Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna jestem

No ja pierdolę!!!!

Polecane posty

Gość GośćCzuły
Ale kurna o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frii
no coz.. ja jestem od dawna i tez nie rozumiem dlaczego ostatnio jestem ciagle skazywana na banicje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczy się długość tylko jakość :classic_cool: naklepałaś już swoje i kafeteryjny algorytm powiedział Ci "delete"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frii
aaaaa.. dobrze wiedziec.. czas na zmiane kompa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda i widzisz? tamto wisi i nie utonie...a moje tematy? Nie rozumiem:O) Warczy...to na temat seksu nie można dłużej rozmawiać jak kilka dni?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie można, i to jest może właśnie Twój problem, za dużo gadasz i nic z tego nie wynika, więc po co to utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź nachalna i po prostu spadaj :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudna jestes,pierdnij sobie i idz spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha!!Bo co? nie obrażam, nie wyzywam, jestem miła. Nic się k***a nie dzieje, mimo podniecenia, erotyzmu itp? To po cholerę stworzyli erotyczny? Erotyzm jest znacznie szerszym pojęciem niż seks czy seksualność. Obejmuje ich wszelkie wymiary (biologiczny, psychologiczny, społeczny, kulturowy). Dotyczy zainteresowania i odczuwania przyjemności w związku z faktem, że partner(ka) jest postrzegany jako osoba atrakcyjna pod różnymi względami (fizycznie, psychicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszlas piszac to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jesteś tu po to żeby zaspokajać swoją potrzebę bycia postrzeganą jako atrakcyjną i podniecającą? w takim razie to forum jest dla Ciebie ( i to niestety nie jest komplement :o) jeśli tak ma wyglądać erotyzm to nie powinno być takiego działu, a Ty narzekasz że osunęli jeden temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rzeczy samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
To chyba złośliwośc osoby odpowiedzialnej za tematy na Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Może ten ktoś odpowiedzialny robi to dlatego że nie może poznac kogoś takiego jak Ty Pewna siebie!! Tyłeczek na twoim nicku jest niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warczy pies:) Mój Drogi, wytłumaczyłam czym jest EROTYZM:) Skoro uważasz, że się tutaj dowartościowuję,,, niechaj Ci będzie:) Tylko pytanie brzmi, co Ty tutaj robisz Skarbeczku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Mnie kiedyś koleżanka A właściwie Przyjaciółka poprosiła bym poczekał u niej w mieszkaniu na Kuriera z paczką. Gdzieś po 2 godzinach wpadła do mieszkania jej sąsiadka z mieszkania obok I tak sam nie wiem jak się to stało wylądowaliśmy w łóżku. Sex był cudowny tylko koleżanka była zła że zastała ns w jej łóżku. Co prawda było to kilka lat wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  777
Z czasem się przyzwczaisz do Europejskiego czasu. Pewna jestem Trochę to potrwa ale się przyzwyczaisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Może plecki ci umyc Pewna siebie?? To było z 7 lat temu. Złego nic nie zrobiłem wówczas byłem singlem. Podobnie jak przyjaciółka i jej sąsiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja tutaj robię? - jestem miejscowym szydercą siejącym zamęt, jestem tym, który odwraca kota ogonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
To uważaj bo ci kiedyś tego ogona ktoś utnie. Co będzie w tedy?? Siusiu na siedząco he he he!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość De
Pewna Komu nie chciałaś dac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×