Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inny1995

nienawiśc

Polecane posty

Witam chciałbym przedstawic swoja sytacje na forum bowiem wstyd nie pozwala mi nikomu o tym powiedziec,otoz nie wiem dlaczego ale moze ktos mi wyjasni czemu ja jestem inny od innych nie umiem sie smiac ,rozmawiac,jestem wyrzutkiem w szkole nie mam kolegow (zawsze sam) ,czemu jestem taki? moze ktos zna odpowiedz na to dreczace mnie pytanie nie nawidze samego siebie ale jeszcze bardziej płci żeńskiej która mnie dyskryminuje ponieważ jestem brzydki(obrzydliwy jak kto tam sobie woli) na czym polega dyskryminacja? a no na tym że babka w sklepie sprzeda papierosy mojemu koledze bo on jest przystojny a mi nie bo jestem brzydki jade sobie w autobusie i dziewczyna sama zagaduje do mojego kolegi chociaż jest nacpany jak wiktor(ale on moze bo on maly i slodki ja brzydki wiec ja bym byl cpunem) może to objaw choroby psychicznej ale nie nawidze was bo uważacie mnie za osobe gorszą (może mało mówię ok,ale to nie powód do dyskryminacji) wkurwia mnie to wszystko i nie mam już sił nie wiem może mnie tłamśi zawiśc? za to że moge sie starac i cos tam osiagnac a i tak bd gorszy? za to ze uczyłem się tyle lat solidnie pracuje a i tak jestem uważany za wyrzutka społecznego nwm byłem w psychiatryku chciałem żeby mnie zamkneli ale powiedzieli mi że nie maja miejsc a na pytanie jak kogos zabije to powiedzieli ze trafie do wiezienia i co mam dalej zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dałeś sobie wmówić,że jesteś beznadziejny? nienawidzisz siebie to jak inni mają Cie lubić i szanować...najbardziej lubi sie tych co sami siebie lubią i nie przejmują sie tak bardzo opinią innych też sobie dałam wmówić że jestem do niczego i teraz to odwracam bo to nieprawda przecież też myślałam że nie umiem rozmawiać ale umiem,z kimś bliskim potrafie całą noc przegadać..po prostu nie z każdym sie dogadasz papierosów nie pal bo to tylko pogarsza zdrowie i wygląd więc ciesz sie że ci nie sprzedali na pewno umiesz sie śmiać - z czegoś śmiesznego. Nie ma powodu śmiać sie z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę, że nie sprzedała c***apierosów bo nie masz 18 lat albo nie miałeś dowodu, a nie dlatego, że jesteś brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to noś dowód przy d***e, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierosy byly na sztuki jemu sprzedala bo byl dla niej atrakcyjny dla tego taka srpawiedliwosc zycze tej starej kurvie zeby zamkneli ja w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz czemu mu sprzedała? Może wcale nie wyglądasz na starszego? albo się krzywisz jak gbur i dlatego nikt nie traktuje cię z sympatią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladam na milion procent dalbym sobie reke uciac sprzedala bo byl atrakcyjniejszy nawet jak jestem gburem bo malo mowie i moze jestem brzydki ale to nie powod do dyskryminacji to tak jak by sklepowa wybrala sobie ze jemu sprzeda a mi nie bo jej tak sie podoba zycze jej wiec zeby jej ta koncesje zabrali i zeby ja wyje.bali z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak działa sprzedaż "na sztuki" papierosów, ale następnym razem weź dowód i kup całą paczkę. I po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak juz jest on jest nacpany to on slodki i fajny ja to cpunem jestem od razu wiec o co chodzi cpanie to chyba cpanie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nie rozumiesz że chodzi o dyskryminacje a nie o to że mi nie sprzedała kurwa sprzedała typowi wchodzącemu 30 sekund po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego? Informacja roku - dla gburów nikt nie jest przyjemny. Na drugi raz się uśmiechnij, a nie miej pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez dziewczyno ty rozumeisz co pisze co jestem gburem i szlugow mi nie chca sprzedac jestes taka sama jak inne ja gorszy .. chu.j wam w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro już chcesz, żeby ktoś ci zrobił przysługę i sprzedał papierosy na sztuki wypada ładnie poprosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on na pewno sie usmiechal wes wgl z toba nie gadam bo jestes je..bana kurwa jak inne kiedys mi ktoras za to zaplaci i tyle powiem zeby sie usmiechnela a potem zetne jej glowe nie gadam z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź* nie weś...i tak, ludzie się uśmiechają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×