Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nieprawidłowa wydzielina zamiast okresu

Polecane posty

Gość gość

Witam! Mam dosyć nietypowy problem. Mam 24 lata i nie wspólżyję jeszcze z chłopakiem Ok. 07.08-15.08 miałam okres płodny, 07.08 uprawiałam seks oralny z lubym - wpierw ja (bez wytrysku), później chwila relaksu na pocałunki, a następnie on mi dogadzał. 27.08 powinnam dostać okresu, lecz się nie pojawił mimo objawów. Dodatkowo jakiś tydzień przed okresem skarżyłam się na pieczenie okolic intymnych. 31.08 sądziłam, że rozpocznie się krwawienie (strasznie bolał mnie brzuch, kiepsko się czułam, identycznie jak w 1 dniu okresu), jednak zamiast tego pojawił się brązowy nalot. Zwykle miałam coś takiego pod koniec okresu. Dodam, że od dwóch tygodni co drugi dzień intensywnie ćwiczę na siłowni i wiele razy stosowałam ćwiczenia na brzuch. Dodatkowo ostatnio przeżywam silny stres (poprawka wrześniowa, codzienne kłótnie z partnerem). Nie wykluczam alergii na nowy proszek do prania (w sprawie swądu okolic intymnych). Stresuję się też, że wcześniej mogłam zajść w ciążę. Jestem w trakcie umawiania się do ginekologa, lecz piszę tu by poprosić o jakąś ocenę co to mogłoby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDIT: Nie wykluczam infekcji intymnej, jednak stresuję się, ponieważ nigdy tak nie miałam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tak zaczynał się okres, to znaczy 2-3 dni wcześniej pojawiało się brązowe plamienie, ginekolog dał mi duhapson i minęło. Jeśli chodzi o pieczenie do może być infekcja. Posmaruj się clotrimazolem, a na noc zaaplikuj sobie globulkę probiotyku invag, ja tak robię i udaje mi się uniknąć infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie pieperzyłaś to na sranie piszesz o śmierdzących wydzielinach i ewentualnej ciąży, chora na mózg jesteś? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chora na mózg, tylko mnie to podnieca, lubię pisać o swojej wydzielinie, masturbuję się przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na swędzenie i pieczenie kupisz krem clotrimazolum i probiotyk domiejscowo/np.invag na 7 dni/-oba bez recepty. Stres może "przesunąć" miesiączkę.Poza tym przez seks oralny nie zachodzi się w ciążę???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodów świądu pochwy może byc wiele, zarówno nowy proszek do prania jak i silny stres, który może powodowac suchośc pochwy, a ta z kolei sprzyja infekcjom. Zastosuj dobry probiotyk, z żywymi bakteriami, kuracja trwa zwykle tydzień i nieprzyjemne pieczenie powinno minąć. Z probiotyków polecam Lactovaginal, stary, sprawdzony. Pamietaj, by przechowywac go w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×