i szedłem ich przywitać. Bolało mnie wszystko od pasa w dół. Każdy krok sprawiał mi ból. I pójść ucałować moich rodziców i się do nich uśmiechnąć, to było cudowne. Uwielbiałem po takim laniu wejść do łazienki i oglądać swoje mocno purpurowe ciało w lustrze – szczególnie jego dolną część. Wtedy widziałem, czy zaniedbałem jakąś część jej nóg. Próbowałem się okładać po plecach, ale to nie zdało egzaminu, więc poprzestałem na dolnej połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robbo
Jeśli zrobiłeś to pierwszy raz to nie martw się. Może jeszcze nie jesteś gotowy na wielki ból i trzeba go dawkować. Ja po takim wielkim biciu cierpiałem, ale to cierpienie było źródłem niesamowitej siły. Czując ból przypominałem sobie jak było cudownie i to dodawało mi takiej energii, że najczęściej już po 3 dniach nie mogłem się doczekać i robiłem znowu to samo, mimo, że pręgi z tyłka ani z nóg nie zdążyły jeszcze zniknąć. Po prostu szybciej dochodziłem i znowu cały obolały spędzałem czas z moimi bliskimi. Teraz grożenie mi, że wpiorą mi jak się nie zachowam w taki czy inny sposób, wydawało mi się śmieszne, co więcej pragnąłem tego, jakoś pragnąłem by moja mama zechciała mi wprać na goły tyłek. Pragnąłem zobaczyć jej minę, gdy zobaczy go takim posiniaczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robbo
Rady dla Ciebie jako początkującego spankera: - zatroszcz się o więcej części Twojego ciała, - nie skupiaj się tylko na tyłku, Twoja męskość także domaga się „pieszczot”, - przyjmij ból jako coś wspaniałego – tylko w bólu jesteśmy autentyczni; w radości potrafimy grać lub udawać, - dobierz właściwe narzędzia do swoich „potrzeb”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia1994
Chyba przesadziłeś z kalibrem, ale ja lubię być bita. Zdarza się to bardzo rzadko. Najczęściej po wywiadówkach. Kiedy ojciec mnie bije płaczę głośno i nie udaję. Ale kiedy mam d.pę gorącą od uderzeń nie potrafię nie czuć rozkoszy. Zawsze po wywiadówkach śpię zupełnie nago i kiedy budzę się i boli mnie tył, przypomina mi się, że była wywiadówka. Ból mojego tyłu sprawia, że przeżywam kolejną rozkosz i nie obchodzi mnie to, że mój młodszy brat może słyszeć jak dochodzę. Mam to gdzieś. Po osiągnięciu orgazmu wstaję zupełnie nago, idę do łazienki się umyć, a dopiero potem wracam do pokoju i zaczynam się ubierać. Czuję w sobie siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia1994
Śladu po czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałogowy spanker
zajrzyj na topik dla wielbicieli spankingu stworzony przez spankerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanking
hej asiunia1994 mozesz dac jakis namier na. gg email chetnie z toba popisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia1994
Tak publicznie mam się odkrywać? Może Ty najpierw dasz swoje namiary, a ja zastanowię się, czy opowiem Ci o swoich intymnych przeżyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanking
no to proszę meila napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanking
no to prosze emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie spanker... spanking jest bardzo przyjemny dla obu stron, ale po pierwsze i najważniejsze trzeba umieć to robić... a początkujący muszą stopniowo pokonywać opewne granice.... Umiejętny Pan, umie to zrobić w sposób bezpieczny i bardzo przyjemny, dlatego dziewczyny w tym klimacie czują się fajnie... nie polecam wam amatorów, bo moze się to skończyć źle... a tacy jak widać niestety sie zdażają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola dupa
chcialbym po mocno wypietej golej dupie dostac takie baty,zebym nie mogl siedziedziec na dupie przez tydzien-jakas fajna Pani by mi dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNAAKE
Spanking-to jedna z form zaspokojenia,ani lepsza,ani gorsza od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×