Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obcięcie włosów na krótko

Polecane posty

Gość gość

1 czy byłyście zadowolone gdy zmieniłyście fryzurę z długich włosów na krótkie? czy może bardzo żałowałyście? 2 była to decyzja pod wpływem impulsu czy przemyślałyście to dobrze i długo wybierałyście fryzurę? 3 byłyście zadowolone z efektu? 4 skąd wiedziałyście że krótkie włosy będą wam pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 i co na to wasi mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy kobieta w krótkim fryzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chodzę do fryzjera robię ciach ciach w domu i zawsze było git tylko raz byłam niezadowolona ale w tedy zrobiła mi fryza uczennica fryzjerki byłam zła nie chciałam zapłacić ale musiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20:36 w sumie fajna opcja samej sobie obcinać włosy :P ale na krótko ścinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam Ci coś powiedzieć... Ja miałam długość do łokci prawie. Po każdym czesaniu na dywanie podłodze po całym mieszkaniu mnóstwo włosów ale nie całych tylko tych które się kruszyły po całym świecie obcięłam . Mój facet zareoagował normalnie bez szału ale wiem że bardziej podobałam mu się w tamtych. Czuje się trochę nieatrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze może wiecej kobiet bedzie chcialo sie podzielic doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 miałam obcięte trochę za krótko, ale po miesiącu byłam (i jestem) zachwycona 2 przemyślana 3 nadal jestem :D 4 nie wiedziałam 5 mój mężczyzna nie miał nic przeciw, wręcz mu się podoba moje rozczochranie, a bardzo długich włosów nigdy nie miałam będąc z nim w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dziekuje za opinie hmmm No mi wypadaja nadal mocno po karmieniu piersia. No i nigdy nie mialam krótszych niż do ramion, ale jakoś mega długich też nie. Miałam zawsze mniej wiecej podobna długość, a już długi czas mam ochotę coś zmienić, spróbować krótkiej fryzury (ale nie tak aż na jeżyka), dla odmiany, troche dla wygody, dla czegoś nowego. Tylko właśnie boję się że nie będą mi pasowały albo że nagle się okaże że bede sie w nich zle czula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20;56 a mogłabyś wstawić zdjęcie jaką masz mniej więcej fryzurę i napisać jaki masz kształt twarzy? fajnie że cięcie wyszło ci na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w wyszukiwarce jaki masz kształt twarzy i zobacz jakie krótkie fryzury do niego pasują - ale nie traktuj tego jak wyroczni. Ja mam kwadratową twarz, a bardzo ładnie mi w krókich włosach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka Z Długimi Włosami
1. Nie zmieniałam fryzury z długiej na krótką (jestem młoda 27 lat). Gdybym tak zrobiła żałowałabym bardzo. 2. - 3. Nie byłabym zadowlona z pozbycia się moich dosyć ładnych długich gęstych włos ów 4. Krótkie włosy są niekobiece, więc dziwne by pasowały kobiecie. 5. Podobają mu się kobiece fryzury, więc nie byłby zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, gdzywkę mam trochę krótszą niż na pierwszym zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie włosy wielu kobietom dodają uroku, sprawiają ze twarz wydaje sie byc piękniejsza, młodsza i bardziej kobieca. Nie widziałam jeszcze nigdy kobiety w krótkich włosach o której pomyslalabym ze jest atrakcyjna, ot raczej takie szarawe myszencje. Rozumiem jednak gdy panna ma cienkie włosy to w bardzo długich bedzie wyglądać nienajlepiej ale takie bardzo krótkie to tez lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubie takie fryzury, jak długo nie chce mi się do fryzjera iść to takie mam :) Siebię wolę w krótkich włosach, bo chociaż mam włosów dużo to są delikatne i lejące się. Niby to łądnie wyglądało jak były do ramion i w naturalnym kolorze (taki złoty blond/brąz), ale jakoś tak mi nie pasowało. Lubię mieć bałagan na głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm no właśnie się zastanawiam, bo ja mam dosyć cienkie włosy i długie odmładzają, ale mi tego nie potrzeba bo mam 23 lata a biorą mnie za 16 latke... wiem ze kiedys to bedzie zaleta ale teraz to troche frustrujace bo traktuja mnie różnie i walą do mnie wszędzie na ty..niemniej jednak zmiana fryzury nie dotyczy u mnie akurat tego to tak tylko dodatkowo przemawia za. Właśnie jedyna obawa to to czy bede nadal wygladać kobieco i delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:14 no właśnie też mam ten problem że jest ich nadal sporo (mimo że wypadają), ale są cienkie i lejące i przy długich włosach nawet pocieniowanych bardzo szybko klapną... (mamy podobny kolor włosów ;) ja mam chyba troche ciemniejsze) czyli ogólnie ty akurat polecasz taką zmianę? a jak z wygodą i stylizacja? chyba tu też krótkie włosy przemawiają na korzyść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to nie widzę różnicy. Długie włosy wystarczyło przeczesać, krótkie ułożyć woskiem i najwyżej prysnąć lakierem. Co do zmiany - ja ogólnie jestem za tym, żeby próbować nowych rzeczy. Dobrze dobrana fryzura będzie pasować, a jeżeli uznasz, że jednak wolałaś długie to i tak odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję Ci za pomoc i przydatne opinie :) bardzo chętnie poczytam jeszcze jeśli ktoś będzie chciał się podzielić doświadczeniem, może będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak boisz się dtrastycznej zmiany to obcinaj stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obciełam na krótko, jak karmiłam piersią bo mi wypadały. Wyglądałam fajnie, czułam się fajnie- mój facet najpierw był w szoku bo to był spontant a potem przywykl :) Jest zwolennikiem teorii, ze włosy nie zęby i odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka Z Długimi Włosami
Teraz jakaś taka moda, żeby wygodniej było, kiedyś dziewczyny miały długi epiękne warkocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×