Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GiboneQ

Ochrona Juwentus

Polecane posty

Gość GiboneQ

ello !! :D Ostatnio byli u mnie przedstawiciele firmy Solid i Juwentus z oferta za 1 zl przez 3 miesiace ... odmowilem gdyz to swiadczy tylko o jakosci uslug tych ze firm.. To jest poprostu zalosne .. kupisz batonika za 1 zl i dasz im to ci beda monitorowac dom przez 3 miesiace .. kpina .. ja wiem ze po 3 miesiacach pewnie by podniesli abonament bo wiem jakie sa kruczki w umowach dlatego nie dalem sie nabrac .. ale zmierzam do tego ze taki abonament to kompromitacja .. pytanie .. jakie wolelibyscie kupic buty .. za 1 zl czy za 100 zl ?? bo mi sie wydaje ze lepszej jakosci byly by te za 1 zl .. Dlatego wole firme lokalna ktora monitoruje moj dom gdyz maja wiekszy abonament ale wiem ze wykonuja swe uslugi rzetelnie i profesjonalnie a nie robia z siebie blaznow i takich zebrakow ze po 1zl abonament .. To jedna wielka Kpina Jak dla mnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, ja dostaję rachunek na ponad 3 stówy za miesiąc z Solidu. A prawda jest taka, że u kogo byś nie miał ochrony, to jak mają coś ukraść, to ukradną albo wybiją ci szybę w oknie, co też kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostariposta
Przypomina mi się scena z filmu "Głupi i głupszy" gdzie na końcu chłopaki idą wzdłuż drogi łapiąc stopa. Nagle zatrzymuje się autobus z dziewczynami jadącymi na konkurs bikini. Dziewczyny proponują im posadę masażystów, a Ci rezygnują. Takie małe wprowadzenie mam nadzieje, że dość wymowne. Przechodząc do firm ochroniarskich, to panowie z Juwentusu już od 2lat pilnują mojego dobytku(firma i dom) i robią to bardzo dobrze. Ostatnio wprowadzili takie urządzenie przypominające trochę telefon, trochę pilota, które na bieżąco informują mnie o ich kontrolach. Wszystko kontroluje za pomocą strony. Bardzo sprytnie to wszystko rozegrane jest. Tej drugiej firmy nie znam, nie miałem okazji z nimi współpracować, więc nie będę tworzył jakiejś pustej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin67
@brunet, twój komentarz jest mało wiarygodny i nie idzie za nim żaden przykład. Są firmy, które potrafią prowadzić rzetelną współpracę z klientem. Ze wspomnianym wspominany Juwentusem miałem okazje pracować przez kilka miesięcy w związku z organizowanymi przez moją firmę eventami i nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandrowski77
Ja tam lubię juwe! chronią mój dom i moją firmę i jest ok! Jak dla mnie prawdziwi fachowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskiWaw
Brunetowi najprawdopodobniej podpadli jacyś przebierańcy, co to mówią, że są firma ochroniarska, a nawet licencji nie mają:) Takie sprawy trzeba załatwiać ze sprawdzonymi firmami. Myślę, że wspomniany przez Was Juwentus jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momiN
W sumie nie wiem jak z ich ochroną, ale współpracuje z nimi poprzez monitoring gps. Cały system zdaje egzamin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAsina1240
może jest szansa aby to jakoś rozdzielić. osobiście nie łączyła bym opinii ochroniarz z monitoringiem, bo to trochę inny profil ochraniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochrona sie przydaje
ja tam też nie mam nic przeciwko Juwentusowi, działają szybko, mają wypasione centrum monitorowania, jakby co serwis jest całodobowy, a wiadomo, że na początku zawsze oferują ochroną w promocyjnych cenach, żeby klient mógł się przekonać, że dobrze wybrał :) Domek mam jednorodzinny na osiedlu przy lesie, wiec ochrona się przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa_smerf___
juwentus to porządne chłopaki! zawsze na czas przyjeżdżają z patrolem, jak potrzebujesz pomocy to są, a o system serwisanci sami dopytują czy działa i czy wszystko gra. To duża, dobrze zorganizowana firma, a nie jakiś mały lokalny biznes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochraniają mi dom
to, że ktoś proponuje ci coś za 1 zł schodząc z ceny to nie oznacza, że jakość usług jest kiepska?! Firmy ochroniarskie, z resztą wszystkie firmy oferują swoim klientom różne promocje po to, aby zachęcić osoby do skorzystania z produktu, który jeszcze nie jest na rynku tak powszechny jak np. używanie komórek. Ja akurat w zeszłym roku skorzystałem z podobnej oferty w Juwentusie i cieszyłem się, że pierwsze miesiące płacę mniej :)) Po czasie, mogę spokojnie napisać, że ich praca jest na dobrym poziomie! Patrole przyjeżdżają pod dom, na każdy sygnał reagują, więc jest ok. Nie ma ściemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni,drudzy piszą ze u nich są zawsze w czasie a tak naprawdę to figę z makiem mają.Realny czas dojazdu juwentusa i solidu w dzień to ok 30-40 min.Akurat jestem pracownikiem grupy interwencyjnej w Krakowie i z przykrością stwierdzam że mają obiekty za 1zł,20zł i tak naprawdę to jest loteria,albo się uda dojechać albo nie bo jeśli ma się 1500 obiektów na samochód to tak trudno się wyrobić w czasie do 15 min(dobre czasy dojazdów tak naprawdę zapewniają tylko lokalne firmy ale nie za 1zł czy 20zł) .Ogólnie te duże firmy Klienta mają głęboko gdzieś liczy się tylko wpływ abonamentu na konto.Ponadto serwisy techniczne to parodia i w solidzie i w juwentusie,technik potrafi jechać usunąć usterkę nawet 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzz_astral
Ja tam akurat mam dobre wrażenia ze współpracy z Juwentusem. Dwa razy próbowano mi wynieść towar z terenu firmy i zawsze przyjechali na czas. Monitoring też się przydał, bo kamerki zarejestrowały co trzeba i dowód w sądzie, że tak powiem podany był na tacy. Koordynatorzy regularnie sprawdzają pracowników na obiektach, więc wewnętrznie też wszystko u nich gra. Dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Chciałabym tutaj zauważyć iż niektórzy z państwa są w błędzie mianowicie w kwestii abonamentów. Otrzymując ofertę np. za 1 zł. przez 3 miesiące nie jest to bujda. Każda firma chce zachęcić potencjalnego Klienta do nawiązania współpracy. Zwłaszcza w dobie kryzysu mniejszego bądź większego. To, że ktos zapłaci 1 zł. nie znaczy, że patrol nie przyjedzie. To, że zapłaci pani 100 zł. miesięcznie abonament też nie oznacza, że bedą Panią/Pana nosili na rękach. W większości branż cobyśmy nie chceli kupić wyznacznikim jest cena. Oczywiście niekiedy lepiej zainwestować w lepszy sprzęt co da nam gwarancje długotrwałego i beproblemowego dzialania. nieststy nawet te droższe sprzęty zawodzą i tu jest potrzebny dział który szybko zareaguje i usunie usterkę. Ważne są zapisy w umowie a nie kwota wpisana czy to jest 20-30-40-50-itd. nie ma znaczenia agencja musi sie wywiązać z umowy zawartej z Klientem. Czasy dojazdy są takie same czy za 1 zł. czy za 60 zł. Juwentus powiedział mi jakie sa realne czasy dojazdy bez ściemniania a Solid mamy tu patrol podjedzie proponowali mi na czas umowy abonament latarkowy co to jest, że przyjedzie patrol i latarką poświeci. To są dobre żarty. Patrole mega obciążone mimo, że chwalą się że maiją ich 6 i co z tego jak nie wiedzą gdzie sa ich Klienci. Niekiedy jeden patrolowiec mi opowiadał że godzine w jakiś teczkach szukali gdzie mają jechać. Także wolę wiedzieć jaka jest prawda niż ma mi ktoś ściemniać. I tak było z Juwentusem. Obsługa posprzedażowa super. Pani która siedzi w sekretariacie zawsze pomoże doradzi podaje swój numer tel . i zawsze się dodzoni z problemem. Nawet o 22:00. Także poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trfhryytj
do ochrony domu jednorodzinnego - JUVENTUS, SOLID, A MOZE ASCO, EKOM TRADE (czy jakos tak) ? ktos zna te ostatnie firmy? aha i co sie stalo z Impelem, kiedys byli duzi bardzo chyba, duzy udzial w rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 1
wystarczy do swojej obecnej firmy wnieść rozwiązanie umowy ,że konkurencja zaproponowała 1 zł przez 9 m-cy i abonament 25 zł oni zrobią to samo!!!!! JUWENTUS rzeczywiście dobra firma z bardzo dobrą ofertą on line Solid powinien się od nich uczyć czym chcą błysnąć klientowi ???Wiem co piszę byłem ich klientem odszedłem bo za późno interweniowali i nie mieli sobie nic do zarzucenia i fakt faktem gdyby w jednej chwili uruchomiono alarmy SOLIDU na kilkudziesięciu obiektach w mieście osrali by się po pachy w pół milionowym mieście w sumie kilkanaście aut -to co oni mogą zwojować przyjeżdżają po 40 min gdzie w umowie gwarantują 15 min w dzień i 5 min w nocy -czy w szczycie np w piątek dojadą w tym czasie z jednego na drugi koniec miasta. Z SOLIDnością firma ma mało wspólnego.tAK NA MARGINESIE CO MOŻNA ZROBIĆ ZA 1 ZŁ KIEDY LITR PALIWA DOGANIA 6ZŁ.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty4
mam takie pytanie zrobiłem licencje 2 stopnia i poszedłem do juwentusa spytac sie o prace na operatora stacji monitorowania bo podobno dobrze płacą, dałem mu swoje cv i on mi odpowiedział ze pracowałem w grupach interwencyjnych i przez to nie mam mozliwości dostania sie na operatora. naprawde jest tak w juwentusie ze jak sie pracowało albo pracuje w grupach interwencyjnych nie mam mozliwosci dostania pracy na operatora czy to kit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly klijent juwe
Jestem klientem tej firmy od1999r ! w tamtych latach jak zrobiłem próbny alarm załoga interwencyjna była w 6 min skład tego patrolu budzil respekt dwóch "OGRÓW" placilem miesięczny abonament około 250zł ale było Warto!!! A teraz to jakas KPINA a nie zaloga interwencyjna !!! w maju w nocy obudziłem się i zauwazylem jak jacys ludzie włamywali się do mojego garażu ,wcisnąlem napadowke i zadzwoniłem do operatora by powiedzieć co się dzieje i z której strony ma podjechać zaloga by zlapac tych "gości" Czekalem 20 min na zaloge jak przyjechala na miejsce to ochroniarze wysiedli z auta i czekali pod furtka zadzwonil do mnie operator i poprosil mnie bym otworzyl furtke bo zaloga nie może wejść na obiekt!!!!!!!!! powiedziałem żeby z kopa otworzyli furtke i zaczeli cos robic przeskoczyli przez ogrodzenie i jak zobaczyli ze włamywacze wybiegli z garażu ochroniarze przestraszyli się i wrócili do samochodu,opadly mi rece zadzwoniłem na policje opisałem jak wygladaja włamywacze i po około 30 min jednego z nich złapali Firma bym nie zrezygnowal z ich usług dala mi miesiąc abonamentu gratis a 'ochroniarze"na moje pytanie dlaczego nie interweniowali odpowiedzieli ze oni maja takie procedury i nie będą się narazac ze sprawcow włamania było dwóch a ich tylko dwóch!!!!!!!! paranoja placilem za iluzje ochrony place miesięczny abonament i mam swój dobytek pilnować sam!!! na policje mogę zadzwonić nawet jeśli nie mam ochrony ci dwaj ochroniarze wyglądali strasznie mizernie bardzo młodzi niscy chuderlawi bez broni MASAKRA na szczęście zmieniłem już firme ochroniarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly klijent juwe
Jestem klientem tej firmy od1999r ! w tamtych latach jak zrobiłem próbny alarm załoga interwencyjna była w 6 min skład tego patrolu budzil respekt dwóch "OGRÓW" placilem miesięczny abonament około 250zł ale było Warto!!! A teraz to jakas KPINA a nie zaloga interwencyjna !!! w maju w nocy obudziłem się i zauwazylem jak jacys ludzie włamywali się do mojego garażu ,wcisnąlem napadowke i zadzwoniłem do operatora by powiedzieć co się dzieje i z której strony ma podjechać zaloga by zlapac tych "gości" Czekalem 20 min na zaloge jak przyjechala na miejsce to ochroniarze wysiedli z auta i czekali pod furtka zadzwonil do mnie operator i poprosil mnie bym otworzyl furtke bo zaloga nie może wejść na obiekt!!!!!!!!! powiedziałem żeby z kopa otworzyli furtke i zaczeli cos robic przeskoczyli przez ogrodzenie i jak zobaczyli ze włamywacze wybiegli z garażu ochroniarze przestraszyli się i wrócili do samochodu,opadly mi rece zadzwoniłem na policje opisałem jak wygladaja włamywacze i po około 30 min jednego z nich złapali Firma bym nie zrezygnowal z ich usług dala mi miesiąc abonamentu gratis a 'ochroniarze"na moje pytanie dlaczego nie interweniowali odpowiedzieli ze oni maja takie procedury i nie będą się narazac ze sprawcow włamania było dwóch a ich tylko dwóch!!!!!!!! paranoja placilem za iluzje ochrony place miesięczny abonament i mam swój dobytek pilnować sam!!! na policje mogę zadzwonić nawet jeśli nie mam ochrony ci dwaj ochroniarze wyglądali strasznie mizernie bardzo młodzi niscy chuderlawi bez broni MASAKRA na szczęście zmieniłem już firme ochroniarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly klijent juwe
Jestem klientem tej firmy od1999r ! w tamtych latach jak zrobiłem próbny alarm załoga interwencyjna była w 6 min skład tego patrolu budzil respekt dwóch "OGRÓW" placilem miesięczny abonament około 250zł ale było Warto!!! A teraz to jakas KPINA a nie zaloga interwencyjna !!! w maju w nocy obudziłem się i zauwazylem jak jacys ludzie włamywali się do mojego garażu ,wcisnąlem napadowke i zadzwoniłem do operatora by powiedzieć co się dzieje i z której strony ma podjechać zaloga by zlapac tych "gości" Czekalem 20 min na zaloge jak przyjechala na miejsce to ochroniarze wysiedli z auta i czekali pod furtka zadzwonil do mnie operator i poprosil mnie bym otworzyl furtke bo zaloga nie może wejść na obiekt!!!!!!!!! powiedziałem żeby z kopa otworzyli furtke i zaczeli cos robic przeskoczyli przez ogrodzenie i jak zobaczyli ze włamywacze wybiegli z garażu ochroniarze przestraszyli się i wrócili do samochodu,opadly mi rece zadzwoniłem na policje opisałem jak wygladaja włamywacze i po około 30 min jednego z nich złapali Firma bym nie zrezygnowal z ich usług dala mi miesiąc abonamentu gratis a 'ochroniarze"na moje pytanie dlaczego nie interweniowali odpowiedzieli ze oni maja takie procedury i nie będą się narazac ze sprawcow włamania było dwóch a ich tylko dwóch!!!!!!!! paranoja placilem za iluzje ochrony place miesięczny abonament i mam swój dobytek pilnować sam!!! na policje mogę zadzwonić nawet jeśli nie mam ochrony ci dwaj ochroniarze wyglądali strasznie mizernie bardzo młodzi niscy chuderlawi bez broni MASAKRA na szczęście zmieniłem już firme ochroniarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega 41
Pracuje tam MAX 5 zł na godzinę a jak trzeba wolne nie dadzą nawet z wyprzedzeniem kilkunastu dni po prostu szkoda slow i nie polecam tam pracować a tym bardziej jak ktoś chce chronić się ta ochrona To współczuje :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja przestalam z mezem korzystac z ich uslug i zamontowalismy po prostu lepsze alarmy z atline http://www.atline.pl/ Maja nowoczesna technologie i jestem pewna ze zaden intruz sie do mnie nie wkradnie. Przy tym wcale nie sa drodzy jak na takie systemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie czulam potrzeby zeby jakas firma ochraniala moj dom. Juz wole kupic porzadne drzwi, rolety antywlamaniowe i do tego wideodomofon http://www.bez-klucza.pl/inne Bedac tak wyposazona czuje sie bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, ochraniać dom można na wiele sposobów. Ja akurat korzystałem z master Key od http://www.jeden-klucz.pl/ - rzeczywiście to praktyczne rozwiązanie jest, a przy tym niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest firma ochroniarska stąd - http://www.lider-ochrona.pl dwukrotnie miałam interwencję, bez problemu ibie poradzili. Myślę,że im więcej środków ostrożności, tym lepiej, a z nimi akurat dobrze mi sie współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4
jak czytam o zarobkach gdzie byla wymienona kwota 5 zł to smieszy mnie ta wypowiedz!!! czy serio jest tak ktos tepy czy tylko udaje??? nie firma ustala stawki dla agneta na obiekcie tylko klient!!! im mniejsza stawka godzinowa dla klienta za ochrone tym gorsza stawka godzinowa dla czlowieka!!! ludzie to jest Polska!!! tutaj juz nikt nie patrzy na jakosc tylko na cene!!! dlatego firmy szujaka ludzi z emerytura, renta i grupa!!! jak ktos takich rzeczy nie wie to po cholere sie wypowiada!!! ja pracowalem w juwentusie, solidzie ladnych pare lat jako handlowiec.... i smialo moge polecic Juwentus jako miejsce pracy i jako firme zapewniajaca ochrone....inwestuja w nowe technologie a np solid uzywa nadajnikow ktore oni uzywali 15 lat temu....bo za nie placic nie musza droga radiowa jak radio w aucie( latwo zaklocic), zwykla masówka i tyle a nie jakos uslug, w solidzie podpisz zamontuj i zapomnij, w juwe obsluga obecnego klienta rzecz swieta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam i to z daleka, wszystko jest ładnie przy przy podpisaniu umowy ale wykonanie umowy to inna sprawa. Nikt Ci nie mówi, że wymiana baterii kosztuje w juwentusie 250 zł i że może to zrobić Twój instalator albo Twój mąż ! za 60 zł. Ile razy sprawdzaliście jak szybko dojeżdżają i jak się zachowują na posesji !! Sprawdźcie jak się zachowują gdy przyjadą po 20 czy 30 min w ciągu dnia i czy chociaż usłyszycie słowo przepraszam, nie mówiąc już innych formach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karworker
Myślę, że sa jednak warci polecenia, bo na forum pracy gowork.pl/opinie_czytaj,311391 mają bardzo dużo dobrych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×