Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gameover

Nowa prawica

Polecane posty

z przykrościa muszę stwierdzić, że pan k***inn mikke to opcja trzymana w uśpieniu na okolicznosci kompromitacji zresztą tez zaplanowanej dotychczasowych ugrupowań. nowy kret. przykro mi :( ma szanse stać sie drugim barakiem obamom znanym z z tego, że w działaniu jako prezydent był idealnie symetrycznie przeciwny do zapowiedzi przedwyborczych. świadczy o tym kilka wypowiedzi pana k***ina. porzućcie nadzieje.zmiany będą ale na gorsze. te chuje mają plan na każdą okazję[cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim jego wypowiedzi o tym, że może coś zdziałać w parlamencie europejskim. Parlament europejski nie ma żadnej mocy decyzyjnej. to szopka z gadającymi głowami. dyspozycje przychodzą do nich od niewybieralnych oligarchów oraz ich korporacji, banków centralnych i innego k***wstwa schowanego za fasadą gospodarki rynkowej. dzisiaj widziałem wywiad z nim w wyższej szkole bankowości gdzie pierolił coś o umiłowaniu jezuitów i wyrażał troskę o stan masonerii. jak ktoś wie kto kręci światem to mu to wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jak ja go ost. widziałam to się śmiał z PE i z tego co on "może":O:O:O muszę to ogarnąć, gejm, mordeczko moja, ale jutro. bo teraz jestem na jakimś dziwnym trybie nocnym i nie ogarniam. chcę tulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czemu dziwić. Jak przysłowie mówi "kiedy wejdziesz między wrony, musisz krakać tak jak one". W polityce (i nie tylko) to jest jasne jak słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pan prezes nie może się sk;'ur;wić, każdy tylko nie on:( gejm - nie mam ciężkiego łba, nie sugeruj się awatarem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie nie dziwie jemu tylko ludziom sie dziwie, że w ogóle jeszcze na wybory chodzą zamiast pozamiatać tych s**********w do jakiegoś kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broke...To że nie masz cięzkiego łba nie jest dla mnie żadna motywacją:P NO chyba, że już musisz. Tylko jak mi po obudzeniu zaczniesz marudzić, że sie nie wyspałaś bo było twardo, głośno albo sie wierciłem to nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) roar będziesz naburmuszony z rana?;) strach się bać:) jak będziesz za bardzo chrapał to Ci położę skarpetkę na nos:-P lubię takie psoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrapie tylko po piajnemu albo jak mam zatkany nos. Możliwe, że jeszcze kiedy nocuje na klacie tygrysa..Ale tego nie sprawdzałem nidgy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jesu to ilu ty masz tych przytulaczy? jesteś zboczona jak vaselina...Znaczy ta...Mesalina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi być zabawne jak odprawiasz facetów z kwitkiem bo nie sprawdzili sie w roli poduszki:D Jak to przyjmuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×