Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turinka

niska waga brak miesiaczek brak ciązy

Polecane posty

Gość Turinka

Witam.piszę głównie aby podnieść na duchu te kobitki ktore nie moga zajsc w ciaze przez bardzo szczuple cialka i nieregularne miesiaczki ale po kilka miesiecy!! wiec moja historia wyglada tak, iz zawsze mialam niereg. miesiaczki a do tego wazylam 41kg. Gdy poznalam mojego obeznego meza zaczelam jesc tabletki anty ktore jadlam przez prawie 6 lat. przed slubem jakis rok odstawilam i sie zaczelo brak miesiaczek po kilka miesiecy , oczywiscie ciazy tymbardziej! gdzies tam po drodze stwierdzono niedoczynnosc tarczycy wiec jadlam i jem hormony do dzis. w listopadzie 2008r poszlam do ginekologa prywatnie bo wiadomo...ten skierowal mnie do szpit na badania hormonalne. Tam bylo wszystko ok poza za wys prolaktyna. Kazano mi jesc wiecej ze niby to od wagi!byla zla bo jadla zawsze duzo a taka mialam przemiane materii ze szczuplak ze mnie byl. w szpit bylam 09.01.2009. Sama kupilam sobie tabletki ziolowe Castagnus i jadlam je przez tydz na zbiecie prolaktyny i okres wystapil 28.01.2009. ale potem czarna dziura znowu nic. Wiec znajac lek Peritol ktory wzmaga apetyt i spowalnie przem. materii kupowalam go sobie (na recepte) od lutego do kwietnia przytylam prawie 10 kg. Miedzy czasie chodzilam do ginekol ktory ciagle gadal ze nie mam owulacji, pecherzyki nie dojrzewaja itd. Nie dali mi sami zadnych lekow nawet zeby okres wywolac!!!! Pewnego dnia 20kwietnia i wczesniej juz tak myslalam ze okres wystapi bo tak sie czulam jak przed, dostalam goraczke jak zawsze przed okresem. Tak poprostu przechodzilam jakis tydz przez spodz miesiaczka. Temperatura kolo 38 nawet czasem wiecej. Sluzu owulacyjnego brak!ale mowie a moze to to?! no bo komu zbiera sie na amory w goraczce?! ale sprobowalam. Po dwoch tyg zrobilam test ktory wyszedl negatywny! no tak wiedziala bo tyle testow zrobilam ze juz ich mialam dosc. wiec znowu nic, paranoja mnie juz brala. Samemu nie wychodzi, lekarz nie pomaga, kaza przytyc!co za absurd! a w Etiopii? wyglodzeni a rozmnazaja sie na pęczki!. 13 maja miala umow wizyte do znowu innego ginekologa, ktory na starcie mnie opieprzyl ze nie jem hormonow na prolaktyne itd, ale jak zrobil usg zobaczył ... moja mała ciąże ;) dzis jestem w 21 tygodniu i moj synek jest bardzo ruchliwy. Dziewczyny jezeli nie macie jakis stwierdzonych schorzen to ciaza przyjdzie sama psychika tez sie musi na to przygotowac, podejscie do sprawy musi byc raczej ambiwalentne. Ja sie ciesze teraz ze nikt mnie nie faszerowal hormonami. A w styczniu Tymuś będzie z nami :) wiary we wlasny organizm!!on wie co robi!pozdrawiam i chetnie odpisze na kazdego maila z pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, wiec nie mielas miesiaczki a zaszlas w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×