Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polinkama

npr po pigułkach

Polecane posty

Gość polinkama

Witam czy któraś z Was zaczęła stosować npr po przyjmowaniu tabletek, czy pojawienie się pierwszej ilości krwi nawet jeśli jest ona minimalna oraz jeśli tydzień temu też miałam plamienia stosując jeszcze tabletki mam uznać za pierwszy dzień cyklu? Jaki termometr polecacie do mierzenia temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyno. Po pigułkach to ty na samym NPR daleko nie zajedziesz. Tym bardziej że to twój pierwszy kontakt? Radzę pocztać, poczekać jakiś czas, obserwować ciało - możesz owszem prowadzić obserwacje dla zaznajomienia się ale nie polegaj na tym, dodatkowo sie zabezpieczaj prezerwatywami. I dopiero potem polegaj na NPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nigdy wcześniej tego nie stosowałam, ale odstawiłam tabletki teraz używamy prezerwatyw ale dodatkowo chciałabym się nauczyć tej naturalnej metody stosowałam minipigułkę niby ma ona minimalne dawki hormonów ale skutki uboczne zawsze mogą wystąpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po odstawieniu najlepiej jest poczekać aż cykl się unormuje i dopiero wtedy zacząć stosować npr. Zamiast termometru korzystam z komputera cyklu - cyclotestu. Nie muszę dzięki temu sama interpretować temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślałam o jakimś komputerku ale ceny mnie przerażają :( ponad 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chciałam kupić sobie cyclotest, ale nie jest mi już potrzebny. Sama nauczyłam się swojego organizmu i sama lepiej niż str ovufriend interpretuję temp i inne objawy. POlecam nmpr . Co prawda ciężko tak po odstawieniu tabl od razu się o sobie czegoś dowiedzieć, ale z czasem dochodzi się do wprawy.A termometru używam elektronicznego za 15 zł bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że właśnie cyclotest nie jest taki drogi, kosztuje ok 650zł. Lady comp jest bardzo drogi. Swoją drogą ie wiem z czego wynika ta różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
650 to rzeczywiście nie tak źle. Tyle jeszcze mogę dać :) Musiałabym zdecydowanie lepiej zarabiać zeby kupić lc. Chociaż nie wiem czy jest sens przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkama
najwłaściwszym objawem jest temperatura tak wyczytałam ale okres też może nie wrócić przez kilka miesięcy po odstawieniu więc jeśli okres się nie pojawi to co powinno się dziać z temperatura najwyższa z sześciu niższych to 36,48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×