Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Objawy ciąży a test negatywny :(

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy! Przeszukałam cały internet wczoraj w nocy jednak nie znalazłam odpowiedzi na swoje dość ważne dla mnie pytanie. Otóż podejrzewam że jestem w ciąży. Kochałam się 7 czerwca i jeśli zaszłam w ciążę to powinnam być teraz w 7 tygodniu. Objawy ciąży są, prawie każde! Nudności poranne (jednak trwają przeważnie do 30 min), ból podbrzusza, brak apetytu, zmiany nastroju, częste siusianie, senność. Między 7 czerwca a 23 lipca miałam miesiączkę (2 dni przed terminem). Dziś robiłam test i wyszedł negatywnie. 4 sierpnia mam wizytę u ginekologa. Planuję zrobić badania krwi jednak nie wiem czy coś wyjdzie :( Następną miesiączkę powinnam mieć 2 sierpnia :( Podobno zdarzają się sytuacje kiedy występuje krwawienie w czasie ciąży. Objawy ciąży są.. tylko pytanie czy test mowi prawde ze nie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na pewno nie jesteś bo: - seks w dni niepłodne (a nawet w dzień okresu) - test negatywny - miałaś okres A te "objawy" które teraz masz, to sobie wmawiasz, albo nazywają się "nerwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś w żadnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawieprzyszlamamusia to znowy Ty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test moze pokazac fauszywie pozytywny wynik. Za mocno sie wkrecasz i masz schizy. Nie swiruj,bo nie bedziesz w ciazy a brzuch bedzie ci rosl. Mozesz poczytaj o urojonej ciazy.. Mozesz zrobic bete koszt okolo 20zl i masz pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie osoby nawet po negatywnej becie uznają że badanie sie myli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×