Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GiboneQ

Ochrona Juwentus

Polecane posty

Gość InDaBeat
Witam, polecam wszystkim bardzo gorąco firmę, która oferuje profesjonalne rozwiązania z zakresu monitoringu i ochrony pojazdów oraz obiektów stałych http://www.k2gps.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cemeret
Nie sa lepsi, na tym forum jest temat juwentus gowork.pl/opinie_czytaj,311391 zobacz, ze zarobki sa wyzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werterlik
Ostatnimi czasy wiele się pozmieniało, ale jak napisali na gowork.pl/opinie_czytaj,2033 pracownicy to zmiany na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle zrezygnowałam z zatrudniania ochrony odkąd specjaliści z www.atline.pl założyli mi porządne urządzenia, które bardzo dobrze zabezpieczają mój dom przed złodziejami, intruzami…. Szczerze polecam ich systemy alarmowe, bo są naprawdę wysokiej jakości, bardzo trwałe i w rozsądnych cenach. W ogóle pracująca tam ekipa potrafi też fachowo doradzić najlepszy do danych warunków sprzęt. Skontaktuj się z nimi, mówię Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmość
Ja raczej zrezygnuje, na forum pracowników tej ochrony gowork.pl/opinie_czytaj,2033 jest sporo negatywnych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chwilę się zastanawiałam nad wyborem najlepszej firmy ochroniarskiej i wybrałam http://www.gabor-security.pl/ w Gdańsku, mają dobrą ofertę, widać, że są porządnie przeszkoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zree
Mniej więcej pół roku temu przekazywałam zlecenie ochrony nad znanym celebrytą przy dość skomplikowanym tournée krajowym i zagranicznym firmie globalprotectiongroup.eu. Plan bezpieczeństwa, przejazdów i inne kwestie prewencyjne zaplanowane przez GPG to wyjątkowa sprawa. O 90% rzeczy byśmy ze zwykłymi pracownikami nawet nie pomyśleli, że takie zagrożenia mogą zaistnieć. Przy prawie miesięcznym zleceniu nie mieliśmy ani jednego krytycznego problemu. Współpraca z ochroną przełożyła się nawet na zawężenie współpracy z kilkoma gwiazdami dużego formatu. Po prostu moja agencja chciała zapewnić maksymalną opiekę nad wydarzeniem. Nie chcę się rozpisywać już w szczegółach, bo każda historia jest inna. W każdym razie firma, którą wskazałam ma u siebie antyterrorystów, wojskowych i ogólnie ludzi z ponadprzeciętnymi kwalifikacjami. Mam nadzieję, że pomogłam i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła opcja przychodza ofertą za 1zł na 3 miesiące - to naprawdę jakaś kpina chyba.. normalnie prawie jak oferty telewizji kablowej. W końcu to ochrona domu a nie byle co... My z mężem zainwestowaliśmy z uwagi na firmę na podwórzu w kamery cctv - http://www.miwiurmet.pl/ co prawda nie jest to 100% bezpieczeństwo ale im dłużej czytam o firmach ochroniarskich tym mniej jestem do nich przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopki z Juwentusa tak sie spieszą żę nigdy nie wiedzą gdzie alarm sie załączył, ot taka ochrona, włanczam alarm , czekam 5-10 min, jadą , zap... tak szybko że przejechali dalej i tak to wygląda. poczym wracają , złodzieja już nie ma , wiadome . pogratulować tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie korzystałem z ich usług ale za to mogę wypowiedzieć się o firmie www.ebx.pl. Posiadam od nich system alarmowy który sprawuje się bardzo dobrze. Ok. rok temu uchronił mnie także przed włamywaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juwentus to złodzieje !!!!!!! Kantują na każdym roku. Za grudzień 2017 r. miałem 10 służb po 24 godziny czyli 240 godzin, a zapłacili za 216 i śmią twierdzić, że wszystko się zgadza i nie wiedzą o co chodzi. Zrobiłem rozeznanie i okantowali tak jak mnie minimum 6 osób !!! Wszyscy się już zwolnili, jeżeli tak nadal firma będzie traktować pracowników to długo nie pociągnie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juwentus patologia
Przestrzegam przed ta zlodziejska firma!!! Ta firma to przykład Polskiej chorej patologii. Ta firma nie zyje z ochrony tylko z biznesu jaki robi na lewych umowach które wciska klientom. Umowy sa tak skonstruowane , żeby was wydymać na abstrakcyjne kary i dopłaty. Z rachunku na 100zl zrobią wam 3000 i zanim się zorientujecie, to będziecie mieli komornika na glowie. Po prostu ubeckie chore metody, dopóki nie podpiszesz umowy to się z toba licza a jak podpiszesz to cie maja w du***. Najwiekszy koszt tej firmy to chyba adwokaci bo na pewno nie ochrona. Na ochroniazy az przykro patrzeć, bo widać ze robia za miske ryzu po najniższych stawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trejll
Jeśli mam polecić jakąś firmę do ochrony, szczególnie ochrony imprez masowych, to zdecydowanie będzie to Konsalnet, który moim zdaniem z powierzonych zadań wywiązuje się wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy/pie/rdalaj ze swoją je/ba/na reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×